Anal seksten önce yapılması gereken bişey var mı?

Sonuçta vajina kadar temiz biyer değil. Öncesinde yapılan bisey var mı?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta tuvalet sonrası temizlik kurallarına uyuluyorsa yeterince temizdir, o bölgede anatomik olarak zararlı bakteriler hayatta kalamıyor kalsaydı hepimizin totosu yara bere içinde olurdu yani çok da pis değil ama tabiki prezervatif olmadan anal ilişkiye girmek hem acı verici olacaktır hem de vajinal birleşme öncesi yıkamaz temizlemek gerekecektir, O yüzden anal birleşme öncesi bir kez ılık suyla yıkanır, o bölgede ki kuruluk giderilir, parmaklarla bir süre masaj yapılır o bölgede ki gerginlik azaltılır, Prezervatif üzerinde ki kayganlaştırıcı sıvı ekstra bir krem yardımıyla daha da kaygan bir hal alır ve böylece birleşmede zorlanma olmaz, zorlanma olmayınca acı da olmaz.

1|1
    0|5

Erkekler Ne Diyor 22

• Var vazgecmek.

3|2
    0|1
  • Bu işin sonu çok boktan

1|3
    0|0
  • temizleme ve vazelin

0|1
    0|0
  • aklını bıraz kullanmasını bılsen o ısı yapmazsın

0|1
    0|1
    • Yapcağımdan değil soruyorum sadece. Sevismekten ileri gitmem. Herseyi yanlış anlamayn

• soru da belırtseydın yanlıs bır yorum yapmazdım , kendını bılen bır kısı oldugun bellı boy le akıl ve mantık dısı ıstemlerde olanlara gıtsın o zaman benım gorusum

• Anüsünü güzelce ılık suyla yıkayıp içini boşaltmak,
    Sonrada hem acı hamse bol bol günah kazanacağını aklına sokmak

0|0
    0|1
    • Arkadaşım zaten yapmıycam ben. Sormak yapcağım anlamına gelmez

• Ne biletin arkadaşım, yapıp yapmayacağını. Sormuş sun bende fikrimi ve yanlış birşey olduğunu hatırlattım.
      Kotumu yaPtım Yav !!!

• Biz hiçbirşey yapmadık öncesinde direkt soktum ama en ufak leke bile yoktu şeyimde :D

0|0
    0|0
  • şükür namazı kılman gerekir.

0|0
    0|1
  • Karsiyiiiiiizzz

0|0
    0|1
  • sen mi istiyorsun karşı tarafmı

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman tercihim olmadı ama yapacaksan şunları iyi öğren: Önce lavman yapmalısın. Ardından duş başlığını çıkarıp makattan içeri sokarak iyice yıkamalısın. Ve yarım saat ile 1 saat arası nispeten temiz yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Anal ve grup yapanların cidden insan olduklarından şüpheleniyorum

1|0
    0|1
  • sıçman lazım

0|0
    0|0
  • var belediyeden vidanjör çağırıp temizlettiriyosun millet nekadar meraklı arkadan vermeye ya

0|0
    0|0
  • Evet var..

0|0
    0|0
  • tuvalette hortumun ucunu arkaya sok ve yavastan suyu aç ve hortumu bırden çek içindekı dökulsun

0|0
    0|0
  • you tube de tronun teki anlatıyor du ne yapılacağını oradan bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kremleme işlemi.

0|0
    0|1
  • bol kaydırıcı dökkü yırtmasın içini

0|0
    0|0
  • Anal ilişkiden önce iyice dışkılamalısın, sonunda çok pis görüntüler çıkabilir.

0|0
    0|0
  • Öbürü de temiz değil

0|0
    0|0
  • Anal yapan sevisen bakireyim demesin karsima cikam kizlara inanmiyorum bakireyim deyince :)

0|0
    0|1
  • Lavman yapın temizlensin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beyini kullanmak

3|2
    1|4
  • Once lavman sonra krem veya vazelin. penise de jel sürmek.

0|3
    0|1
Yükleniyor...