Hamileyim kurtaj?

hamileyim kurtaj nerde olabilir fiyat?

0|0
15|40

En İyi Erkek Görüşü

• Yorum yapan insanlar Terbiyesizlik yapmayın!
    Bir toplumda birinin zor durumda olduğunu gördüğünüzde ya da , farklı görüş ve düşüncelere sahip olduğunuzda, bu şekilde dışlayıcı, ve kınayıcı davranışlar sergilemeye hakkınız yok..
    bildiğiniz bir şey varsa yardım, ya da tavsiye edecek mantığa ve tecrübeye sahipseniz yazmalısınız..
    bunun dışında bir eylem sergileme hakkınız yok insanlara karşı..
    aksi halde buna terbiyesizlik derim!
    Bak kardeşim;
    eğer yaşın 18 yaşın altındaysa ailenin onayı olmadan kürtaj yaptıramassın..
    eğer reşit isen yasal olarak 10 haftalık gebeliğe kadar kürtaj olma hakkın var..
    bu konuyla ilgili bilimsel araştırmalar için internetten kaynak alabilirsin..
    ama kürtaj için yakın çevrenden destek ve tavsiye alman gerekir..
    fiyatlar her hastane için farklıdır..
    500-1000 tl arasında değiştiğini duymuştum..
    elbetteki evlenmeden önce yaşanan ilişkileri doğru bulmuyorum fakat illede bunu yaşayacaksınız eğer gençlere tavsiyem eczacınıza başvurun iğne, doğum kontrol hapı gibi korunma yöntemlerini mutlaka kullanın..
    hayatınız boyunca her konuda önceden önlem almanız gerektiğini unutmayın...
    geçmiş olsun..

1|1
    2|1
    • adetinin 5. gününde eczaneye git (depo provera) 3 aylık koruyucu iğne...

Erkekler Ne Diyor 39

• Geçmiş olsun.

Bundan sonraki yaşantınızda korunmanızı veya ertesi gün hapı almanızı belirten insanlara lütfen daha anlayışlı davranın. Başınıza gelmeden anlayamamış olmanızda ayrı bir ironi bayan...

Kesinlikle korunun. Ya ertesi gün hapı alın ya da prezervatif kullanın diyorum insanlara, geliyor eksiler. Sevgilin seni hamile bırakınca da babandan istersin o kürtaj paralarını liseli ! Bakalım erkek arkadaşını yanında bulabilecek misin.

Neyse, buyur bir site buldum gibi. Bak bakalım işini görür mü.

http://kurtajfiyatları. com/kurtaj-fiyatlari/

http://i.hizliresim.com/jYO7GW.jpg

1|0
    0|0
    • Link ayrılmış, yeniden yapıştırıyorum...

Yine site ayırırsa, sen birleştirirsin.

http://kurtajfiyatları. com/kurtaj-fiyatlari/

• bakıyorum teşekkür ederimm simdiden

• Rica ederim.

• bak akıllım o cocugu katlettıgın ıcın omur boyu cekersın o ızdırabı.. ızlerıde cınsel soguklukta ysayabılırsın cınsellıkten nefretde edebılırsın ayrıca kısırda kalabılırsın.. her ne hata yapmıssan arkasında dur.. babasına sor babası ne dıyecek zaten evlıysen esının yazılı onayı olmadan bunu yapzmazsın buyuk suc.. sana verebılecegım yegane tavsıye ıse sudur mutalaka aa amutalaka kurtaj olmuş kadınlardan bırsıne danıs yasadıgı tarvamayı anlatsın sana.. bakmam aılem var durumum bozuk babası yok falan boş seyler onların hepsı bır sekılde hallolabılır ama katıl olmayı omrun boyunca kaldıramazsın.. haa ben duygusuz bır ınsanım basa cıkabılırım dıyorsan gıt oldur ıcınde besleyıp buyuttugun parcanı.. ben bunları yazarken sende okurken o senın ıcınde buyumeye devam edıyor.. devletden destekde alabılırsın..

0|0
    3|2
    • ikinci kez kurtaj olucam tranva falam yok

• zaten bunuda tahmın etmıstım duygusuzsan gıt yaptır dıye, ne yapalım bazılaru haketmıyor oluyor bazıları hakedıyor senelerce ugrasıyor.. allah ıslah etsın

• 18-24 yaş aralığındasın. Yazık değilmi sana? Bir anlık zevk için yediğin halt ve işlemek istediğin bir cinayet. Döllenme olduğu anda beden yapısı yavaş yavaş gelişir içeride. Allah'a ne hesap vereceksin? Yazık. Tıp diye birşey var ataştırsa idin neredeyse yılda en az 2 korunma yöntemi buluyor proflar bizimkiler kader deyim yatıyorlar heriflerin altına. Nedir bu anlamadımki.. geçmiş olsun normal klinikler yapmaz merdivenaltı kliniklere yönel hem pahalı hemde ölüm riskini göze alarak... bir dahada böyle bir mok yiyeceğin zaman dikkatli ol... gerçi umurunda olmaz senin. Kürtaj olmasa bile doğurunca çöpe atar geçer gider siz gibi insanlar.. yazık..

