Kızlik zari testi yaptirdim. sistemden gorunur mu?

Osel bir hastanede kizlik zari testi yapturdim. masturbasyon yaparken kaybettim diye korkmustum. yerinde duruyormus. ama sistemden cikarsa ben aile hekimine ya da aileme ne duyecegim?

Güncellemeler:
Ya niyecendiseleniyorum biliyor musunuz bir doktora gitmistim eski yasadigim bir hastaligi sistemden gordu soyledi bu da iyle olur mu?
Arkadaslar ortaya cikiyormus simdi ajrabamiz olan aile hekimine ve aileme ne soyleyedegim

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Doktorlar görebilirler evet sağlık bakanlığı sisteminden görünür yaptırdığınız bütün muayeneler ve yazılan büyün ilaçlar.

0|0
    0|0
    • Napicam peki

• Türkiye'de doktor oldum. şu an Türkiye'de değilim sadece. Jinekoloğa muayene olduğunu görebilir tarihiyle. E reçete yazılmışsa senin tc numarana onu da görebilir. Ultrason röntgen mr gibi görüntülemeleri kan testlerini idrar testlerini görebilir. Doktor seni ne için muayene etti göremez. Yani jinekoloğa neden gittin derlerse kaşıntı vardı onun için gittim der. Travazol krem verdi 3 gün kullandım geçti de. Olur biter.

• Tesekkurler busra hanim

Erkekler Ne Diyor 12

• öyle birşey yok. endişen yersiz.

0|0
    0|0
    • Ya bilgisayara girdi doktor

• ;) aptal endişen yersiz. dedim ya

• Aile hekikine gozukurmus:(

• Kızlık zarın değil, şuurundan şüpheliyim.

0|0
    0|0
  • Aile hekimi görse bile ailene diyemez, söylerse işinden şikayet edersen başına iş açılır.

0|0
    0|0
  • yaa ne dıcen aılene hasta oldum ıltıhap yapmıs bende merak ettım zarda zarar var mı dıye baktırdım dersın kanama oldu ıcıme sınmedı dersın

0|0
    0|0
    • Ne iltihabi diyecegkm

• mıktop kapmıs dıceksın mantar olmus o ıltıhap yapmıs kanadı sureklı bende zarar mı verdı dıye kuruntu yaptım dıceksın

• özel hastaneye giderken neden kendi bilgilerinle gidiyorsun ki? ssk dan yararlanmayacaksan sahbe bilgileri ver gitsin

0|0
    0|1
    • Tcyi istiyolar

• yapacak bişi yok... geçti artık. kimse bununla ilgilenmez

• Çok zekice (!)

• mas yaparken parmakladınmı mcıgını

0|0
    0|0
  • 30 yasindasin sorduun soruya bak :))

0|0
    0|0
  • Peki gerçeği neydi

0|0
    0|0
  • annnen konusur senınle çok kanamam oldu gıttım dersın

0|0
    0|0
  • aile hekımıne gözükür

0|0
    0|0
    • Aile hekimi gordu zaten sen nerden biliyosun

• Polikistik overe baktirirken kizlik zari tipime de bakturmak istedim dersem nasil olur

• :::)) özelden yazsana

• Neden yaptırdın'ki böyle birşey?

0|0
    0|0
    • Ne oltihabi

• İlişkiye mi girdin daha önce sürtünme felan?

• 25-34 yaş arasındasın hala bakiresin öylemi mast la kaybetsen üzülürdüm bayağı o kadar koru mastla gitsin :) kimsenin haberi olmaz merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• endişelenme

0|0
    0|0
  • Görünmez gizli.
    Boşuna korkma.

0|0
    0|0
  • Yok canim normalde gizli kalmasi gerekir

0|0
    0|0
  • götunmz diye bilyom ahsta hakları varr saglık okyorum beenn

0|0
    0|0
  • Hayir boyle birsey olmaz. Kisisel gizlilik hakki var. Senin iznin olmadan paylasilmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...