Kızlık zarı aynadan görülür mü?

Arkadaşlar kızlık zarı aynadan falan gorulur mu ben bir ara aynadan bakmaya çalışmıştım dudakları açtığımda beyaz bir et gibi bile varya hani onun altına baktım kuçuk bir delik vardı orasımı kızlık zarı anlamadım.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dogru pozisyonda pikseli yuksek bir makine ile resmini bile cekebilirsin o kadar muhimse.. biz napalim meraktan oluyoruz prostat nasil bir sey diye;P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ulan bıktılll şu zar şu kiltoris iç dudaklar dış dudaklar duymaktan amkkk. bide pilavı nasıl yapıosunuz kızlar bnmki tane tane olmuyo diye duysak * koduğumun yerindeee. sana özel bişey değil genel sadece sana denk geldi.

1|0
    0|0
  • Hayir aynadan göremezsin doktor bilir onu

0|0
    0|0
  • hacı kızlık zarı vajinanın biraz içerisinde anladın mı aynadan gözükmez

0|0
    0|0
  • Aynen oylee

0|0
    0|0
  • Hayır o degil görmen inkansız zarı doktor zor buluyor zarı belki seninki esnek zardır

0|0
    0|0
  • Allah allaaahhh :D

0|0
    0|0
  • Şu iki gr. * da olmasa nasıl ilgi cekeceksiniz!!!

0|0
    0|0
  • Resmi var bende yollim gor

0|0
    0|0
  • Göremezsin

0|0
    0|0
  • Aynadan dışardan belli olmaz. İki bakire kız elinden geçmiş birisi olarak söylüyorum. Hatta birinin kızlığını aldım. Dışardan bakınca hiçte belli olmuyordu serçe parmağım kadar deliği vardı zaten içinin neyi gözüksün

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Haha göremezsin diyenler hiç görmemiş anlaşılan 😂 o küçük delik dediğin şeyin etrafı zarın kendisidir. O ilişki sırasında yırtılır..

1|0
    0|0
  • Tobe tobe kakdkssjbannxb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet ortası minik deliği olan et parçası kızlık zarın

1|0
    0|0
  • 1,5 cm içerde olan bişey aynadan falan göremezsin heralde

0|0
    0|0
  • gorulebılseydı eğer erkeklerın yarısından çoğu uzman jınekolog olurdu. benım zarım esnek kanamam olmadı gıbı şeylerde jınekolog yerıne kendılerı muayne ederdı. hatta ılışkıye gırmeden oral yaparken bakarlardı bakıre mı değil mi dıye. o yuzden ımkansız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...