Her şey ilişkiye girmek mi anlamadım arkadaş?

bir senedir kız arkadaşım var. etrafta bakınıyorum millet sadece 3 ay dayanabiliyor bişey yaşamadan... 1 senenin son 6-7 ayı kız arkadaşım evime gelir gider, daha onunla ileri derecede bişey yaşamadım bile. ben bunu arkadaşlara anlatıyorum, gay misin diyorlar... tamam isteklerim var ama zamanla. acaba ben yanılıyor muyum? düşünceniz nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• senin gibisi az bulunurrrr kız çok şanslı :) gaylikle alakası yok irade bu.

1|2
    0|0
    • ben de anlamıyorum arkadaş... avrupa diye diye iyice onların zihninde kalmışız... gayet de muhabbetimiz iyi...

• tadı böyle daha güzel cıkıyor:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen düzgünsün. Diğerlerine bakma, onlar şerefsizliklerini ihtiyaç adı altında maskelemeye çalışıyorlar...

1|1
    0|0
  • açıkçası benim de kafam karışık bu konuda.

ama yani sevgili olmuşsa, güvenilmiş ise sevişilir. her şey değil ama olsa güzel olur.

ama tanıma aşamasında uzak durulsa iyi olur gibi.

ama bilmiyorum ki, önemsiz bir ilişki içinde olabilir kişiler. öylesine bir birliktelik de yaşanabilir.

0|1
    0|0
    • ya bombastik seni anlıyorum... işin diğer boyutu da var... malum biliyorsun bekaret çok önemli... geleceği de kimse bilmiyor. cürüm altına da girmek istemiyorum açıkçası.

• ne bileyim, korunsalar bile hamile kalanlar var. insan korkuyor.

ama çok ileri gitmeden bir şeyler yaşayabilirler. artık ilişkiyi yaşayanların düşüncesine göre değişir zamanı.

• hmmm... benden uzak gibi bu konu:D

• ben de tam tersi olanları öyle görüyorum

0|1
    0|0
    • neden?

• sen doğrusunu yapıyorsun bence ...

• eyvallah:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ee millet hormonlu sebze meyve Nutella yiye yiye azdı, 3 ay zor dayanırlar tabii. Ben kız bana ölünceye dek güvensin diye evlenmeden evvel yapmam mesela. Eşcinsel damgası yersem yeyim umrumda değil. Senin benim gibisi az bulunmuyor, gayet de çokuz

0|1
    0|0
  • doğru yoldasın kardeşim elalemin ne dediğine bakma. sen kendi doğrularında yürü..

0|1
    0|0
    • doğru ama dürtüyorlar işte bazen...

bu arada resmin güzelmiş:D:D

• sen onlara kulak asma.

ayrıca resmimi beğendiğin için teşekkürler :D

• rica ederim.

• yanılmıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...