1|1
    0|0
  • günümüzde ağaçları kesenler bile nasıl eleştiriliyor, ama parmak kadar bebeği öldürmek nasıl bir caniliktir?

.
    .
    .
    2.bp.blogspot.com/.../kurtaj-bebek-aldirma.jpg

0|1
    2|0
  • Tecavüz değilse, müstakbel bebeğin babasını haberdar et, belki daha doğru bir karar alabilirsiniz. Operasyon sırasında yapılabilecek bir hata veya komplikasyon hayatın boyunca çocuk sahibi olamama yol açabilir.

0|0
    1|0
  • millet yillardir evli bir cocuga hasretler senin yaptigina bak. inandigin allah seni o masadan sag kaldirmasin ins

0|0
    1|0
  • kime vurdurdun ne bu gevşeklik :D komedi ya aldırıp vurdurmaya devam etceksin demek :)

0|2
    1|0
  • Bana soracak olursan bebeğin yaşamını etkileue

0|0
    1|0
    • Etkileyecek birşey olmadığı sürece cinayettir artı çok günah keşke dikkat etseydiniz korunsaydiniz

• sakın aldırma yazıktır günahtır gibi nutuk atmayacağım sen zaten kararını vermişsin ki bu yola girmişsin ama sana önerim gerçekten güvendiğin bir doktora gitmen çünkü kürtaj basit bir operasyon değil ciddi bir ameliyattır ve riskleri vardır..

0|0
    0|0
  • Bebek olduğunda 4 hafta sonra ruh üflenir. Yani senin 4 hafta geçmeden hamile olduğunu anlamana imkan yok gerekli testler olmadan. eğer 4 hafta geçti ve yaptırırsan bu cinayete girer

1|0
    0|0
    • tam 4 hafta oldu şu an

• baska carem yok

• Senin kararın ama bir canı almış olacaksın. Belli ki hata yapmışsın çözebilmek için alternatif ara bence

• zamanında ananda bu soruyu sormuştu ama yanıt bulamamıştı sonuç ortada armut dibine düşermiş

0|2
    4|3
    • hayda bana sallarsin anlarimda hani anneme niye salliyosun

• anayla bacıyla ne alakası var kardeşim ya

• çok profesyonel bir jinelog tanıyorum fakat sana niye adresini veriyim?
    o vebale ortak olmam yapmadan önce düşünecektin !

0|0
    0|0
    • adres istemedim zaten sizden

• sen marsta falanmı yaşıyorsun türkiyede kürtaj devlet hastanelerinde yasaklandı

• marsta falan yasamiyorum hic bir bilgim olmadigindan bu konu hakkında öğrenmek icin buraya yazdim

• Yapsalar bile yaşın 18 den küçük ise ve babası yoksa polise ihbar çekiliyor yorgan altından yapman lazım bu işi... Haa bu arada çok zor ihtimal özellere yöneteceksin özel klinikleri olan doktorlara 1500-3000 Arasında fiyat alırsın

0|0
    0|0
  • devlet hastanesıne kesınlıkle gıtme veya ozel hastaneye de gıtme dırek doktorların kendı bürolarına git ( yazamadım o muhahahahaneyı )

0|0
    0|0
  • www.jinekolojivegebelik.com/.../...e-bilgiler.html bu siteye bak kürtajla ilgili bilgiye

0|0
    0|0
  • fiyatını ödersinde vebalini nasıl ödiyeceksin acaba.

0|0
    0|0
  • o çocucuğu öldüreceğine kendini bir yerden aşağı at sende kurtul oda doğuracaksın arkadasım ya yapmıcaktın yaptıysanda cekeceksin

0|0
    0|0
  • o boku yemeden düşünecektin kürtaj yasak ve merdiven altı yerlerde kürtaj yaptırırsan ölümle sonuçlanabilir

0|0
    0|0
  • ahah babası biliyor mu :) prezervatif kullanır insana a be cahiller

0|1
    0|0
    • Aman söyleme prezervatif veya ertesi gün hapını.

Arkadaşlar birazdan eksiyi basarlar, başıma çok geldi.

Sanırım cinselliği çocuk oyuncağı zannediyor, kendilerine fazla güveniyor bu insanlar. Et ete değecek diyenlerde, ertesi gün hapı denen birşey var. Buda seni cinsellik bilmiyor yapmaz, aksine önlemini almış aklı başında bir birey yapar. Ama gelde anlat bunu insanlara...

Cinselliği çocuk oyuncağı zannedenler, kucağınada çocuğu alıyor.
      Ah ulan ah...

