Yabancı bir adamdan hamile kalmak

yurtdışında bir tatilde 3 gün 2 gece görüşülen bir adamdan hamile kalınıyorsa ( bir ihtimal) bunu adama söylemek gerekir mi? Ve sizce adamın tepkisi ne olur?

Güncellemeler:
çok ilgiliydi. neden senin gibi bir kız benimle birlikte oldu diye soruyordu yakışıklı olduğu halde. 4 gün sonra özledim diye mesaj attığımda cevap vermedi. ama istanbuldamısın tatilin bittimi ben şimdi şurdayım tarzı bir mesaj attı. bende onu unutmayacağımı yazdım. oda neden zaten yatakta çok kötüydüm başkada birşeyimiz olmadı dedi. bende benim için sadece tek gecelik birşey olmadığını söyledim ve cevap vermedi.

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle söylemen en doğru olanı, bilmesi onunda hakkı. Tabi bunu bir menfaat bekleyerek yapmaman şartıyla.

Yabancı insanlar bu konularda oldukça rahattırlar. Sorumluluk konusuna gelince, yasal olarak bazı ülkelerde yasalar farklıdır.

Örneğin bazı ülkelerde o kişinin onayını almadan, yani korunmadan çocuk sahibi olmuş olman, onun sana karşı olan yasal sorumluluklardan kurtarır. Ama çocuk için aynı şeyler geçerli olmaya bilir.

Bu tür olaylarda duruma göre yasalarda, cezalarda değişkenlik göstere biliniyor.

O kişiden çocuk parası kesilebilirken, ondan izinsiz çocuk yapmış olman ve korunmadığın için ceza ödemek zorunda da kala bilirsin.

0|0
    0|0
    • ilkkez tek gecelik birşey yaşadım ve onuda elime yüzüme bulaştırdım. ondan habersiz yapmadm tabki sadece çok kısa biran korunmadık ve o korkup tekrar korundu .. ama o binde birlik ihtimal gerçek oldu galiba. hyerhangi bir menfaatim yok. sadece hem onu görmeyi çok istiyorum ama hayatını maafetmekte istemiyorum.

• Burada yorum yazarken asla seni suçlamak amacıyla yazmadım. Ama şu da bir gerçek ki korunmanın bir çok yöntemi de var. Yabancı erkeklerin çoğu inan umursamaz bile onlardaki anlayış ve zihniyet farkı çok farklıdır.

Onlar kendi öz evlatları dahi olsa, sahip çıkmazlar. Her kes kendi hayatını yaşar. Bazılarıda başkasının çocuğunu kendi evladından daha çok sahip çıkabilir. Yabancı ülkelerde çocuğun hiç bir bağlayıcılığı yoktur.

Nereden mi biliyorum 20 senem yurt dışında geçti.

• sürekli kompleksliydi. Neden okadar insan varken senin gibi bi kız benimle olur. zaten iyi değildim. neden ben. neden beni yeniden görmek istedin . blalala. çocuğun onu bağlamayacağını biliyorum zaten bağlamak istediğimden de emin değilim. saçma bir şekilde aşık olmuş olabilirim. ama ondan bir beklentimde yok. sanırım sadece onun hayatını mafetmek istemiyorum ama görmeyide çok istiyorum. bir yandan da kalbmin kırılmasına katlanbilrmiyim bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 18

• adamında suçu var ama yapan kadının daha çok suçu var niye yapmış.kadın dediğin namuslu olcak öyle hergelenle sevişirse.adam bencede pek fazla takmaz tabi karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • dikkatli olmamanın suçu ikisine ait .. söylemeli .. yurtiçinde olsaydı soylememeli .. sonuçta gizli kullanıcısın .. 15 milyonda bir bile olsa ihtimali sıfıra indirmek isterim ..

0|0
    0|0
  • kürtaj

0|0
    0|0
  • Hatalar zincirine hata ekleme..Söyle tabiki ama böyle birinin pek de inanacağını sanmıyorum.İlginç bir durum.Ayıkla pirincin taşını kolay gelsin

0|0
    0|0
  • adamın çok takıcağını düşünmüyorum. şeyine bile takmaz derler ya bence öyle olur önceden takmış gerçi :) ama ikisi farklı tabi neyse bence yeltenme bile komik olur. özelte bu yani

0|0
    0|0
  • ooo kaldı o çocuk sen de hiç ilgilenmez.

tadını almış.

hem neden? bir gecelik düşürsün?

zamanı gelince bozulacak neden acelen?

0|0
    0|0
    • birbirimiz için mükemmel insanlar olabilirdik eğer beni tanısaydı. Ama benim gitmem gerekiyordu ve öyle kalması gerekti.

• normal bir ortamda tanışmadık. Gece Klubuydu. ve o an beklemek için bir sebebim olmadığını farkettim sanırım uzun süreli ilişkimden sonra ilkkez birinden hoşlandım 8 ay sonra. ve o an anı yaşamak istedim. ve çok alkollydüm

• Anı yaşa:D

sonra kahrını çek:D

yazık değil mi sana şimdi? ne yapacan?

• söle bence

Kaybedecek bişeyin yok

0|0
    0|0
  • Aldıracaksan cok soylemene gerek yok. Ama doguracaksa tabi ki bilgisi olmalı.Benden oldugu nereden bileyim sorusuna hazırlıklı ol. Senden DNA testi isterse uzulevilirsin.

0|0
    0|0
  • Allah belani versin!

0|0
    0|0
  • WHAT? böyle bişey yaptım deme sakın !

0|0
    0|0
  • umrunda bile olmassın :D

0|0
    0|0
  • bence söylemende fayda var.

adamsa sahip çıkar adam değilse zaten kaçar :)

0|0
    0|0
  • hayal gücüne hastayım

0|0
    0|0
    • keşke gecenin 2 buçuğunda oturmuş bunları yazıcak kadar ruh hastası olabilseydim .. ozaman belki bende hayal gücüme hasta olabilirdim.

• link olay burdamı geçti :D

• İlgileneceğini pek sanmam.

0|0
    0|0
  • Bence söylememesi gerekir adamın gözünde kalan değeride düşer.Gidip hemen aldırsın...

0|0
    0|0
  • Umrunda olmazsın...Yapcagını yapmış adam...

0|0
    0|0
  • bence o tarz bi adamın umrunda olmaz söylemek gerekir yinede bellide olmaz...

0|0
    0|0
  • babalık davası aç kazan, arkasından tazminat ve nafaka davası aç, çatır çatır başka erkeklerle ye. onlara da aynısını yap. hey Allah'ım soruya bak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ooo işin zor , coninin niyeti yok . söylesen de aldır falan der bence . ama kesin söyle öyle bir durum varsa .

0|0
    0|0
    • türkiyeye gelirmi acaba ..sanırım krize girmek üzereyim stres beni yiyip bitiriyor

• eğer varsa aldıramam ve ailem beni siler. gerçekten çok zor olucak herşey. teşekkür ederim desteğin için ..

• umarım hamile değilsindir, rica ederim her zaman :/

• sonuc ne oldu

0|0
    0|0
  • Ühü! Pardon.. Cvp veremicem,aştı beni bu soru :)

0|0
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...