Sevgilim arkadan ilişkiye girdik kan geldi?

Aşırı zorlama yüzünden mi oldu ben anlamadım doktora filan gidemem ailem öğrenebilir. Böyle bir şey yaşadınız mı ya

Tuvalete gitmeye korkuyorum. Niye olmuş ve geçer mi? Yüz üstü yatıyorum hep kıpırdayınca ağrı artıyor

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zar gitmedin diye arkadan yaptın afferin sana pabucumun bakiresi kaslara zarar verdiyse cerrrahi müdahale bile gerekebilir yapmaya devam et sen bir anlık zevk için heö lanetlenmiş bir şeyi yapıyorsun hem ahireti yakıyorsun hemde sağlığından oluyorsun

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Zorlama yapmıştır.
    Çatlama filan olmuş olabilir, bir süreliğine oradan ilişkiye filan da girme,
    Geçecektir ama hassasiyet isteyen bir bölge ora.

cut.

1|0
    0|0
  • Yirtilma olmustur

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun :)

0|0
    0|0
  • Ah gençler :) Ulan bakirelik olmasa düşünemiyorum dünyanın halini :D

1|0
    1|0
  • Korkmana gerek yok 3 ay önce sevgilimdende geldi sonra birşey olmadı 2 gün acıdı otururken dedi..

0|0
    0|0
  • sevgilinde aç kurt gibi bir anda saldırmış :D
    doktora git ciddi birşey olabilir

0|0
    0|0
  • damarı çatlatmış

0|0
    0|0
  • allan öküzü dayanmış bilip bilmeden. ciddi zararları olabilir. onlarca problem var !!

0|0
    0|0
  • zorlamadan dolayı kılcal damarlar çatlamiştir yapmasaydın keşke...

0|0
    0|0
  • Birden sert mi girdi eniste

0|0
    0|0
  • Öğrenci kaçakçıların yaa

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • ciddi birşey değil zorlamışsınız çatlamış bırkac gune ıyıleşir

0|0
    0|0
  • way yvşak enişte insan kremlerde yapar ayı ya :D

0|0
    0|0
  • ilk yapmışsınız o da biraz fazla sert davranmış normaldir ilişkiye girdikçe geçer :)

0|0
    0|0
  • aşırı baskı yapmış biraz kuru olmuş belli kılcal yırtılma olmuş.1 haftaya iyleşin sorun olmaz. bundan sonra kaydırıcı kullanki yırtmasın

0|0
    0|0
  • iyiki poh gelmemiş.

0|0
    0|0
  • b*k yolunu tercih edersen müstehak sana

2|0
    0|0
  • Vur eniştem vur ses gelmiyo ses gelmiyo:-) dağat makatı oturamsın üstüne bakire azdıran şey seni haa haa

1|0
    0|0
  • Makatta çatlak veya yırtık olabilir ne diye bulaştın böyle pislik birşeye büyük günah hemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• enişte baya zorlamış ^^

1|4
    0|0
  • biraz zorlamış normal bir ağrı kan gelmesine çok takılma alışınca oda kesilicek:)

0|1
    0|0
  • Arkadan ilişkiye girmek günah değil mi ya

2|5
    1|0
  • Yırtılmış bende de olmuştu. Internet'ten araştırdım sıcak su banyosu yap dedi doktor yani bir leğene sıcak su koy ve üstüne otur günde 20 dk 1 haftaya geçer

0|1
    0|0
Yükleniyor...