Çok önemli yardımınıza ihtiyacı var 17 yaşında ve?

Çok yakın bir kız arkadaşim var ve iki yaş benden küçük 17 yaşinda ve erkek arkadaşiyla beraber oldu bir haftadir çok fazla agrısı ara ara kanamasi var özel bir jinekoloğa gitse ailesi aranir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok aranmaz

0|0
    0|0
  • kim yaptıysa derdiylede o ugraşssın. herkesin mamması bizi mi gerdi. biri yapar burdakilerede temizlemek mi düşer..

0|0
    0|0
    • Hiçbir fikri yok benimde yok o yüzden yardımcı olamadim buraya yazmaktan bila çarede bulamadim

• geçer o kanaması hymen i yırtıldıgı için kanama olur. bir süre ara ara devam eder. kanama ilerli dereceyse anemi gibi bir hastalıgı varsa en yakın asm ye gitmesini öneririm.

• vagina sı dar oldugu için uretra yollarındaki kaslar dejenere olmuş olabilir. fazla dejeranasyona ugradıgı için o agrıları hissedebilir. müneccim degiliz..

• Yazık etmiş kendine neyse gitsin özele

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cncazım ben anestezi hemşiresiyim bu yazdığın çok önemli bişey olabilir geçmediyse daha acil yapılması gerekenler var yanlış bir ilişki yapmış bu cahiller öncedende görmüştüm yanlış yere zorlama yapılmıştı ve müthiş bir arızaya sebeb olmuştu mutlaka annesine konuyu açsın dövsede ANA dır çare budur. ya da tanıdık hemşire doktor bulun geç kalmayın soruyu yeni gördüm 3gün olmuş acele edin burdan yazabileceklerim sınırlı olduğu için bukadar yazayım size geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...