• bu kızlar çok salak ya ah ah :)

• Daha önce yaptırdığını söylemişsin, aynı yerde yaptıramıyor musun?

0|0
    0|0
    • o devletteydi ve yanliz degildim eşim vardı

• hyr

• Google üzerinde bir arama yaptım bir çok yer çıktı, onları inceledin mi

• Neden?

0|0
    0|0
  • Millet cocuk yapiym diye yirtiniyo sen aldirmak icin madem aldircan ne diye yaptin?

0|0
    0|0
  • yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • özel hastanelerde.4/5 binlira

0|0
    0|0
  • Apar topar evlenin :)

0|0
    0|0
  • halederiz

0|0
    0|0
  • bu işi yapan özelde doktorlar var, ama resmi prosedürü ne bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bence yapma

0|0
    0|0
  • kanepeden atla :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 15

• Zorda kalmasa kim aldırır ki? Eminim icin acıyordur, hissetmesende orda varlığını bilmek bile annelik duygusunu olusturmustur. Nerelisin? İzmir ve yakınındaysan ulasabilirsin yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • Ya yuru git bunun arastirmasi burdami yapilir gerizekalilara malzeme veriyorsun.. Yanlis anlamayin kurtaja karsi degilim ben sorunum o degil.. Sorunum bu konuda bilgiyi googledan alirsin burdan alamazsin burada kamyon dolusu laf yersin ancak.. Fetus resmi gonderen beyinsizler var.. Neyin pesindesin sen?

0|0
    1|1
  • hiç bir fikrim bu konularda :/ en son yasaklanmıştı diye duymuştum kaldırıldı mı yasak. kaldırıldıysa iyi olmuş aptal adam her boka burnunu sokuyor

3|1
    1|0
    • yasaklanmisti evet ama sonra bn yaptiranlari duydum ya

• tayyib amca yasakladı ya.

2|0
    0|1
  • :( keske dikkatli olsaydiniz. Çok günah ama öyle gerekiyorsa da biran önce yap. Allah yardimcin olsun.

1|0
    1|0
    • Keşke zor bir durum evet cok tesekkur ederim

• Allah ım bide ikinci kez diyor
    Senden sağlıklı bir anne çıkmaz
    Bü canı öldürmen için sana yardımcı olqmam

0|0
    0|0
  • 4 haftada ruh üflenir öncesinde bile keyfiyetten alamazsın. Babasına söyle hemen ewlenin. Ömür boyu bunun eksisini görürsün. Kendini kurtarmak adina bir cana kıyma

0|0
    0|0
  • Günahsız sabiye öbür tarafta ne cevap vereceksin çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Öğrenci misin

0|0
    0|0
    • Evet

• Karşı taraf destek veriyorsa doğur kendi ailenden saklarsın bir şekilde ünv başka şehirse

• Kız bir soru sormuş . Anasina laf edilmediğimi kalmış , kendine laf edilmediğimi kalmiş..

Kararını vermiş aldırmak istiyor hala yazik mazık diyorsunuz. Siz öyle dediniz diye kararindan donecek sanki..
    Kimseyi kınamayın başınıza gelir mutlaka. Ya sevgiline olur ya kizina olur..

Bizim milletimiz dusenede bir tekme ben atayim. derdinde ama.

Bu konu hakkında bilgim yok maalesef ama hastaneleri arayarak sorabilirsin...

1|1
    3|2
  • En son kaldırıldı diye biliyorum. Belki yaptıranlar merdiven altı yaptırıyordur, bilemem. 2 yıl önce arkadaşım 3000'e yaptırmıştı ancak onunkisi riskli bir kürtajdı. Hastanelerden bilgi alabilirsin veya kürtaj için bloglara bakabilirsin. Burada yazanları kesinlikle dinleme ayrıca, bakamayacağın bir çocuğu doğurmak çok daha kötü.

1|0
    0|0
  • Bu cinayet

0|0
    1|0
    • neden anliyamiyorsunuz ortada daha olusmus bir bebek yoj oluşmaya basladiktansonra alinirsa cinayet

• yapma yazık günah... http://www.youtube.com/watch?v=74HHxVTFD0c bak izle... günahh günahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

0|1
    3|1
  • Kim ister yavrusunun canina kiymak muhtemelen zordasin. Cogu devlet hastanesi hatta ozel hastaneler bile anne sagligi ve ya cocugun sagligi tehlikede olmadikca yapmiyor. Isin zor.

0|0
    0|0
    • yapmiyolar mi

• evet genel itibariyle yapmiyorlar. cok nadir ozel hastaneler yapiyor. ve bazi kadin dogum poliklinikleri. isin zor.

• o bebeğin canını alacağına Azrail senin canını alsın!

2|4
    6|1
    • ya cahil cahil konusma ortada daha bebek neden bişi yok bebek olusmaya tam başlasa alınır mi bos konuşma

• bu susmus haliniz mi

Yükleniyor...