Ayrılmalı mıyım? Nasıl ayrılabilirim?

Bir yılı aşkın süredir beraberiz. Hala çok sevdiğimizden eminim fakat artık benim laflarım ona, onun lafları bana, gereğinden fazla batmaya başladı. Kırmaktan, kaybetmekten korkmamaya başladı, çünkü ona beni kaybetmeyeceğinin garantisini hem davranış hem de sözlerimle verdim.

Birbirimiz için son olmayı umduğumuzdan, birlikte olduk. Evlenmeden cinselliğe onunla adım attım. O da benimle. Birbirimizin ilkiydik. Evlenmeden cinsellik yaşamayı istemezken buna kalkıştım. Fakat bunu gerçekten isteyerek yaptım. Yanlış anlaşılmasın, yaşayanları onaylamadığımdan değil.

Şimdi, bana saygısı kalmamışken daha fazla sürdürmek istemiyorum. Saygı olmadıkça yürütebileceğimi sanmıyorum. Fakat ona çok alıştım. O benim her konuda ilkim..

Onsuz ayakta durmaya alışmalı mıyım? Bitirmeli miyim, yoksa kurtarmaya mı çalışmalıyım? Sizce bu ilişkinin düzelme ihtimali var mıdır?

Güncellemeler:
Sevgili efe baran, bilmediğim bir nedenden dolayı beni engellediğinizden, sorunuzun hemen altına cevap veremiyorum. Niyetimse sadece fikir edinmek. Yazmak ya da yazmamak size kalmışken bu soruyu sormanız ilgimi çekti. Bana fikir vermemeniz beni kasmaz.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkiniz düzelebilr anlattığına göre o kadar kopukluk yok aranızda kendinize yeni bir sayfa açarak yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• artık ayakta durabilirsin. baska bir erkekle bambaşka ve daha güzel bir hayatın olacagının garantisini verebilirim. Ama ayrılık ve alıskanlık acı verir tabi ki, atlatırsın

0|0
    0|0
  • açıksözlü olmaktan vazgeçme

0|0
    0|0
  • Onsuz ayakta durmaya alışmalısın . hayatın boyunca olmayacak o

0|0
    0|0
  • oturup konuştunuzmu bu konuları bir başka partnerinle bu ilişki sorun yaşatır sana alıştınsa sen ona o sana bu sorunları konuşup halletmeye bak

0|0
    0|0
    • Konuştuk. Kaybetmekten yeterince korktuğunu söyledi fakat akabinde yine kırıcı yine kırıcı. Beni kaybetmekten korktuğuna inanmıyorum. Bana alıştı ama ben onu asla onun beni kırdığı kadar kırmadım.

• bunları bilseydim yolumu kendim çizebilirdim fakat ne yazık ki bilmiyorum..

• ailenide düşün bunu duyduğunda neler yapacağınıda düşün bir hata ya da istek bilerek yapmak sonucunu böyle olduğunu bilseydin yapmazdın ama oldu ve sonuçları seni yaralayacak çok düşünmen gerekiyor.

• hayatta neler olucağı ne olcağı belli olmaz ilk önce kendin sonra hayatın sonra ilişki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen takılma burada bazıları gerçekten ciddiyetten uzak. neyse gelelim soruna..biriyle birlikte olman hayatının sonuna kadar onunla olmanı gerektirmez. eğer kurtarabileceğine inanıyorsan ilişkiyi önce seni heran kaybedebileceğini hissettirmekle başlayabilisin. bu aklını başına getirmek için iyi bir yol. ha baktın umrunda değil gitmen.. bırak gitsin..

1|0
    0|0
    • perfect :)

• meraklı yorumların ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor. sanırım başka bir söze gerek yok

• katıldım sana :)

• basite almaya başlamış ne yaparsam yapıyım bırakamaz beni edasında sana her istediğini yapıyor bilmiyorum ama seviyorsanız bırakma eğer sevmediğinidüşünüyorsan ilkim diyede bunun bu kaprislerini çekme derim arkadaşım

0|0
    0|0
  • Hepimiz öyle değil miyiz.Bir şeyler hazır elimizin altındayken fazla değer bilmiyoruz.Ama bu sevgisinin bittiği anlamına gelmiyo bence.Her uzandığında sana ulaşmasına izin verme.Biraz geri çek kendini.Bakalım sana daha çok ilgi gösteriyo mu.

0|0
    0|0
  • bence önce sorunu kendı ıcınde hallet

1|0
    0|0
  • belki seni kaybetmemek için böyle dawranıyodur. ya da canı ailesine çok sıkkındır. ya da başka şeye, sende rahatlamak istiyodur. ama yaşadığınız ilişkiyi senin için değilde onun açısından senin ilk olduğuna inanmıyorum.

1|0
    0|0
    • bu kadar açık yazamamıştım ben bu konuya değinecektim .senin kadar üzülse seni üzmez şenle beraber olduktan sonra seni üzmeye başladıysa nasıl olsa benim diye bakmasıdır sana vazgeçemiceğini bilmesidir

• bak eminim önünüzde yıllar war... eğer her şeyin düzelmesini istysan. 1 . biraz kendinle ilgilen 2. kendine bak biraz. 3. mutlu olmaya çalşi polyanna ol yha ve onuda mutlu etmeye çalış. 4. onu sıkma boğma hatta kendin de arkadaşlarınla takıl diye biraz 4. kıskansanda belli etme 5. hep gül biraz yüzüne. 6. onu önemsediğini şöyle ... sonuç: mutlu olacaksınzı :)

• güzel yorum :)

Yükleniyor...