Vajinadan cikan et parcasinin islevi?

Evet arkadaslar sorum bu ben zevk icin orda oldugunu ve herkeste olmadigini olanlarin vinsel yonden sansli oldugunu duydum siz biliyir musunuz ne oldugunu?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba senin durumunu araştırdım ve yeni bulgular buldum. (üyelik hesabınıda değiştirmişssin :) senin etnik kökeninde japon luk var, yani 7-17 kuşakta olsa öncesinden soy ağacında bir japon var senin kadın ya da erkek akrabaandan ırsi taa sana geçmiş. mesela çölyak hastalığıda 2yüz 300 senede bir birinde çıktığı gibi veya 7kuşak sarı benizli olup zenci doğumu yapanlar gibi sende de farklı bir genetik manipülasyon olmuş. korkulacak pek bişey yok ama hiçbi hekim sana bunu araştırıpta söyleyemezdi benim kadar araştırıcı biri olmadıktan sonra. veee söylediğimden çokçok daha şanslısın ama bilmen gerekenleri öğrenemiyeceğinden dolay çok zorluklar yaşıycaksın özellikle ilk doğumda bunu göreceksin. ayrıca ben sana kırgınım ve asla yardımcı olmuycam çünkü sende bana tıbbi-anotomik bir mucizeyi tanımlamamda yardmcı olmamıştın. hoşçakal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kedi şeyini görmüş yara sanmış ATA sözünü hatırlattın. herhalde ergensin ve ilk kez gördün. işte toplumsal bilinçsizlik eğitimsizlik örneği anatomi dersinin Avrupa'daki gibi erken yaşta verilmesi gerekliliği. çok üzüldüm bu halimize bir uzman hekim olarak, yönetenleri ve aileleri kınıyorum seni kınamıyorum ufaklık

Bir uzman arkadaşın cevabından alıntıdır :)

1|1
    0|0
    • Bu doktor bey amca bunu bana yazmisti :Dd

• :D bilmiyorum bende işte alıntı yaptım faydali olur diye..

• o bahsettiğin şey klitoris sanırım ve bütün bayanlarda var. Eğer sorun gerçekten buysa ergenliğe hoşgeldin diyelim sana :p

1|0
    0|0
  • Sen şimdi bin kişide bir olan bir et parçasından bahsediyorsun. yorumları okudum Tarif ederken sıkıntı çekiyor anlatamıyor zorlanıyorsun. binde bir olan bir olayda sana sağlık açısından bir sıkıntısı yoksa ilişki yaşadığın zaman zevk almanı sağlayabilir.

0|0
    0|0
  • o ne la tam olarak nerede o

0|0
    0|0
  • merak ettim ney bu

0|0
    0|0
  • Anlamadikki nereyi tarif ediyorsun

0|0
    0|0
    • Ya birlesme yeri yok mu? İste orda delgin onunde

• Girillen deliik

• Ben bulamadim neresi olduğunu :)

• Et parçası falan çıkmıyor ki. Zevk suyu fışkırıyor sadece. Kadın da naralar atıyor.

0|0
    0|0
  • Neymis o klitoris degil galiba

0|0
    0|0
    • Yok birlesme yerinde olan icten cikan bir et parcasi bu

• Valla daha yasamadim abi oyle birsey

• :)))) Ne abisi kiz dene bakalim neymis faydasi

• gayet normal olan et parçası büzülmüş şekilde

0|0
    0|0
  • tam nerende anlayamadım ya

0|0
    0|0
  • Sol veya sag ic dudagın birinin sarkmasını mı söylüyon?

0|0
    0|0
    • Oha :D hayir tabiki ya 22 yasindayim biliyorum ne oldugumu doktorada gorundum dudak falan degil

• Cogununki icerde olurmus zaten

• Degisik mastts felan oynadın mı hic iş görüyor mu bari :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim de aynı şekilde. USA da amcamın yanına gittiğimde tedavi ettirmek istedi 4 tane kliniğe gittik natural dendi hep yinede endişe ettiler sonunda kliniğin birinde gerçek teşhisi koyabildiler, önceki klinikler doğum, hamilelik ve cinsel birleşmede sıkıntıları anlatmışlardı sonraki klinikte ise bunun japon ırkına ait özel bir yaratılış olduğuna teşhis koydular ve nasıl bunu avantaj olarak kullanılacağını anlattılar şu an çok mutlu bir farklılığım var herkesten. sevinmelisin bence, ama türkiyede bunu bilecek bir hastane olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Tatlim ya ogrendiginde bana yazar misin et parcasi acaba ikinci bir g noktasi mi ayyyy catlarim simdi =)

0|0
    0|0
    • Sende de mi var :) ogrendim ben zevk veren birseymis cok kucuk ihtimalle miyom denen birsey olabilirmis ama bende ki degildi. Yani doktor 1000 kizdan birinde olur dedi o yuzden kimse bilmiyor internette bile cikmiyor aradiysan gormussundur. İki taraf icinde cok zevk veriyormus ben aldirmak icin gitmistim :) sende ki nasil?

• Yok disarda olan birsey yani birlesme deligi varya iste orda icten disariya cikan birsey ucgen seklinde oembe kucuk bir et parcasi hissedebilirsin elinle

• Hee yok o zaman tuh kacirdik desene :)

• af buyur bacım?

0|1
    0|0
    • Kardes birlesme yerinden cikan et parcasi herkeste yokmus onu sordum

• Klitoris denir ona herkeste vardir kandirmislar seni

0|0
    0|0
    • Koitorisi soylemeyecegimi dusunemedin degil mi? Doktora gittimbo soyledi guzelim sen kendine zor yeten bilgilerinle yaylan burdan :D

• galiba klitorisinden bahsediyorsn ama o herkeste var canım sadece boyutu değişir
    yaş kaç bu arada

0|0
    0|0
    • Yas 22 klitoristen bahseder gibi bir halim mi var :D birlesme yerinde olan birbet parcasindan bahsediyorum deligin orda olan

• tanımlama şekline bakarsan pek bir şeyden bahsediyormuşsn gibi gelmedi bana

• Yanlis anlatmis olabilirim tabiki insanlik hali :)

• Ney ney ney

0|0
    0|0
Yükleniyor...