Yaşım 23 inanılmaz istekliyim ileride korkuyorum sıkıntı yaşarım diye lütfen yardım edin bana yol gösterin?

hergün bidefa mastürbasyon yaparım öyle dönem olurki 3 defada yaparım ileride bir sıkıntı yaşarmıyım sizce? yapmıcam diyorum azaltıcam diyorum ama dayanamıyorum öyle bir istek varki anlatamam şu an bir kız olsun 2 gün yatakta çıkartmam öyle diyim ne yapıcam ben yardım edin? hastalık mı benimki?

• bu bir hastalıktır doktora görün derim
    67% (2)40% (2)50% (4)Oy Ver
  • Bu yaşta gayet normal kendi kendini sıkıntıya sokma
    33% (1)60% (3)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç sıkıntıya sokma kendini kardeşim gayet normal. Şu an kız olsa yanında inan bana 2 gün katlanamazsın. 2. saatten sonra nasıl göndersem diye düşünürsün. Hafta da ikiye düşürmeye çalış mast. yapmayı. Yediklerine biraz dikkat edersen, testesteron hormonunun az salgılanmasını sağlayabilirsin. İleride sadece mast. yapmak daha çekici helebilir. Başka bir sıkıntı yaşamazsın.

0|2
    0|0
    • biiyorum 2 gün abartı ama orada nasıl istekli oldugumu anlatmaya çalıştım peki cinsellikten zevk almama durumum olurmu? çünkü hayat kadınlarıyla birlikteliklerim oldu hiç mi ihç zevk almadım

• hımmm anladım teşekkür ederim yorumlarınız için çok sagolun azaltmaya çalışıcam bu laneti zaten alkol filanda pek kullanmam

• Rica ederim. Haftada 2 idealdir ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yaşta gayet normal kendi kendini sıkıntıya sokma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim İnternet Bağlı Olduğu Sürece Sen Bu İşi Zor Bırakırsın,
    Hemen Elinin Altında Olacak O Videolar, Yani Bırakamazsın Bence.

0|1
    0|0
    • peki cinsellikten zevk almama durumum olurmu? çünkü hayat kadınlarıyla birlikteliklerim oldu hiç mi ihç zevk almadım

• O Kadarını Bilemem Kardeş,
      Ben Hiç Öyle Bir Şey Yapmadım Daha.

• anladım

• Bu yaşta gayet normal.

0|0
    0|1
Yükleniyor...