2 yıllık ilişkim bitti. Ne yapmam gerektiği konusunda en ufak bir fikrim bile yok..

öncelikle merhaba. hiç uzatmadan konuya gireceğim direk..2 yıllık ilişkim bitti.ayrı şehirlerdeydik.o geliyordu ben gidiyordum.ikimizde face hesabı donuktu.her neyse ilk gidişimde yani 1.5 yıl önce onla birlikte oldum.ve o bu anlamda ilkti..niyetimiz ciddiydi emin adımlarla ilerliyoduk.temmuzda olduğum şehire geldi.her şey çok güzeldi. gezdik vs.. gayet mutluyduk.benden çok o gelecek planları yapardı işte önce şunu yapcaz sonra bunu vs.. ailesininde haberi var hayatında benim olduğumdan.bu yıl kpss den sonra onun olduğu yere başvuracaktım orda düzenimi kurcaktım 1 yıl sonrada isteme vs.. olacaktı.ağustosun 14 ünde 2. yılımızı kutladık. ama oda bende maddi anlamda çok sıkışıktık biraraya gelemedik yani..çünkü o buraya geldiğinde ikimizde yeteri kadar harcama yapmıştık.. neyse telden kutlamak zorunda kaldık.. ertesi günde bu beni aradı bitti dedi ben yapamıyorum kafam kaldırmıyo dedi zaten birden neye uğradığımı şaşırdım.niye dediğimde eften püften nedenler söyledi.. tabi ben üstüne gittim iyice o zamanda sen bakire değildin bana yalan söyledin demezmi ya delirdim resmen buna bi ton bağırdım saçmalama diye sonra tel konuşması sonlandı. resmen bildiği şeyi inkar ediyor. bende aradım kızdım buna nasıl böyle suçlarsın beni diye oda açıklama yapma kesin bitti bir daha asla olmicak vs.. dedi. sonra araştırmalarım sonucu öğrendimki 1 yıldır soyadı başka olan bir facesi varmış. bu aralar arkadaşları onla konuşmaya başlayınca adımı duyduğu gibi çıldırıyomuş. kapatın konuyu bahsetmeyin diyomuş.günler geçiyo arkadaşı yine konuşmaya çalışıncada benim adımı söyleyince o kim diyomuş. bir daha benim hakkımda onla konuşursan benle konuşma demiş.anlayacağınız durum bu...ben bile bu olanlara anlam veremiyorum.o kadar sevdiğini söyleyen insan nasıl olurda bu hale gelebilirki.. benim bir suçumda yok halen dediğimin arkasındayım evet o ilkti...bu saatten sonra ne yapabilirimki..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman demişimdir bekaret sorun değil, ama bekareti sorun eden kızlar kendini değersiz görürse o zaman sorun olur

daha sen dur, bu olay kapanacak yeni sevdiklerin olacak

ay nasıl söylücem diceksin

yalan da söyleyemem ki ben diceksin

sonra ilk ciddi ilişkide cocuk seni terk edecek

sen bakire değilim diye terk etti diye düşüneceksin

bir kere yaptım diye her ilişkide yapmalımıyım ki nin sıkıntısını yaşıcan

kolay gelsin valla işin iş

ya da sen ona bişi vermediğini bişi paylaştıgınız fikrini kafana oturt aksi halde bu saatten sonra seni anca diktirme paklar

0|1
    0|0
    • ondan başkasını istemiyorumki hayatımda.. hoş geri dönse bile bunları yutamam her bir cümlesinin hesabını sorardım sonra belkide ben bırakırdım.. ama nasıl geri dönebilirki...dönmez..

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle ıkı yuzlu ınsanlar var madem bakıre olmadıgını anlamıs o an nıye acıkca soylememıs ılıskıyı devam ettırmıs bence bunu kutlamalısın kurtulmussun tabıkı senın ıcın cok zor bır durum ama bu zıhnıyetle bır omur gecırmektense boylesı daha ıyı benım fıkrım.

0|0
    0|0
    • haklısın.. resmen inkar ediyor ve beni zaten bu delirtmeye yetiyor..kaldıki önceki ilişkilerimde benden bu tarz bişeyler bekledikleri için bitirmiştim.bunu oda biliyor. napabilirimki yapcak bişeyim kalmadı inkar ediyor işte..

• Tam bir aşağılıkmış..!

0|0
    0|0
  • suçun var evlılık oncesi birlikte olmussun. nasıl bukadar güvenebılırsın

0|0
    0|0
    • inandım işte ona..seni hiç bırakmicam zaten sensiz olamam sen bıraksanda ben bırakmam diyen insan çıktı gitti işte...

• keşke geri döndürüp bütün söylediklerinin hesabını teker teker sorabilsem..ama yapacağım daha birşey kalmadıki..acaba geri dönermi oda meçhul

• bosver takma :D

Kızlar Ne Diyor 3

• vay pzevenk sevmiyormuş resmen faydalanmış sözlemekle olmuyor bu işler güzelim takma kafana unut gitsin.

0|0
    0|0
  • bahaneyle gitmis senden bakire diildin lafı da bahane .. sogumustur bskasna takmıstr kafayı flan. erkeklere gercekten güvenip yola cıkılmaz keske yapmasaydn ..

0|0
    0|0
  • vay sefersiz

0|0
    0|0
    • bilseydim böyle olacağını ona yılın sevgilisi oscarı yerine yılın şerefsizi oscarını gönderirdim..

Yükleniyor...