Kızlık zar türümü merak ediyorum. Doktora sorsam mı?

Bekarım ve bakireyim. Ama etraftanda duydugumuz sacma sapan seyler yuzunden psıkolojım bozuluyo resmen bende kendı seklımı merak edıyuorum yanı 3 sekıldeymıs hemen nde ortada ve en dıpte kolay yırtılmayan . Acaba benımkı nasıl ? Dr a kontrole gıdıcem baska rahatsızlıgımdan dolayı sorsam ayıp mı olur yanlıs mı anlarki .s Nasıl sorulur

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sorma ben şu 2 gündür KS de öyle şeylere rastlıyorumki kız-erkek ilişkilerinde namus felan uçmuş her beraber olmada bi cinsellik yaşanıyo gibi bi durum o onu arzuluyo askerdeki sevgilisini aldatmalar kendinize gelin biraz bırak bunlarla zaman kaybetme başka şeylerle uğraş iş bul çalış gez...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorabilirsin ama özel doktora git ve kadın olmasına dikkat et.Sorun olmaz rahat ol.

0|0
    0|0
    • peki ne diyerekten sorayım ?

• ya bilmiyorum hormon bozuklugum felan vr bıde aklıma tkıldı seneye dugunum var bılgılenmem gerekıyo

• Tabiki bilgi alman iyi olur.Özelllerde rahat olursun diye söyledim bayan doktora gidip.Zarı filan takma canın yanmaz iyice ıslanıp kendini kasmazsan.Onu merak ediyorsun sanırım.

• Doktor o ayıp mayıp olmaz, sor.

0|0
    0|0
  • Ya dipte olana rastladım bozulmak nedir bilmiyo

0|0
    0|0
    • o kötü iştee :( evlenınce herıf ne bılsın dıpte oldugunu al basına belayı sonra :(

• aynen sıkıntı dogabılır yanı tam sokmadım ama baya gırdı cıktı amac bozmaktı bozulmadı :D

Kızlar Ne Diyor 1

• gidiyorsun 100 lira verip soruyorsun kayıt falanda tutmuyorlar:)

0|0
    0|0
    • ben jinekologa hormon bozulklugu ve adet duzensızlıgı ıcın gidicem gitmişken onuda sormak istiyorum aslında olmz mı ? yanlıs dusunur mu ?

• elbette düşnür:) ama sor birşey olmaz..tabii birdaha gitmeyecksen..

Yükleniyor...