Beylerebi sorum var?

Seyini durup durkenmi kalkiyo yoksa guzel bir kadin gordugunuzdemi indirince ne yapiyosunuz

0|1
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sertleşme üç etkene bağlı olarak oluşur:
    - Doğrudan doğruya penisin baş kısmına ve penisin çevresine yapılacak uyarma hareketi beyne iletilir; bunun sonucunda bir refleks hareketi ile kan sünger dokuya akar, penisin sertleşmesini sağlar.
    - Duygusal heyecanlanma sonucu sertleşmede, doğrudan doğruya beyin sertleşme emrini verir. Bu durum yetişme çağındaki erkeklerde bölgesel uyarılmalardan daha çok görülür.
    - İdrar torbasının dolu olmasıyla refleks hareketi şeklinde görülen sertleşmelere ise sabah erken saatlerde rastlanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Genelde bir nedene dayanır ama her zaman sorumlu bir kadın değildir. İçine kan veya idrar dolduğunda sertleşir.

0|0
    0|0
  • İstediğim her an.

0|0
    0|0
  • benimkide uçak gibi belli aralıklarla kalkıp belli aralıklarla iniyo. aslında güzel kadın derken seksi kadınlar olunca oluyor gerçi ilişki veya mastürbasyon sıklığına göre faaliyetler artıp azalabiliyor, yani açıkçası çok ilişki veya mastürbasyon sonrasında güzelde olsa faretmez kalkmaz ancak biraz zaman geçerde boşalmamışsam yandık abooo

0|0
    0|0
  • sürekli kalkik valla tesbih gibi sürekli elimde. bir ara artik bosalt beni diyor o sira mast yapyiorum. iniyor.

0|0
    0|0
  • kendiğiğinden kalkıyor

0|0
    0|0
  • kendı fıkırlerı var onun bızden ayrı cumhuriyet

0|0
    0|0
  • Şeyimiz tahrik olunca kalkıyor, indirince itfaiye hortumu gibi katlıyıp kenara koyuyoruz bazılarımızda beline sarıyor :))

0|0
    0|0
  • kafası ne zaman eserse keratanın

0|0
    0|0
  • Bir çok nedenden kalkabilir.

0|0
    0|0
  • Tahrik edici biri oldum mu

0|0
    0|0
  • neden merak ettin

0|0
    0|0
  • detay istiyorsan ozelden yaz

0|0
    0|0
  • Beyni yok fikri var kafasına göre takılıyor yani o bizden bağımsız çalışıyor biz ayrı o ayrı 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Tahrik Edici Bir Şey Gördüğümüzde :)

0|0
    0|0
  • kafasına göre takılııyo

0|0
    0|0
  • Benim bir gece kalkar bide sabahları (:

0|0
    0|0
  • Duruma göre değisiyor