Her şeyi berbat mı ettim?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girmek istememiştim, çünkü adet oluyordum. tabii adetimin dördüncü günü, yani bitmek üzereydi. ama o pantolonumu çıkardı ve devamını getirdi işte...

İlk defa ilişkiye girdik, tabii bakire değilim, bekaretimi iki yıl önce kaybetmiştim, her neyse, bir kaç gel gitten sonra çok acıdı ve ağlamaya başladım, yüzünden ne kadar zevk aldığını görüyordum ama durmasını söyledim.

sonra durdu tuvalete gitti, ve dakikalarca ağladım :S neden ben de bilmiyorum. sonra beni neşelendirmeye falan çalıştı. çok utandım.

yaşadığımız şey zaten bana göre iğrençti. ama onu seviyorum, benden soğumuş mudur? her şeyi berbat mı ettim?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• mahwolmuşsa birsey eden sewgilindir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek arkadasinin DNA testine ihtiyaci var.anasi kesin bellidir ama babasini bulmak cok zor olacak.

temiz aile cocugu bunu yapmaz... kazan yuvarlanmis kapagini bulmus..

2|2
    1|1
  • Kimse de cikip dememis ki bakireligini gizlemek icin mi adet gunu sevistin ?

Ulan seytan alt emis yaninizda ha

1|1
    1|0
    • hayır be ne alakası var bakire olmadığımı biliyor ki

• E madem sevismek için bol zamanınız var niye illa o gün. Sevgilin sadist, sen de mazosist missin gibi geldi bana.

• birincisi sana onem veriyo ve sende ona verdiğin önemi goster baska zaman onu tatmin et .. ve sonra aklıma sana iğrenc gldi ise donemdendir diye dusunuyorum eger baska zaman da zevk almazsan demek ki ondan haz duymuyon ... yani cozum yolu ikinizinde mutlu olması iiçin ikinci bi sefer : . .. .

0|0
    0|0
  • seni zorlamasi yanliş

3|0
    0|0
  • Sen niye berbat edecekmişsin ki isteyen o yapan o, gülü seven dikenine katlanır olmuş bu.

2|0
    1|0
  • ALLAH akıl fikir versin...

2|2
    1|1
  • Kendini kasarsan olacağı bu. Ne güzel soyunmuşken ağlamak niye?

0|0
    0|0
  • Hayır, seni neşelendirmeye çalıştıysa iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Soğuduğunu sanmıyorum ama sen istemediğin için bu işi yapması olmamış , yakınlaşmanız için biraz daha zamana ihtiyacın var senin sanırım ,

2|0
    0|0
  • Bu igrenclik falan degil. Adetken de iliskiye girilir ve aslinda vajina da kaygan oldugu icin erkek daha cok sevk alir. Dini boyutu ise mekruh derlerbfakat bunu dusunme bence cunkumzina zaten buyuk bi gunah. Bunu onemsemiyorsan sorun yok. Uzulme. Yani para ile imanin kimde oldugu belli olmaz. Kimse kimseyi sorgulayamaz. İnanc seninle tanrin arasinda. Bu kadar. Milleti bosver berkek arkadasini seviyorsan al karsina konus.

2|1
    1|2
    • Pisliksek git babana de annemle neden yattin da beni yaptiniz diye.

• soğumaz. ilk olduğu için anlayışlı davranmış sana bak.

0|0
    0|0
  • kesin tuvalette osbir çekmiştir sevgilin:)

0|1
    0|0
  • berbat olan bence sensin nasıl bir insansın ya adetken ne iğrençliktir

1|3
    5|2
    • salak mısın kızım ya istemedim zorladı diyorum. söyledi olmaz yapma zorla yaparım beni ilgilendirmiyor dedi

Yükleniyor...