Prezervatif ne kadar güvenli?

İlişki esnasında prezeratif kullanmayı düşünüyoruz. Ancak kayganlaştırıcı da gerekiyor. Bebek yağı vs kullanmanın prezeratife zarar verip delebeileceğini duydum. Su bazlı kayganlaştırıcı gerekiyormuş. Sizce bebek yağı ile prezeratifin delinme ihtimali varmıdır.

Doğru takıldığı taktirde prezeratifin delik çıkma olasılığı patlama olasıglı vs nedir ilk defa kullanacagım yardımlarınız beklyıorum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim prezervatif alcaksan 5 lira daha ver kayganlaştırıcıda al ayıp bişi değil patlamaya gelince olabiliyo kuru sevişmeyin mümkünse ve takmasını düzgün yapın sorun olmaz

1|1
    0|0
    • Yemin ederim çok utanıyorum :D almaya

• markette derken mi*ros gibi buyuk magzalarda mı ?

• evet migros kipa hepsinde var prezervatifte var kayganlaştırıcıda durexin malları kalitelidir

Kızlar Ne Diyor 4

• prezervatife sakın kayganlaştırıcı gibi şeyler sürmeyin yapısı bozuluyormuş

0|0
    0|0
    • kendi kafana göre bişiler sürersen bozuluyo kaymıyo falan kayganlaştırıcılar bozmuyor

• onun ıcın danıstım ıste su bazlılar varmıs ama almak ıcın cesaret lazım kondom alamzakne onu nasıl alacagım bılmırom..

• bebek yağı mantara yol açar saçmalamayalım . delinirmi bilmem ama delinmelere karşı güçlendirilmş olduklaını duydum . ve öyle bir ihtimal yoktur.

0|0
    0|0
    • o bölge için mi mantara yol açar?

• bebek yagı olmaz, kayganlastırıcı alın

0|0
    0|0
  • cok ince olanlarindan alma, icinde hava kalmasin. tirnaklarina dikkat et takarken.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Durex ya da okey kayganlaştırıcı kullan.Bir de markası durex ya da okey olsun prezervatifin.Hava boşluğu bırakmadan takarsan yırtılmaz.

0|0
    0|0
  • Uygun kayganlaştırıcı kullanman lazım evet, yoksa yıpranma sonucu ilişki sırasında yırtılma yapabiliyor. Prezervatifin yanında kayganlaştırıcı da al sıkıntın olmasın.

0|0
    0|0
  • Geri çekme en iyisi ama tecrübeli olmak lazım...

0|0
    0|1
    • zevksuyu tehlıkesı?

• Kardeşim şunu diyim,daha 15 yaşındaydım,doktora gittim,mikrop kapmıştım denizden ve idrar tahlili yaptırdım : Adam idrar tahlilinden meni ölçülebildiğini sanıyor yazık :D

• Tabi Abim saglık memuru bilmiyor,hemşire bilmiyor,sen daha iyi biliyorsun...

Yükleniyor...