Erkek arkadasımla sürtünerek bırlıkte olduk ama?

daha sonra vajınamdan akıntıyla hafıf bı kan geldı ama içime kesınlıkle gırmedı neden kan geldı anlamdım.. lütfen alaycı cevaplar yazmayın bılgısı oln yazsın

0|1
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun aşırı basınç ve yüklenmeden bozulan zarlar çok genelde yüzeye yakın olur bu tür zarlar seninkide öyledr muhtemelen sürtünürken fazla yüklenmiştir herhalde oda zarın bozulması için bir sebep kan geldi diyorsun artık kadın olmuşsun daha içine almadan mutluluklar bunu arkadaşınla paylaş yarın evleneceksen nerde bu kızlık kanı diye sormasın salak herif

0|0
    0|0
    • kanama olmadıkı nasıl bozuldu bir damla bıle yoktu oda akıntıyla geldı buradakı herkes zedelenme olmustur dedı

• kan geldi diyorsun içine girmiş olsaydı kan çok gelirdi yırtılma direk olduğu için ama bansınla olduğu için yırtılma yavaş olmuş kan 1 damla gelmiş kılığın gitmiş bu dediğimi içine alınca anlarsın kan gelmez artık

• tabı tabı o kadar cahıl değiliz bızde:)))

Erkekler Ne Diyor 21

• asil olmak varken, basit olmak niye

1|0
    0|0
    • haklısın cahıllık ve ben ıyı bı ders aldım

• Sürtünmeden dolayı olabilir
    Dudak kenarlarına iyi bak , bazen sürtünmenin etkisi kanamaya varabilir
    Zarına da zarar gelmiş olabilir , ona bakman mümkün değil
    Ama girmediyse endişelenecek birşey yok

0|0
    0|0
    • bız iç çamasırlarımızla sürtünerek bı ılıskı yasadık hanı tende bı zedelenme yok sadece akıntıda geldı bu kan ama cok az geldı

• Sen nasıl istersen:)

• :)))

• sürtünerek birlikte olmak?

2 sürttürmeyle birlikte olunsaydı, metrobüslerde bakire kız kalmazdı.

0|0
    0|0
  • patlamamış merak etme oluyor bazen öyle bende haftasonu ama sürtünerek değil direk içine girecem kan gelir sürtünmede de normal bişey yani

0|0
    0|0
    • eee sız yapıyosunuz demekkı bız ılk kez bu sekılde yaptık bıdaha da dusunmuyoruz bence evlenmeden sadece pismanlık yasatıyor zevk falan ıkıncı planda kalıyor

• anladım hakkınızda hyırlısı ınsalhh

• Cokk basit cvbi bastirmaktan dolayi zedelenmis cunku kizlik zari o kadar derinde degil birazdaha oyle devam ederseniz kizligini kaybedebilitsin

0|0
    0|0
  • Rezillik diz boyu

1|0
    0|0
  • nasıl bir sürtünme olduysa transformers gibi

1|1
    0|0
  • Bir daha donla pantolanlo surtunmeyin sizde soyun vazelin sur sürtün, kilotla yaparsan tahris olur kanar nasil sevisme laan bu

0|0
    0|0
    • tedbır olsun dıye

• Korkma adam aylarca kadini yiyor cogu zaman hamile olmuyor. Surtunmeyle cocuk olsa elim hamile kalirdi:))))

• Eski kiz arkadasimda ayni seyi yapardi ben cirilciplak o kilotla kalir kilotla ustume oturur surterdi olan bizim penise olur kizarir bozarir ertesi gun pismis kestane gibi yatardi:))))

• Yapmayın Şunu Yaa, Bu Kadar Basit Olmayın, İki Dkklık Zevk İçin Yazık Etmeyin Kendinize!!! Sonra Yakında Evlenicem, Eski Sevgilimle Sevişmiştik, Eşime Söylemimiyim Diye Ağlamayın... Gıcık Oluyorum Sizin Gibilere >:(

0|0
    0|0
    • dur bı sakın ol ben yaptıgım seye dogru demıyorum ama yasanıldı ve cook buyuk bı hataydı ve ben hatamdan ders aldım bı dahada yapmam

• Cok sevindim ALLAH tamamına erdirsin...

• amın ınsakhh:))

• fazla zorlamissa

0|0
    0|0
  • Tahriş olmuştur korkma..

0|0
    0|0
  • önemli bir sorunolduğunu sanmıyorum senin kasılmalarından kaynaklanabilir sorun etme bence

0|0
    0|0
    • insalhhh bıraz sıkıntı yasadım düşünmekten

• aynen kesinlikle dikkat etmelisin neticede kızsın hayatını karartma bence dikkatli ol sevişirken

• tamam hersey kontrolumde artık

• üstünüzde birşey var mıydı?
    çok azda olsa girdi mi?

0|0
    0|0
    • evet vardı gırme olmadı gırse anlardım yanı sadece sürtünme oldu

• ümarım :)

• :))))

• aşırı baskı yaptı o zedelendi. dikkat et

0|0
    0|0
  • Niye uyuyamadınki sürttürdüğüne göre evlenecegin adam o xd

0|0
    0|0
  • Sanırım tahriş olmuş olabilir, sen o heyecanla sanırım fazla sürttürdün o da aşındı

0|0
    0|0
  • Bence aşırı zevkden olur bu

0|0
    0|1
  • adetin başladı ondan kan geldi

0|0
    0|1
  • Korkma bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Umarim o zar gitmistirde bakireyim diye dolasmazsin ortada

0|0
    0|0
    • ben yaptıgım seye dogru demedım keske dger yazılarıda okusaydın.. evet yaptım ama çok pişman oldum.. işte sızın gıbıler toplumda oldukca gencler yanlıs yapmaya devam edıcekler

• işte o kadar basıtsın ben bu olayı yasadım dıye ne kadar rahatsız oldum bılıyomusun.. Allhtan sevgılım senın gıbı hanzo değil neyse ya bız onumuzdekı hafta nısanlanıyorz zaten sen kendı halıne yan zaten dıger yorumlardada yazdım bol sans

• Hanzo olmasa evlenmeden böyle bir pişmanlık yasatmazdi sevdiğine ben yasatmiyorum diye temiz kız bulamıyorum uckurugu nu düşünen ler buluyor

• bir bitmediniz *

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlık gitmiş

0|0
    0|0
  • Ustumde kiyafet var diyosun dert ettigin seye bak, ic camasirini delip gecmedi heralde ddkdkkd allam yaaa

1|1
    0|0
    • ya ne bılım kan geldı ya korktum

• Zedelenmiş ama birdahakine girse kan gelmeyedebilir orgazm oldun mu

0|1
    0|0
    • ama gırme olmadı kı 1 damla kan var dı yoktu... evet oldu zaten orgazmın akıntısıyla geldı kan...

• farkettı bendekı durumu , oda üzülüyor süreklı arıyor mesaj yazıyor , bız zaaten onumudekı hafta ısteme oluyor sonrada nısanımız var ama ben daha yapmam

• Aynen aynen yapma evlenince de yapma 😀

Yükleniyor...