Lütfen sadece saglikçılar baksin erkeklerdende sağlıkçı olan baksın bakarsanız günahım boynunuza çünkü makara yapacak bir konu yok?

Arkadaşlar benim idrar kaçırma sorunum var 2 sene once idrar yaptıgim yerin etrafına özellikle sol tarafına yukarisina üst tarafına i bastırarak (güya geçmesi için masajmış zannımca) masaj yaptım o gece karnımin altının agrisindan zor uyudum ozamandan beri o kısımda siyah noktadan büyük siyahlik var ve sol tarafımnda kist cikti hiç geçmiyor kistim tedaviye ragmen ne olmuş olabilir bekarim dr gittim böyle anlatmadim sadece dış genital organında noktq kadar siyahlik var dedim baktı damar dedi bişey yok dedi pek anlayan bir doktor değil bekaretle ilgili problem olmuş mudur var mi dedim yasak böyle konuda bilgi veremem dedi dr adayları saglikcilar dr lar

Güncellemeler:
Rbu sorun idrar deligimfe degil dis dudagin ic kismina dogru bayagi ust tatatlarda

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun. yaşam kalitesini düşüren bir durum bu nedenle uzaman görünmenizde fayda var vakit kaybetmeyin bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadasım bunlara gerek yok bu psıkolojık olabılır sen tıbbı markete gıt uyarı veren kılot al ve kullan satıcıya14 yasında bır kardesıme alıyorum dersın olur bıter

0|0
    1|0
  • sen eskiden çokmu tuvaletini tutuyodun tuvaletin geldiğinde kasılıp midene bastırıyomuydun idrar yollarında yıpranma olmuş olabilir yani böbreklerinden başlayıp kasıklarına kadar ilthap veya acılar zorlanmalar olabilir kendini kasma sürekli tedaviye git ve erkek doktordan utanıyorsan bayan doktora git detaylı anlat

0|0
    0|0
    • bu arada bakireliğine birşey olmaz ama çocuk sahibi olunca doğumda zorlanırsın sezaryanla doğum yapman gerekir bu durumda olan birini tanıyorum

• merhaba hanım efendi öncelikle geçmiş olsun öncelikle bir filim çektirmelisiniz gerekirse ilaçlı tomografide istene bilir bahsettiniz bölgede büyük bir ihtimalle kist veya buna benzer bişey olabilir meslektaşım biraz bilgisiz ve tecrübesiz anladım kadarıyla iyi bir uzm ve sağlık kuruluşuna gitmenizde fayda vardır aman ihmal etmeyin tekrar geçmiş olsun sağlıklı günler

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun..

*Bir uzmana görünmelisin..

0|0
    0|0
  • adam gibi bir doktora git allahını seversen ya bu burdan çözümlenmez.

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun. Ic tarafta doku ve damar zedelenmesi diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Tam olarak anlamak zor - o yüzden uzman tedavisi gerekebilir.

0|0
    0|0
  • Senin gidip iyi bir gorunmen lzm ilerde sorun olabilir ihmale gelmez, muhtemelen kistten dolayi ama idrar yoluyla alakali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...