"Seni kimse istemez, el değmiş kızsın kocana ne diyeceksin" diyen eski sevgili. Neden? Ve ne yapmalıyım?

İlk aşkımdan ayrılalı 1 ay oluyor. Hergün bana barışmak için mesajlar yolluyor. Dün sanırım pes ettiği gün oldu.

Yakınlaştığımız zamanlar oldu beni elledi ve penisi değdi.. Çok yanlış biliyorum ama okadar saftım ki evlilik hayalleri kuruyordum. Biyolojik olarak bakireyim hala. Bana sürekli "sen bakire değilsin bazılarında kan gelmiyor zaten seni elledim kimse istemez seni koçan öğrendiği zaman sana bitane çakacak, o masum temiz kalpli iyi kız kirlendi artık" diyor çok kötü oldum.. Kötüyüm.. Bende ona "namus iki bacak arasında değildir, merak etme kocama anlatmayacak kadar salak değilim o beni sevdikten sonra bana çakmaz sana çakar" dedim o tür mesajlardan yollamaya devam etti.. Neden böyle birşey yaptı sizce? Ve ben ne yapacağım kendimden gerçekten iğreniyorum kimse kabul etmez mi beni?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bosver takma kafana sikayet et direkt zaten kızlık zarın esnek bakireyim dersin olur biter birsey olmaz seni seven kişi bunlara pek deger vermeyecektir. merak etme bu dunyada biri belkide pencereden dısarı bakıp acaba ilerde evlenecegim kişi ne yapıyor diyordur. belkide sen pencereden tam tersini diyorsun

böyle seyleri takma kafana

bir kişinin namuslu olması yada olmamasını bacakarasındaki zara baglı degil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bilemiyorum

0|0
    1|0
  • şimdi sen haklısın severse bu sorun olmaz ama sende de hata var böyle bir kişi ile neden bu kadar ileri gidiyorsun. ona bu fırsatı vererek sen hata yapıyorsun. madem artık geçti önüne bak evlenene adar kimseyle takılma evlenince kocan anlayışla karşılar...

0|0
    0|0
  • rahat ol sen once o yavsaga yol ver gerısı kısmet

0|1
    0|0
  • Bunu sen onu kabul etmediğin için söylüyor. Kuyruk acısı bir nevi.

1|0
    0|0
  • Aklını başına al..O seni elinden kaçırmak istemiyor..Tadını almış. Fazlasının peşinde. Ondan sevgili değil kocada olmaz..Defet gitsin..Sen doğru düzgün bir insan bul evlen..

0|0
    0|0
  • sana pskolojik baskı uyguluyor sadece. aldırış etme yakında vazgeçer bu olaydan ;)

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştir.Ayrıca onu savcılığa şikayet et.

0|1
    0|0
  • bu şekilde seni kandırmaya çalışıor siktr et hayatına bak

0|0
    0|0
  • dürüst ol gerisi mühim değil tabiki kabul eden biri olacaktır...

0|0
    0|0
  • Dürüst ol canımı ye.Ama kabul edip etmeme konusunu bilemeyecem şahsen.

0|0
    0|0
  • kendini niye elletirsin ki?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tam erkek zihniyeti :) demek sen el değmiş, kirlenmiş kızsın. o da sütten çıkma zaten... bu kafaları nerden alıyorlar bi bilsem. ona geri dönme sakın. insanların gerçek yüzü ayrılıkta ortaya çıkar derler. bak sana nasıl hakaretler ediyor. ileride daha çok şey yaşasanız sana sahip çıkmak yerine aşağıladıkça aşağılar. ona göre elinin kiri tabi. ama sen ona mecbursun(!) karşına doğru düzgün bir erkek çıkar merak etme. sevdikten sonra kabullenilmeyecek hiç bişey yoktur.böyleleri olduğu kadar normal kafa yapısına sahip erkekler de var. için rahat olsun.

2|0
    0|0
  • O kişiye cevap verme zahmetinde bile bulunma , gerekirse numaranı değiştir asla muhatap olma .Bundan sonra erkek arkadaş seçiminde daha dikkatli ol , iyice tanımadan sevgili olma derim sana ...

1|0
    0|0
  • Canim oda kirli ozaman.. ona bakarsan yani. Sakin psikolojini bozmasina izin verme. Bir erkek affedilmiyorsa her yolu dener..

1|0
    0|0
    • o zaten bakir degildi benden önce birseyler yasamis. Hatta benim yasadigim yerde bakir olmayan erkekler bakire kiz ariyorlar..

• pislik herifin tekiymiş takma kafana..seni elde edememiş böyle şeylerle vicdanını rahatsız etmeye çalışıyor..asıl kirlenen kendisi..kabul etmeyecekler falan diyede düşünme millet bakire olmayanları bile kabul ediyor seni mi etmeyecek..herkesin birliktelikleri oluyor.eşin sorun yapmaz merak etme..inş aynısı onun kardeşinin,kızının başınada gelir o pisliğin...

2|0
    0|0
Yükleniyor...