Kızlar sizce normal mi ?

Kızlar dün kız arkadaşımla çok güzel bir gece geçirdik ve normal boşalma sürem 10dk iken bu sefer 15 dk dan fazla sürdü kız arkadaşım vajinasının hala ağırdığını söylüyor acaba normalmi bu durum aradan sadece birgün gecti

Güncellemeler:
Sadece 15 dk değil tabikide iicine girdgim anda 15 dk boyunca çıkarmadan gidip geldim bu süre çok uzun geldi onu anlatıyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 15 dakika ne ya.daha uzatmaya çalış sureyi

0|0
    0|0
    • Ya saddece sunu anlatmayı çalışıyorum icine girince 15 dk icinde kalsa zorlandığını söylüyor on sevisme oral falanı yapıyoruz 1 saat en kötü sürüyor

• saol:D

• Yetkilimin seniii :) eklesene tanışalımmi

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadarcıkmı sadece öffffffffffffff... bide allah bilir bi kere seviş kenara geç yattır :D amannnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Senin acindan guzel olabilir de kadıncağız mahvolmuş. Onun icin pek iyi geçmemiş anlaşılan.

0|0
    0|0
    • :( ama çok zevk aldığını söylemişti hiç acı çektiğini düşünemedim :(

• Önemli degil :)

• Cansun bı tanesin :) öylesin

Erkekler Ne Diyor 1

• hepi topu 15 dak ha. ah be bıraz sırt egzesızı calıs derım benım:)

0|1
    0|1
    • Adamım erkeğin boşalma süresinden haberin varmi sen 15 dk nin yarısını bile yapamazzzsin bençe

• her erkek arasıra erotık vıdeo ızler yada po.no dıyelım. ama bu ayda bı belkı ıkı gundur en azından benım için. 10 dk olabılır bende bılıorum ama kadınların daha uzun suren hosuna gıdıor sen kendını ayarlayarak yaparsın ıster yarım saat ıster 45 dakıka olur . bu bel ve sırt kaslarını calıstırmanlar alakalı bıde fazla tercube lazım tabı

• O sekilde bende biliyorum uzata bileçegimi fakat gelgorki sadce 15 dk girdim bee bana 2 gündür ayırdığını söylüyor bendde onun zorlandığını gördüğüm icinn boşalmayı hızlandırdım devametsem pert olucakkdii canları yanıyor

Yükleniyor...