Vajinasi kokmayan bayan varmidir?

Ben sahsen butun cogu bayanlarin koktugunu dusunuyorm yoksa hep banami denj geldi kokanlar.. iggyy

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Eger adet donemine girmis ve ya girmek uzere ise her bayanda oluyor bu.

0|0
    0|0
    • Mide bulandırma : ) sus

• Midenizbulaniyorsa oral yapmayin. Yaptirin.

• Adet donemndekini koklarsam zaten direk bayilirim.. zannetmiyorm her bayann kinin kokt gunu sanirim kokanlae bana denk geliyor.. sizinki normal ozmn kokmuyor

Kızlar Ne Diyor 1

• onun has bir kokusu var zaten. belki ondan igrenmissindir.

0|0
    0|0
    • Has u husu bilmiyormda bole eksimis domates turşusu gibi yaww.. bak simdi yazarken bile i koku gene geldi sanki.. seks haystimi kariyerim bitecek :(

• orayi koklama ozaman. eger igreniyorsan yapmicaksin. karsindakini kirarsin eger söylersen. o koku herkeste degisik.

• Yapmiycam diyorm zaten o anda mecbur zorla bacak arasi yapiliyorm..:lginc biliuorm ama ole

Erkekler Ne Diyor 12

• sağlıklı ve temiz vajina kokmaz. sen hep pis ve hasta kadınlara denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • İlişkiye başlamadan önce temizliğinden emin olabilirsin , gir kendin yıka , eğer bir rahatsızlığı yoksa mis gibi kokacaktır , zevkten salgıladığı sıvıda öyle kötü kokmaz , birkez bana da denk geldi kötü kokanı ama sanırım temizlenmeden gelmişti, midem kalktı , hemen çaktırmadan uzaklaştım bir iki gitgelden sonra bitirdim işi , çok kötü bir tecrübe idi.

0|0
    0|0
    • Disardan bakunca twmiz gibi duruyor.. burun hedefe yaklasinca.. suratim eksiyor mideme vuruyor.. ama yikiycam kendim bindan sora..

• aynen önce birlikte duşa gir orada başla muameleye en garantisi.

• kokunun sebebi bakteridir sende de olsa surekli ıslanan bir organ senın kı de kokar :) lakın bazı bayanların kokmuyor o kadar.. bazıları da berbat

0|0
    0|0
  • Yalamadan önce, iç dış yıka, sonra bal dök yala.

0|1
    0|0
  • o koku beni deli ediyor of

1|0
    0|0
  • Azizim koklayacak baska bir yer bulamadin mi?

0|0
    0|0
    • Yaww mecbur koku aluyorsun napim.. burun maskesimi takim oral yaparken

• Konu yeterince igrenc daha igrenclestirmeyeyim ama o zaman yapma azizim bu kadar basit

• Temizlik önemli

0|0
    0|0
  • Bir normal kokusu vardır, bir de enfeksiyon, bakımsızlık veya adetten kaynaklanan farklı farklı kötü kokular vardır. Sen hangisi veya hangilerine denk geldin bilmem ama genelde saçı sakalı birbirine karışmış, bakımsız gençler gidip kendi tarzlarında kızlarla çıkarlar ve sonuç malum: orman örtüsü altında her türlü mikrop olabilir :) eskortlrın çok ilişkiye girenleri de pis kokar onlarda neden başka, onlarınki pislikten değil aksine habire temizlemekten. Sık sık yıkamak vajna florasını bozar, şöyle düşün bütün gece ağzı açık yatsan sabah büyük ihtimalle boğazların ağrır çünkü ağzın açıkkken tükürük salgısı kurur ağız ortamı enfeksiyonlara açık hale gelir. Aynı şekilde çok temizlenenler de mikrop kapar. O yüzdn profsynel eskrt hatunlar günde bir veya ikiden fazla randevu almazlar.
    Ama ne pis sevgili ne de eskrt kız, normal temiz kız arkadaşın kokusu diyorsan sen normal vajina kokusuna tahammül edemiyorsn demektir.

0|0
    0|0
  • Ben yalarım hacı

1|0
    0|0
    • Buram buram koksadami hacii

• Yok önce banyo, sonra saxo, sonra 69

• Vajinası kokmayan ablam var

0|0
    1|0
    • E cagirsana ne bekliyon oda yorum yaosin

• Çağırıyim pekiii

• yok kardeşim hepsininki kokuyor... pis bunlar pislik ıyak :S pöğğ kığ kığh

0|0
    0|0
    • Yok la okadarda degil sende vur dedik oldurdun.

• Anaa sen hic bir vajinayla burun agiz temasi yasamadunmi kardes.. ilgincmis.. benim burnuma kadar sikuyorlar cogu kez:)

• yok daha bakireyim... birde vajina yalamak bana göre değil daha doğrusu ben kendi penisimide yalatmam iğrenç sonuçta... herşey dengi dengine analada karşıyım

• hiç sorma hacı ya kadınlara oral yapmam bu yüzden

0|0
    0|0
    • Yaptiriyorlar haci ya.. zorla kafami araya aliyorlar birden

• çek kendini bir ara denedim kustum kızın üzerine iğrenç bir koku

Yükleniyor...