Neden vajinam acıyor?

Cinsel bir birlikteliğim oldu sadece bir kere. O kadar çok canım yandı ki o birleşmede, bir daha yapmaya korktum. Geçen gün mast. Yaparken düşündüm ve bakire olmadığıma göre bir cisim sokabilirim dedim. Penise çok benzeyen bir şey sokmaya çalıştım. Yeterince sulandırım ve kayganlaştırıcı gibi birşey de kullandım ama girme anında çok feci bir acı hissediyorum. Yanmayla karışık böyle engel gibi bir şey, ne olabilir?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• kızlığının bozulduğundan eminmisin? bozulmamış ve onu zorluyor olabilirsin. ilişkiye girdiğin büyükmüydü? içine almak istediğin büyükmü? abes bişey ile deniyorsan sıkıntı olur

0|0
    0|0
    • Ya aslında ilişkiye girdiğim küçüktü. Ben de şüphe duyuyorum bozulmamış olmasından ama aynadan baya bir baktım. Eskisi gibi değil yaa.. Eskiden küçücük bir delik gözükürdü şimdi kocaman gözüküyo maalesef. Bir de parmağımı falan soktum, kan gelmedi, cisim de baya uzundu, bozulmamışsa bile şimdi bozulması gerekirdi. Gerçi çok ıslanmıştı belki de esnektir? Anlamadım gitti

• mesaj at bana ben seni bir ağlatayım aklın başına gelsin. ama atlat artık bunu öyle içinde tuta tuta bir yere varamazsın.

• bugün nasılsın anlattığın için kendini daha iyi hissediyor olman lazım

• Çöp kutusumu orası, bulduğunu sokma.

0|0
    0|0
    • Bunu yapmak için o kadar düşündüm ki, öylr aniden yapmadım yani.

• Soktugun sey penis gibi olmadigi icin acimistir

0|0
    0|0
  • Ilk birkac seferde acıması normal. Bunu psikolojik bir problem haline getirme. Zamanla düzelecektir..

0|0
    0|0
  • zamanla o yanma gececektır yavas bır sekılde uygula

0|0
    0|0
    • Yavaşça da yapmaya çalıştım ama gerçekten çok felaket bir acı, dayanılır gibi değil. Zevk falan zaten 0

• Tamam bir de öyle deneyeyşm

• ozaman acımaz zaten garanti :)

• Psikoloğa git, vajinismus olabilir, tedavi edilmesi lazım

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle, evet. Ama gitmek taraftarı değilim, yani başka sorunlarda bile cesaret edip gidemedim bir türlü. Aslında çok birikmiş sıkıntılar var da

• O hastalık tedavi ile giderilebilecek bir şey, gidermezsen cinsel hayatın zehir olur, git bence, bu son derece normal bir şey, bir çok kadında var.

• Sen devam et arada sırada kendi kendine , zamanla alışacak ve zevkten deli edecektir seni merak etme.

0|0
    0|0
  • Dar mı? Darsa olabilir. Onun dışında fazla zorlama ve jinekoloğa git.

0|0
    0|0
    • Dar galiba, parmağımı soktum da anca sığıyor. Ne gibi bişey olabilir ki? Korkmaya başladım ben

• Yok temizlikle ilgili olmamalı çünkü hergün değiştiririm. Ama günlük ped kullanımına bağladığım bir kaşıntı sorunum var, onunla ilgili olabilir mi acaba?

• Olabilir ama yinede o bölgeyi olabildiğince temiz tutmanı öneririm. Çünkü nem vs çok yoğun orda.

• Kıyamam ben sana

0|0
    0|0
  • erkeğim benim..

0|0
    0|0
  • Salatalik kabak kullan canim:))

0|0
    0|0
  • prezervatif tak o şeye ara ara yap alışsınki acımaz. boşluk verdiğinden tekrar daralma yapıyor ondan

0|0
    0|0
  • yorumları okudum istemeden olmuş inan ki çok üzüldüm olan olmuş artık bir doktora git kafandaki şüphelerden kurtulursun hem mast falan yapmayada çalışma öyle bişey falanda sokma derim sen durumunu ilerde beraber olacagın kişiye açıklarsın o da anlayışlı biriyse neden kabul etmesin seni hayatına bak

0|0
    0|0
    • Haklısın bugün pişman oldum zaten yaptığıma da.. Bir daha da yapmayacağım. Evet, umarım hayatıma girecek insan anlAr beni

• sen tövbeni et Allahtan iste o sana göre kalbine göre seni anlayacak biri elbet gönderir ama istemesini bil ve içme olayınıda bırak basına daha kötü bişeyde gelebilirdi ya videoya cekselerdi ya da hamile kalsaydın dikkat et hayatını karartacak bişeyler yapmamaya calış içeceksen güvendiğin kişilerler kız arkadaşalrınla iç yazık etme kendne ailene

• Bir jinekoloğa görün bence normal değil.

0|0
    0|0
    • Korkutma ya ne gibi bişey

• İhtimaller üzerine konuşuyoruz en güzeli bir muayene ol sen.

• Evet bence de, ama yine de gidebileceğimi sanmıyorum ben

• soktuğun cisim kalın mıydı ne kadar bir şeydi kalınlığı?

0|0
    0|0
    • İki parmak kadar..

• içini görebiliyor musun peki ayna koy ayır vaginanı nere ağrıyor tam olarak bir bak bir yerin tahriş olmuş olabilir.

• Yok tahriş olması imkansaız çünkü bir kere oldu sadece. Göremiyorum içini tam

• Sen evlenmeden önce acıyı o. zaman görürsün

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir...

0|0
    0|0
    • Bir rahatsızlık mı var acaba diye düşünmüştüm ben de. Aslında haklı olabilirsin.

• Tam olarak istememiştim

• Bu iyi bir neden tüm sorularına.

Kızlar Ne Diyor 2

• başka sorunun var tatlım. anestezi hemşiresiyim ve böyle çok vaka gördüm dr a git

0|0
    0|0
  • ne kadar süre oldu ilişkiye gireli

0|1
    0|0
    • Oldukça zaman geçti. Yazın sonları falan oluyor.

• anladım düzenli ilişkin olmadığı için acıyabilir. peki cinselin ne kadar sürdü kaç kez ilişkiye girdin

Yükleniyor...