Sizce neden karnım ağrıyor? Yardııııım?

Yemek yerim felan bir defa dışkımı yaparım sonra 2 3 gün dışkım gelmez zorlanırım mideniz bulancak ama parmagım yardımıyla dıskımı yapıyorum Bu neden oluyor?

Birde Takip ettim 7 aydır ne zaman Aşırı sinirlendiğimde damarıma girdiklerinde karnım agrımaya baslıyor cok sancılanıyorum ve dışkı yapma ihtiyacım oluyor neden oluyor sizce bu hastalıkmıdır?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Posalı gıdalar ye canım kayısı şeftali gibi. Her sabah ac karnına da bir bardak sıcak su iç geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Bu siteden olgun cevaplar aldığıma cok sevindim Normalde ıy ıgrencsin derlerdi.. :)

kayısı seftali sevmıyorum muz kivi yerim anca diger meyvelerden tiksiniyorum :(

• Kuru meyve olabılır hanı tencerede suyunu cıkartıyorlar pılavın yanında ıcılıyo o sekılde olsa olurmu ben anca öyle yerım dıger turlu mıdem kaldırmıyor :(( tsk ederiiim canım

• Öyle dene o zaman süt de çalıştırır unutma :) geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinlikle bir rahatsızlığınız var hanımefendi. profesyonel yardım alabileceğiniz gibi kendinizde bazı karışımlarla bu sorunu halledebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bagirsaklarini calistran yiyecekler ye

0|0
    0|0
    • Muz olabilirmi?

• Muz kayisi ve mercimek corbasi ic bagirsaklari calistirir diskini kolaylikla yaparsin

• Bence bir sağlık sorunu var. Doktora görünmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Sut kabizlik yapar!!! Icme.
    Ac karnina kuru kayısı ye.

0|0
    0|0
  • stres cağımızın hasatalığı

0|0
    0|0
  • Kabz misin

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem biraz kaysı kurusu ye rahatlasın bagırsakların. tembel olmuş iyice. damar işide kanına ilaç verdikleri için bagırsakların çalışıyor ondan. vücuttaki çogu hastalık ya gabızlıktan çıkar ya da vücudun gaz dolması ve dışarı atamadıgından çıkar. dikkat et.

0|0
    0|0
    • damarıma girdiklerinde dedim ondan kastım cok sinir ettikerinde demişti
      tesekkür ederiim

• aşırı sinirde kan basıncın artar ve metobolizma çalışır bununda etkisi olur

Kızlar Ne Diyor 1

• bağırsaklarında problem olabilir. doktora git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...