Cinsel organımda beyaz benek gibi renk açılmaları var neden olabilir?

Cinsel organımda beyaz benek gibi renk açılmaları var 3-4 tane neden olabilir? Ciddi bir durum mu? Daha önce böyle durumla karşılaşan oldu mu?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bende merak ettim şimdi acaba neyin var burada soracağına gitsene doktora kardesim burdakiler sanki doktor

0|0
    0|0
    • Erkeklerin başına gelmiştir mutlak. Önemli bir durumsa giderim zaten.

• erkek arkadasımdada aynısı olur ne bilim bilgilerin sayesinde bende onu bilgilendiririm :D lazım olur illa :D

• hahaha tamam gelişmeleri yazarım :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Çoğunlukla deride ve ağızda olan ancak bazen burun içerisinde, boğazda, gözlerde ve cinsel organlarda da olabilen, yanık benzeri içi sıvı dolu kabarcıklar şeklinde başlayıp bunların kısa sürede patlayıp açılması ile üzeri kabuklanan yüzeysel yaralar şeklinde seyreden önemli bir deri hastalığıdır. Hastalığın Türkçe’de ya da halk arasında bilinen başka bir ismi bulunmamaktadır. Sen bir PEMFİGUS hastalığını araştır derim. Bulaşıcı bir rahatsızlık değil ve geçicidir. bir kaç ilaç tedavisi yani. Cinsel ilişki sırasında bulaşmaz. Kısaca doktorların tabiri ile vücudun kendi derisini kabul etmemesi denir. 1 milyonda 2-3 kişide görülür bu rahatsızlık. Bildiğim kadarı ile bu rahatsızlık bazı ilaçların kullanımıdanda kaynaklanabilir eğerki rahatsızlığın bu ise. Sen bir " dermatolog " dokora görün derim.. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Sıvı dolu değil. Deride kabarcık yok sadece renk değişikliği.

• Anal iliskiye girme tiras ederken dikkatli et bu ikisinden oluyor

0|0
    0|0
    • Anal ilişkiye girmiyorum. Mantar falan mı?

• Abicim sık tras etme krem. sur tersten alma killari fazla oynama

• Peki teşekkürler.

• Mantar enfeksiyonu geldi aklıma. Bir de son 6 ayda korunmasz yaptn mı? Burası önemli...

0|0
    0|0
    • Korunmuyorum hiç bir zaman ama uzun yıllar korunmamama rağmen hayatımda ilk kez oldu.

• Rica ederim. Hemen canını da sıkma. Sitelerde ön araştırma yaptıktan sonra mutlaka doktora git

• Peki. Tavsiyelerinize uyucam.

Yükleniyor...