Neden hep çıkma teklif edilir de yatma teklif edilmez?

Neden her iki cinste birbirinden hoşlandığını ve bir birliktelik başlatmak istediğini söyleyebilirde neden birinden biri çıkıpta diğerine şuan çok fenayım ilişkiye girmem lazım diye istekte bulunamaz garip mi bu? böylelikle kim kimi sevdiği için kimde cinsellik için istediği gerçekten ortaya çıkmış olur, adam seni seviyorum diyo halbuki kızı cinsellik için istiyo işi bitincede terk ediyo sonra beni neden terk etti? halbuki kıza gerçeği söyleyebilse kız hayırda dese en azından gerçek yaklaşımını dürüstçe ifade etmiş olur kızlarında bunu erkeklerin demelerine müsade etmeleri lazım ki kandıramasınlar erkekler kendilerini aynı şekilde kadınalarda...

Güncellemeler:
yorumlarda neler denicek bakalım :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• -seni çok arzuluyorum bayan bu gece birlikte olabilirmiyiz sonra iki yabancı gibi ayrılırız

-hayır olmaz bana çok itici geldin üstelik bu akşam vereceğim biri var şansını başka birinde denesen ii edersinn.

bir müddet sessizlik:

-peki sen bilirsin bayan ne kaçırdığının farkında bile değilsinnn

caddede ilerlerken kız kardeşini bir kapıdan çıkarken görürsünnn

-naber kız ne yapıyon bu saatte dışarda

-hiç abi bir arkadaşa uğramıştım

adama uzun uzun bakarsınn ama daha önce hiç görmemişsindir

-kız bu arkadaşında kim hiç görmemiştim daha önce

-hııı abii daha yenii tanıştıkk ama iykide tanışmışım yaniiii...

olayı anlarsın peki eve gidelim dersinn

evin kapısına girince kapıdan birleşme teklif ettiin kız çıkar

-aaa beni mi takip ediyorsun

-hayır ne alaka evime girecektim çıktığın kapıya yanii...

kızda bir tebessümm

-harunn bu genç senin oğlunmuuu

-evet benim oğlum tanıştırayım istersen

araya girersin

-gerek yok baba biz tanıştık zaten

gece babanı kız kardeşini ve uçkur çözdüğün kızı düşünmeden uyuyamazsın ama olan olmuşturrr.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü çıkma dan sonra işler yolunda giderse zaten yatılır ayrıca teklif etmeye gerek yok. eğer direk yatmaya dersen onun uygun kişileri herkes biliyor yerinide biliyor

0|0
    0|0
    • İlla yerinde mi olması lazım bu işlerin. Hoşlandığımız insanlar olmamalı mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bkz: A Beautiful Mind

adam teklif etti ve şamarı yedi :)

bu işlerde bürokratik süreç denen bir şey var (olmasa daha iyi ama var napalım).

yoksa kadın kendini fahişe gibi hissediyor.

0|0
    0|0
  • burasının Türkiye olmasından olmasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...