Hamilelikten öyle çok korkuyorum ki...

gece rüyamda hamile olduğumu gördüm.biraz önce karnımı memelerimi yokladım.büyüyen bir şey var mı diye.üstelik regl olmama rağmen.şu anda değilim de yani.neyse spiral taktırsam,kondom kullansak,üstüne ertesi gün hapı yutsam da hamilelik şüphem oluyor.nasıl bir hastalık ki bu?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Deli gibi sevdigin ve evlenmeyi düşündügün degil mi bu kişi? neden hamile kalmayasın =? sorun ne? yaşından ötürü mü_? 18de hamile kalan cok var

0|0
    0|0
    • deli gibi sevdiğim biri yok ve evlenmeyi düşünmüyorum.

• hoşlandığım ve aramızda belli bi çekimin olduğu bazı insanlarla sevişebilirim.

• Kolay gelsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Memeden sonrasını okumadım. Oyş.

Ciddi yanıt: Anksiyete bozukluklarından biri yüzünden oluyor olabilir. Profesyonel yardım almanda fayda var.

1|0
    0|0
  • Sevişme o zaman, ihtimali sıfırlarsın.

0|1
    0|0
  • insanda ar namus gibi kavramlar kalmazsa böyle düşünmen çok normal kullandırt kendini annen baban en çokda eğer varsa kardeşlerine üzülüyorum..

0|0
    1|0
    • kullanmak kullandırtmak sizin tabirleriniz.

• he çatlak taşralı

• arkadaşlarına söyle onlarda eksilesin az olmuş bu gerçekler

• yemede yanında yat hastalıgı

0|0
    0|0
  • Cok dusunmemek lazim. Karma olmasin sonra, kaliverirsin sonucta hepsinin bir hata payi var bu saydiklarinin

0|0
    0|0
  • kariyer yapıcam sendromu

0|0
    0|0
    • yoo aslında çocuk da yaparım kariyer de kısmında sıkıntı yok.yapabilirim biliyorum ama çocukla birebir ilişkilerimde ne yaparım bilmiyorum.

• açıp bakmak lazım

• Birgün gelir rüyanda görürsün hamile kalmayı anca.İstersinde olamazsın.Kim bilir?

0|0
    0|0
  • Biraz az seviş.

0|0
    0|0
  • Şşüpecilik hastalığı olabilir sende .Psikiyatris e git bence

0|0
    0|0
  • oda dısa bosalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4