Hiç bir şekilde cinsel haz almıyorum ne yapmalı?

neredeyse 1 aydır mastürbasyon yapmıyorum adriana lima çıplak gelse şu an hiç bir şey yapmam hangi doktora gitmeliyim bu konuda?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• moralini bozan bir şey mi yaşadın şu son bir ayın diğerlerinden farkı ne senin için

1|0
    0|0
    • uzun süredir depresyon tedavisi yaşıyorum aslında son bir kaç aydır hiçbir şey hissetmiyorum ne mutluyum nede mutsuz nötr bir şekilde yaşıyorum önceden mutsuz olurdum artık mutsuzda olmuyorum önceden evde tek kaldığımda hemen p*rno sitelerine girer onlarca video izlerdim şimdi evde kalınca uyuyorum sadece uyuyorum bütün gün uyuyorum

• senin baban seni bırakıp defolup gittimi annen sinir hastası olup kolunda sigara söndürecek kadar manyaklaştımı okul arkadaşlarından tekme tokat dayak yedinmi şimdi gelip burada canımı sıkıyosun ya ne diyimki ben sana

• senin annen gözünün önünde kendini astı mı? babanın odasından her akşam tanımadığın bir kadınla fingirdeşme seslerini duydun mu? bağımlı abin krize girip baban para vermiyor diye kız kardeşinin kedisini kuyruğundan tutup duvara çarpa çarpa öldürdü mü

Kızlar Ne Diyor 1

• üroloji :P geçmiş olsun :pp

0|0
    0|0
    • yemek yememeyede başladım mevsimselmi acaba psikoloğamı gitsem

• peki teşekkür ederim

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce bir erkeklik testi yaptır reis adriana lima diyosun bakmam diyosun.. Normal değil yani

0|0
    0|0
    • dostum inan internetten gay p*rnosu bile açtım şüphe ettim kendimden belki gayımdır diye yok zevk almıyorum hatta iğrendim ondan ekrana yumruk attım

• Doktora gitmelisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...