Kızlık zarı dikimi? Lütfen yardim?

Lütfen yadirgamayin. Başıma kötü bir olay geldi. Bu yüzden dikim yaptırmak istiyorum... onerebileceginiz neler var? uygun fiyat ve garantili

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Başına hangi olay geldi bilmiyorum ama dürüst ol her zaman kimseyi kandırma ne geldiyse başına ya da ne halt yediysen anlat evleneceğin kişiye

3|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bizde kaliteli ama pahalı dikim var.5 sene garanti veriyoruz. eğer evlenemezsen boşarlarsa biz senle evlenecez o derece garanti.

3|0
    0|0
  • Dikimi bugun yaptirman biseyi degistirmez ki. Ilk gece kan gelmesi gerek degil mi bunun icin istiyorsun bunu. Yargi degil yardimci olmaya çalışıyorum yanlis anlama. Ilk gece kan gelmesini istiyorsan bu dikim operasyonu ilk gecenden 2,3 gun once olmali yani sen zari şimdi diktirirsen 1 hafta sonra iliski yasasan yine kan gelmeyecektir.

0|0
    1|0
  • Hanımefendi kesinlikle sizi yargilayamam insanların başına bin birtürlü şeyler geliyor zar dikimine gelince bulunduğunuz il ve yapan uzman yapılan polikliniğe göre fiyat değişir düğününden 48 saat önce yaptırmış olmalısın benim sana dostça tavsiyem seni kabul eden böyle kabul etsin

0|0
    0|0
  • 1000-3000 TL civarı bir para söz konusu..

Bir Jinekolog'tan daha detaylı bilgi alabilirsin

0|0
    0|0
  • bir jinekologa git uygun cevabı versin sana. burada istediğin cevabı bulamayabilirsin belki

0|1
    0|0
  • Ewlenmeden 3 4 Gun once diktrmen laızm yoksa işe yaramaz.

0|1
    0|0
  • altta bir arkadaş yazmış. banyoya girip sıcak su tutunca dikişler paylar ve kan akar. dolayısıyla şimdi yapsan işe yaramaz. ve dürüstlük önemli. yaşadığın olay ne ki?

0|0
    0|0
  • 3 yıl garantili bir bayi tanıyorum😪

0|0
    0|0
  • Diktireceksen acele etme. Çünkü dikilen zar fazla dayanmıyor. Evlenmeden 2/3 gün önce diktrmeni tavsiye ederim dikilen zar en fazla 15 gün gider

0|0
    0|0
  • en basta yasın daha kucuk dıktırme keyfını sur yapmıssın zaten... he kızlık zarını dıktırsen bıle bır ıkı gunu gene kendısı patlıyor yanı evlenınce gerdekten bır gun önce gıdıp dıktıreceksın

0|0
    0|0
  • İlerde bakireyim diye yutturacaksın yani acıdım vallahi o adama.

0|0
    0|0
  • onla bunla yap sonra tövbe ettir diktir ne güzel diktirsen bile anlıyoruz artık

0|1
    1|0
    • Nasil

• Anliyorum mudur. Haklisin bu konuda

• Hastanelerde arastirip doktorlarla gorusebilirsin

0|0
    0|0
  • evlenirken düğünden 3 ğün önce dikerler yoksa olmaz. özel hastanelerde yapıyorlar

0|0
    0|0
  • dikilir dikilsede anlaşılır.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Bence bu soruyu özel klinikleri telefonla arayarak sorabilirsin. Hiç gerek yok burada milletin salak saçma konuşmasını dinlemeye. Geçmiş olsun..

2|0
    0|0
  • haha amma çok diktiren erkek çıktı vays uzmanlara bahhhhh :P

0|0
    0|0
  • arkadsın dediği gibi zar dikimi düğünden vs 2-3 gün önce olmalı dye biliyom. kocan akıllıysa senin hasteneye gidip gitmediğini arastırır.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• devlet hastanesinde çok zorlanırsın ve mutlaka tanıyan birileri çıkar seni. en güzeli iyi tanınmış bir doktor bul. resmi işlemler olmaz hiç olmazsa zaten öyle hemen kürtaj yapmıyorlar bazı testlere tabi tutuluyosun 2-3 gün sonra uygunsa kandeğerlerin alıyorla sonra yine 15 gün git gel takip ve testler var rezil olursun devlet hastaneside özel hastanede, kliniklerde böyle çalışmak zorunda. ben hemşireyim 12 haftaya kadar olanı alan bir dr var benim arkadaşlarımın 4 tanesinin başından bunlar geçti, benim torpilime rağmen hiçbiri memnun kalmadı ama başka iki tanıdığım bu doktora gitti aynı gün işi bitirdi ve sağlıklı ikiside, bu doktor manisada sen hangi şehirdensin? bak söylemedi deme en iyisi özel tek bir doktordur

0|0
    0|0
  • Başına ne geldigini bilmiyorum. Kimse eleştirmesin, burada saçma yorumları takma kafana jinekoloj'dan yardım alabilirsin ama tahmini olarak 1000-2000 lira olabilir

0|0
    0|0
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun

0|0
    0|0
  • Garantili ne ya

1|0
    1|1
  • Diktirmesen ne olur ki

1|0
    0|1
  • 2 yil garantili diken yerler vardir.

0|0
    0|1
  • İnternet e de bakabilirsin flep yöntemi ile kızlık zarı dikilebiliyo yani illa dügünden 2 3 gün önce dikilmesine gerek yok flep yöntemi ile Dikilince sürenin bir önemi yok ne zman ilişkiye girmek istersen o zman Kanar fiyatı 1500 civarıı

0|0
    0|0
  • yapıp edip sonra diktirip kendini kız die yamıycaksın millete... :)) çok zekice... vicdanen nasıl rahat etceksin.. :) bırak seni oldugu gibi kabul etsinler

2|4
    1|2
Yükleniyor...