Bu şekilde hamile kalmak mümkün müdür?

yaklaşık 2 ay önce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. adet oluyorum, yalnız bu sefer erken kesildi. kasıklarımda ise bir yanma hissediyorum. hamilelik oluşmuş olabilir mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle gider bizde korkuyorduk bu durumda her adet döneminde bu seferde yırttık diyoruz :)

Mesela anal ilişki yaşasan boşalsan ordanda gider. Kalçasına boşalsan ordanda iner. Bunların hepsini doktorlar diyor kafamdan atmıyorum. Birde giderse hamile kalma oranıda var. Küloduna bulaşsa bile hamile kalabilirsin. Çünkü kadının bacak arası çok sıcaktır spermin dışarda yaşayabileceği ortam orada mevcuttur.

link şunu izle yandaki kategorileride izle ne demek istediğimi anlayacaksın. Bizde başlarda böyle çok korkuyorduk. Adet oluncada gülüyoduk yine baba olamadım diye :D

daha birçok yerden araştırmıştım analda yazıyor bak onada. Analdan sonra ordan akan sperm vajinaya ulaşabilir mümkün mü ? mümkün diyor. Yav kız havuzda yüzüyor hamile kalıyor. Tuvalete oturunca hamile kalıyor herşey beklenir dikkatli olun çok düşük ihtimalde olsa inadına gelir bizi bulur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hamile değilsin.

1|0
    0|0
  • Hamile kalma ihtimalin var eger Erkek Kondom kulanmadiysa. Döllerden dolayi.

Ama yaniyor diyorsun ozaman Senin bakireligini almis .

0|0
    0|0
  • adet oluyosan olmazsın

0|0
    0|0
  • yok güzelim bişey olmaz.. eğer gebe kalsaydın doğrudan kesilir adet olmasın kesinlikle... ayrıca sürtünme yoluyla pek bişey olmaz %1 ihtimal o da üzerine boşalırsa filan. korkma.. deneyimlerimden yola çıkarak bunu kesin cevap olarak söylüyorum ;)

1|0
    0|0
  • imkansız merak etme ;)

0|0
    0|0
  • 1000 de bir ihtimalde olsa olabılıyor..

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • hayır ya ne hamileliği :D sürtünme yoluyla hamile mi kalınır.

1|0
    0|0
  • Hayir,adetin devam ediyor.

0|0
    0|0
  • olmamıştır..

0|0
    0|0
  • Nerene sürttüğü önemli.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olamaz takma bu kadar psikolojik

0|0
    0|0
  • hamile kalmak için spermin döl yatağına girmesi lazım..partnerin içine boşalmadıysa ya da spermleri bir şekilde içeri girmediyse neden dert ediyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...