Sorum Bayanlara ! İlişki sonrası vajinadaki kaşıntı ve ağrının nedeni ne olabilir?

Kız arkadaşımla normalde yaptığımızdan daha farklı bir ilişki yaşadık , normalde oral seksi kısa tutardık , bu sefer bayağı bir uzun tuttuk. Neyse bu ilişkinin sonunda kız arkadaşım bana sürekli olarak vajinada yanma ve kaşınma hissi olduğunu söyledi , ve son 3 4 gündür ise iç tarafının ağrıdığını , ağrının kasıklara vurduğunu söylüyor. Bu durum 1 haftadır böyle ve normalde regl dönemi 4 5 gün sürerdi bu sefer 2 gün sürdü. Bunun nedenleri gerçekten bilen biri varsa anlatabilir mi?

Güncellemeler:
Bilen yok mu ya?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• abicim kalk doktora götür burada vakit kaybı , enfeksyon olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaşıntı mantar ya da giydiği iç camasırından kaynaklanabilir.
    2 gün sürmesinin sebebini bilemeyiz doktora gözükmenizde fayda var :)

0|1
    0|0
    • boku yemiş olabilme ihtimalimiz de var diyosun yani

• özele gidin? muayane 50 lira alıyorlar

• öyle yapalım bari , en iyisi o

• emin değilim ama kaşıntı mantar oluyo çoğu zaman oral seksle alakası yok bence.

0|1
    0|0
    • Evet bende duymuştum onu ama adet döneminin kısa sürmesi de tedirgin ediyor beni.

• hayırlısı ya :) inşallah herşey istediğinz gibi olur

• teşekkürler iyi dileklerin için

Erkekler Ne Diyor 2

• yaş kaç?

0|1
    0|0
    • 24 .

• 5 yıllık sevgilim. pek öyle bi'şey yapacağını zannetmiyorum

• başıma geldi :) ufaktım daha :D 4-5 günlük adet 2 gün olmuş tamamen stresten kaynaklı. kaşınma yanma muhabbeti kasmadan kaynaklı veya başkaları ile seks yapıyormusun diye yem başkasından hastalık getirdin mi durumu. bunu anlaman için onu bir jinekologa götürmeyi teklif et muayene olsun sende rahatla o da rahatlasın :)

• 2 gun surmesi daha iyi duzenli iliski ve hormon salgısına isarettir. Agri ise asiriliktan olabilir diye düşünüyorum farklı pozisyanlar deneyiniz

0|1
    0|0
    • pozisyon açısından bir sıkıntımız yok. aşırılıktan bir ağrı olabilir belki. teşekkürler

Yükleniyor...