Iliskiye girmeme ragmen kan gelmıo sebebı ne olabılır?

Arkadaslar yeni evliyim iki hafta oldu simdie kadar 6-7 kere ılıskıye gırdık cok kötü acımasına rağmen kanamıo ne yapıcamı bılmıorum esım bana bısey demıo ama farkındayım düşünüo neden kanamıo dıye doktora gıtmıstım önceden bıraz sıkı yanı kalın ama yırtılır dedı
Bı yandanda düsünuom acaba kanadıda bızmı görmedık
Esnek olsa kız oldumu kanıtlayabılırmıyım pekı
Sızın başınızda geldımı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bu durumdan duyduğunuz rahatsızlığı eşinizle paylaşın. ne yapmanız gerektiğini birbirinize sorup. doktora birlikte gidin.

0|0
    0|0
  • Doktor zaten söylemiş en doğru olanı , bazı kadınların doğumda yırtılıyor zarı.

0|0
    0|0
  • Esnek olsada min. 18cm lik bir penis ile bir kaç kez ilişkiye girildiğinde yırtılması gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazılarının hiç yırtılmadığı olmuş mesela doktora gitmişler 2 yıldır hamile kalamıyor diye hala bakire olduğunu öğrenmiş kadın. herneyse bence eşinizle bu konuyu konuşmalı ve doktora gidip öğrenmelisiniz belki hala yırtılmadı

0|0
    0|0
    • Ins yırtılmamıstır bıde yırtılmış derse ben bıttım hep kafasına takar onuda Anlıyorum tek korktum sey acaba bıraz kanadıda bızmı görmedık...

• o zaman kocanı rahatlatmak adına biraz boya sür yatağa sabah onu görmesini sağla ama tesadüf gibi yani hem kanasaydı nasıl görmemiş olacaktın illa görürdünüz

fakat bu bir kandırmaca olacağından vicdanen sana uygun olur mu bunu düşünmelisin

• asla yapmam öyle bisey neden kandiriyim Onu ben beni birakirsada hata yaptigiinin farkina varicak... en guzwli doktora gitmek Ama en COK korktugumda Ya doktor derse kizligin yok senin?

Yükleniyor...