Nişanlımla yakınlaşıoruzz ama kısa sürüyorr?

nişanlımla yakınlaşıoruzz benim sadece üstüm soyunuk oluyor o anadan doğma soyunukk hemen üstümde sürtünüo ve boşalıyor toplasak 10 dakika sürüyor biraz daha dinlenio sonra tekrar boşalıyor yine o dakika kadar kısa sürüyor neden hemen üstümde sürtünme gereği duyuorrr biraz daha tadını çıkarmak istemiooo

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• yine hayal gücünün etkisinde kalmış bir soru daha, muhtemelen evde kalmış bakire bir kezban beyenatı :D

0|0
    0|0
    • düğünüme çağırım ama şartım var altın takarsann ne salaksınn o kadar hayalim geniş değil işte

• bana diyene bakkk sana ne nişanlım benimmm sen bulamadın herhaldee

• en fazla 5 yıl :D

Erkekler Ne Diyor 13

• senin nişanlın kendini doyuran cinsinden bir aptal acemi:D işin zor kardeşim içine girincede erkekliği iki dk sürmez sende kendi kendine tatmin olmak için masturbasyonla geçirirsin günlerini

0|0
    0|0
  • Aslında bundan mutlu olmalısın. Çünkü eşin bir acemi. Acemi olması da dürüst ve her çiçeğe konan bir tip olmadığını gösterir. İlerde düzenli cinsel yaşama geçince düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • Adam bakir sanırım

0|0
    0|0
  • mal bır nısanlın var mıs ya da bencıllık yapıyor

0|0
    0|0
  • sen altını neden çıkarmıyoarsun?

0|0
    0|0
  • Nişanlın sadece kendini düşünüyor. Evlendiğinizde de böyle olacaksa eğer sen hiç orgazm olamayacaksın.
    Erkek dediğin önce eşini düşünecek onu tatmin edecek sonra kendini.

0|0
    0|0
  • Sorunu okuyunca aklıma her bulduğu bacağa sürtünen köpek geldi yaa:)))

0|1
    0|0
  • erken boşalma var demek ki

0|0
    0|0
  • Cookk acemi duygusuzz saplatili :(

0|0
    0|0
  • senın de onun da işi zor üzüldüm dogrusu destekleyıcı ılaç falan alın ılerde

0|0
    0|0
  • isteklerini bildir ona geregini yapsın hep bana hep bana olmaz

0|0
    0|0
  • Acemi olabilir

0|0
    0|0
  • üstüm derken göğüslerinmi :) insan önce yalar emer koklar öper.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acemi belli

0|1
    0|0
Yükleniyor...