Ağdanın acısı ne kadar sürer?

Bugün genital bölgeme ilk kez ağda yaptırdım. Hep jilet kullanıyordum. Yaparken çok acıdı. Sabrettim. Ama acı hala geçmedi. Duş falan almadım. Daha kötü olur diye nemlendirici falan da kullanmadım. Derim çok kızardı ve kabardı. Ağda ile yanma söz konusu değil. Bu ne kadar devam eder? Yapabileceğim bir şey var mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birden soğuk su yapma, ılık suyla başla, yavaş yavaş daha serin suyla devam et, serin suyu 4-5 dakika tut sonra derini aşındırmadan havluyla hafifçe değdirerek kurulama yap. Bir süre çamaşırını giyme tam kuruduğuna emin olunca en yumuşak, pamuklu bir külodunu seçip giy. Yarın sorunun devam ediyorsa hasas bir cildin var demektir, bir dermatoloğa git en azından hangi yöntemi kullanacağın konusunda yardımcı olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir bayanın erojen bölgesine jilet vurması çok itici kadın olan kadın yapmaz òyle. Eczaneden emla krem alıcan o bölgeye sürücen 40 dk bekle uyucak oran daha sonra ağdanı yapıcan nispeten daha az hissedersin ağdanın etkisini. Bayanın o bölgesi hafif tüylü olsada seks oluyor benim tercihim.

0|0
    0|0
  • kil torbasi olmustur jiletle

0|0
    1|0
  • krem sur bıraz daha gıder yarın alısırsın muhakkak :)

0|0
    0|0
  • soguk uygula hafif.6 saat geçmez o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• jiletie nasıl alıyoswun

0|0
    0|0
  • En az 4 5 gün sürecek sabun nemlendirici vs sürme ve durum ağdaya alişana kadar devam edecek yaklaşık bir sene her ağda yaptığında olacak.. ben kuaföre git derim aliştirana kadar

1|0
    0|0
Yükleniyor...