Bu sorum kızlara. Tabii fikri olan erkekler de cevap verebilirler?

Benim genital bölgemde kararma oldu eskiden bembeyaz olan bölge şimdi esmerlesmeye başladı. Bu her kızda böyle midir? Iliskiye girip girmemekle alakası var mı?

Güncellemeler:
Abazalar siz yorum yapmayın l*n

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• Ağda sıcaksa karartabilir. Kaynarken ağda sürme.
    En etkili beyazlatma yönteminin yeşil limon (lime) suyu olduğu söyleniyor. Sarı limon değil yani. Hani tekilayla falan yenilenden bahsediyoruz :)

Lİme suyunu yoğurt ile karıştırıp dudaklara sürüyoruz 20 dk bekletip yıkıyoruz.

Neden lime suyu: Bu ürün zaten birçok cilt beyazlatıcısında kullanılıyor
    Neden yoğurt: Doğal bir probiyotiktir ve içinde vajinada bulunan bakterilerden bulunur (lactobacilli). Hem tahrişi önler hem de doğal vajina florasına uygundur.

Uygularken sadece dış dudaklara uygula ve kesinlikle vajinaya sürme!

Bir ikinci yöntem ise:

Lime suyu ve turmerik karışımının uygulanmasıdır. Aynı şekilde uygulanır.

Kaynak: http://www.md-health.com/Vagina-Turns-Black.html

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Genital bölgede oluşan kararmasının en büyük nedenleri; yanlış tercih edilen iç çamaşırları, tüylerin jiletle alınması ve kullanılan kokulu ürünler olarak sıralanabilir.

0|0
    0|0
    • Kokulu ürünler derken

• Bilgilendirdigin için teşekkür ederim

• rica ederim takıldığın bısy olursa özeldende yazabilirsin ok ayrıca profılımde hakkımda bolumumde benle ılgılı hersey yazıyo

• Bu genelde olur herkes için farklı sebepler vardır , anormal bir durum yoksa sorun etmemek gerek

0|0
    0|0
  • eskit eskit sonra niye karardı de

0|1
    1|0
  • akşamdan çamaşır suyuna yatır. sabaha bembeyaz olur

0|0
    0|0
    • Komik şey seni

• geceleri altına işiyosan da olabilir. ama yok o zaman sararır yaa. sende esmerleşme oluyodu dimi. dur biraz daha düşünim

• tabii yaa buldum. senin yakın çevreden bir akrabanınki öyle esmerdir. sende ona çekmeye başlıyosun. ırsi bir durum yani.

• Jilet mi aliyon

0|0
    0|0
  • çoğunun öyle ki

0|0
    0|0
  • Yuzde 100 pamuklu ic camasir giymelisiniz. Agda v. b kalitesiz tuy dokucu kremler de yapar

0|0
    0|0
  • selam. temizliği neynen yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Vajinanın esmer olması doğal bişiy böyle şeyleri kafanıza takmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • bu tamamen doğal bence, beyazlatmak için uğraşma. ben olsam sorun etmezdim yani.

0|0
    0|0
  • Genelde bayanların çoğunda öyledir... Karar ma olur...

0|0
    0|0
  • İlginç.

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı bayan en güzel cevabı vermiş, söylenecekler orada. Ayrıca söyleyeceğim şeyler % 100 pamuklu çamaşır kullanman ve genital bölgeni terletmemeye özen göstermen olacak. Esmer sevmeyişimin tek nedeni bu hele açık tenlilerde olması çok kötü :(( ama lime yöntemiyle çözümden bahsetmiş arkadaş birkaç defa denedikten sonra sonucu burada paylaş

0|0
    0|0
  • Bunun nedeni terlemeden felan olabilir. Çözümü pamuklu iç çamaşırı giymek. Ayrıca orayı beyazlatmak için yöntemlerde olduğunu duymuşdum. Biraz araştır istersen. Ama her yöntemide uygulama çünkü hassas bölge.

0|0
    0|0
  • ulan erkekler abazalığınızı her yerde gösteriyosunuz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...