Kadınlar yada cinsel hayatı olan genç kızlar?

merak ettigim aktiv cinsel hayati olan bayanlar kendilerini daha cok kadinsi, guzel, seksi mi goruyorlar bakire hallerine gore?

benim arkadaslarim olan kadinlar, 23,24,25 yaslarinda hepsinin cinsel hayati var. ben haric. neyse daha onceki hallerine gore boyle sanki kadin havasi gelmis gibi daha guzel gorunuyorlar gozumde. bilmiyorum bu sadece benim gorusum mu yada gercekten boyle mi. mesela bakire kiz mi degil mi sanki anlayabilirim cunku kadinimsi bir hava geliyor direk. sizce ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar bekaretlerini yitirdikleri için öyle acı çekip ağlıyorlar ki...

O acı olgunlaştırıyor onları galiba. Acılarını gizlemek için "takmıyorum" havası yapıyorlar hiçbir şeyi. Zaten öyle acı çekmiş ki küçük problemleri dert edecek güçleri yok. Sallamıyorlar o yüzden. "Biz neler gördük, ne acılar çektik, ona mı üzüleceğiz" diyorlar...

Kimisi de daha tekme yemediğinden durumun farkında değil. "Ben bişey oldum" delisi... Erkek arkadaşından tekmeyi yiyene kadar. Onun havasını yapıyor...

Bence sen o havaları kadınlık olarak algılıyorsun. Ama emin ol kadınlık o değil. O anca sahte bir maske. Acılarını yada aşağılıklarını gizlemeye çalıştıkları...

0|1
    0|0
    • sen baya Türk filmine bağlamışsın :)

• Yoo. 10-15 yıldır hemcinslerini gözlemliyorum.

Ayrıca da kızlar benle dertleşmeyi çok sever. Üzüldüklerinde, erkek arkadaşlarıyla ilgili sorunlarda vs... İyi bir dinleyiciyim sanırım.

Bir bakıma "teknik servis" gibi çalıştığımızdan "motorun içini iyi biliyoruz" diyebilirim...

Erkekler Ne Diyor 7

• onlara özenme sakın dikkat et onlar şu an nasıl evleneceğini düşünüyo sence nasıl bi anne olucak onlar onuda düşünüyomusun bekareti olmayan bi bayan bide bayanda 9 nefis var derler anlamıyorum bunlar erkeklerden azgın çıktı harbiden.. sen sen ol evlenene kadar hem kalbinle hem beyninle hemde cinsellik bakımından bekaretini koru...

0|0
    0|0
  • çok haklısın kesinlikle anlaşılıyor. Aman sen hiç takılma o taraflarda böyle hanım hanımcık kal. Kocanın kadını ol tamam mıı.

0|0
    0|0
    • tabiki oyle olmak istiyorum kocamin kadini. ama merak ediyorum evlendikten sonra kadin halim nasil olacak :)

• Hepsinden güzel olacağına eminim. Herkes evlendi daha da bir güzel oldu diyecek senin için. Çünkü en güzel şekilde yaşayacaksın merak ettiğin şeyleri.

• bence sen olduğun gibi kal.. diğerleri belki cinsellikle beraber olgunlaşır kadınsı görünür ama doğu olan kız gibi görünmek :D

0|0
    0|0
  • kızım kafan güzel mi senin?

özel olan sensin. aranılan ama kavuşulamayan sensin.

seni elde etmek için limitler sonuna kadar kullanılır.

seni kaybedince üzülünür.

.

karşındaki sıradan zaten cepte olan kızlardan farkını eksiklik olarak görme.

0|1
    0|0
  • kızlar dedi dağılın abazalar

0|0
    0|0
  • içlerinde en kıymetli olan sensindir onları verebilicek bişeyleri kalmamıştır senin çok şeyin var

0|0
    0|0
  • Biraz öyle ama biraz da kıskanıyosun bence :p

1|0
    0|0
    • hayir efendim kiskanmiyorum :) onlar beni kiskaniyor ;)

• sen butun kadinlari birbirine dusurursun :)

• dimi :D Benim için düşüyolar zaten :p :p

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...