Kapat

Sevgilim penisimi görmek istiyor göstermiyorum estetik olsam mı?

1 yıl sonra evlenicem kız arkadaşıma penisimi hiç göstermedim boyum 188 olduğu için büyük bişey Sandığına eminim. gösterirsen seni eğlendiririm bile dedi ama ne sabırsızsın diyip duruyorum 14 cm ve 3.5 cm çapı var. doktor
3 cm uzama 2 2.5 da kalınlık farkeder dedi. sabah ameliyat olursak akşam eve dönebiliyormuşuz. işlevi önemli falan demeyin önce gözü doyurmalı bence. bana küçük geliyor utanıyorum sizce olmalı mıyım ya da olan var mı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Delirme. Ortalama bir penise sahipsin. Gereksiz olur yapacağın operasyon.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Benım 2 bucuk yıllk ılıskım var nısanlıyız ben bıle demdım gormek ısıtorm sneı eglendırıırm falan dıye senın kız da az kaşar degıl yanı

2|2
    1|0
    • Asdffkfkkr. kız benim çocukluk aşkım ve lise 1 den beri 8 yıldır çıkıyoruz seneye evlenicez :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Gereksiz kuruntu yapıyorsun... Elinde olanla mutlu olmaya çalış derim. Kocaman zki olup ta onu kullanamayan ne kadar çok erkek var biliyormusun sen?

0|0
    0|0
    • Ama imkan varken büyük olan ve kullanan olsa daha iyi?

• Ameliyatlar genelde beklenen sonuçları vermez. Ve komplikasyon yaşama durumun da olabilir. Bence dokunma alete orijinalliğini bozma. Sonra acemi bir usta onu tamamen vasıfsız bırakabilir.14 cm ameliyat gerektirecek bir boyut değil zaten.

• Yav arkadaş biraz özgüven olsun ilk başta partnerini değil seni doyursun. Bırakın bu muhabbetleri diyelim operasyon oldun bir zaman sonra tık olmassa napıcan? Aklını başına al seni seven zaten orana dikkat etmez.

0|0
    0|0
  • Gözünü elinle kapat ve agzina ver 😊

0|0
    0|0
  • bende olmayı düşünüyorum. sana bir sorum var yaşım 19 bundan sonra uzarmı acaba penis boyu.

0|0
    0|0
    • Uzamaz kesinlikle.

• Asshdhsjwjhdhddh ona bakmadım bir doktorla falan konuş nasıl olacağını söylüyor :D

• hagi şehirdesin sen

• Ol gitsin , 20 cmi gecio tm ereksion hali186 boy var imkankim olsa iki cm daha istrrim :))

0|0
    0|0
    • 20 cm napcam ya hahahahahhss.16 olsa rahat rahat yetecek de işte. Olucam galiba ya :(

• Dostm işlevine ve sagliksal durumuna dkkkat et iyice arasitr ne zaman sahalara doneceksin... Ayrıca kizi cok bekletmissin yetersiz erkek ban sebebi anladin sen onu

• İşlevini bozmayacağını nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...