Kapat

Neden Turk erkeklerinin penisi bu kadar küçük?

Irlandali erkek arkadasiminki eski sevgiliminkinden fark edilebilecek derecede buyuktu. Eski sevgilimle birlikte olduğumuzda zevk almadim bile. Peki neden boyle neden Turklerde 12-14 santim den büyüğü yok?

0|0
3|36

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlar. sakın ha bu kızın tahriklerine gelmeyin. bu resmen onur kırıcı davranıp sizlere ruhsal çökerti yapmaya çalışıyor.
    aklınca iş yapıyor ama bilgisi olmayan hurafe bilgilerle tahrike uğraşan birisi.

arkadaşlar bu eline metre alıp sevgilisini ölçmemiştir. size yalan konuşuyor. ayrıca şu bilimsel gerçeği unutmayın.
    rahim derinliği ortalama 8 cm dir
    esnek dokuya sahip olduğundan en fazla 16 cm ye uzar. hatta 16 cm bir penis bile dibe zorladığında kadına acı verir.
    dünyada ölçülmüş en derin vajina afrika asıllı bir kadında 18 cm dir.

gerisi boş hikaye hurafe. cinli japon kadınlar ne yani zevk almıyor mu. adamların ki bamya kadar

zaten zevk alınan yer dışarda içeride değil
    izleyin
    www.uzmantv.com/cinsel-tatmin-acisindan-penis-boyu-mu-yoksa-kalinligi-mi-onemli

0|0
    0|0
    • bana bak ben 47 yaşındayım. senin gibi acemi çaylak değilim. ve ülke ülke şantiyeler yapıyor her ırktan kadın tanıyorum.
      önce insan ol terbiyesizlik yapma. hakaret etme. gerizekalı lafını sana iade ediyorum.

senin yaşın ne başın ne. ben yüzlerce kadınla olmuşum. bu sözleri acemi ergenlere anlatıp onlara çökerti yapmana razı değilim.

hem tecrübem hem bilimin ışığında konuşuyorum. sen ama saçmalıyorsun ve sözlerinin hiç bir dayanağı yok.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 35

• Budala saçması derim ben buna türk erkeklerindeki penis büyüklüğü değil vajinan büyüktür benimki 18 cm neyine yetmiyo 15 cm sonrasını nasıl hissediyon sinir yok bişi yok kalın olanı da uzun olanı da var ideal penis 16 cm be kalın olandır buda ispatlanmıştır yerli malı diye bişi var :D bide aklımın sarmadığı afrikalıların penisi büyük bu durumda kadınlarının da vajinası geniş olur sibiryadaki insanlar soğuğa dayanıklıdır yani sen zaten ülkene göre fizyolojiye sahip olman lazım fszla açtıysa bilemem

0|0
    0|1
  • Millet olarak cinselliği bilmeden buyuyoruz hersey tabu hersey gizli adam resit olmadan penisini nasil kullanacagini bilmiyor avrupada 12 13 oldumu herseyi yapiyor tabiki tecrübe erken baslayinca buyuyorda kizlardada oyle degilmi kiz 20 gecmis daha bir erkeği tatmin etmeyi bilmiyor sonra diyorlarki neden böyle hep o tabular yok mu hep onu koyanlarin suçu

0|0
    1|0
  • Sen hayatında canlı gördün mü Bırak bu ayakları Türk erkeklerin yokmuşta zevk alamamış.. Benimki büyükte ne oluyor Bende Penis küçültme ameliyatı için para biriktirmek için ek iş yapıorum.. En acısı da ne biliyor musun? Türkiyede Penis küçültme ameliyatının mümkün olmadığını söyledi doktor.. Nefes alırken bile utanıyorum.. Sevdiğim kız olsa da abi deseydi daha az acıtırdı canımı :(

0|0
    1|2
  • irlandalıların turistleride iri oluyo baya bizim bütün esnafı deyim yerindeyse s*kti adam belliki bu işte iyiler :D

0|0
    0|0
  • İklimden kaynaklı uzun yıllardır bu iklimden kaynaklı durum yıllar geçtikçe genetik duruma dönüşmüş kuzeye doğru çıktıkça kısalır güneye gittikçe de artar mesela çinlilerinki bizden daha küçük

0|0
    0|0
  • bu da ya sallıyo ya da söylediği irlandalı ilaçlı veya ameliyatlı
    irlanda'nın ortalaması avrupa'nın en küçüğüdür ve Türkiye'nin ortalaması bütün ingiliz komşusu ülkelerinden büyüktür

gidin google'a yazın "irish penis" diye siz kendiniz görün

0|0
    0|0
  • Size öylesi denk gelmiş. Diğeri sünnetsiz olduğu için gözünüze öyle gelmiş ki
    Bu soruyu sorma şeklinizden belli ki tecrübeniz yok.

0|0
    0|0
  • Neyse penis boyutumu ifşa etmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • sen bunu bırakta öbür tarafda ne yapacan onu düşün. zina fena bir iş. tabi yalan söylemiyorsan. hepiniz ne zina düşünüyonuz ne bişi. öbür taraf yalnız gideceksiniz. yalnız gideceğiz. ben korkuyorum yaradandan sizi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • E. TIP. FAK. Uzman olarak;yanlış ve tahrik amaçlı soru olmuş sanırım cetvel alıp ölçmedinde veya 18-25 yaş arası kadın rahim büyüklüğünüde bilmiyorsun anatomi kitaplaıyla önce kendi rahmini tanımanı öneririm

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Alakasi yok sen ozaman yanlis takiliyorsun... yasim 20 ve 18cm oldu minnak ahmet

0|0
    0|0
  • Sen sorasin diye

0|0
    0|0
  • Valla küçük falana ama yiyen memnun kalıyor ;) kaç boyunda istersiniz... at var olurmu?

0|0
    0|0
  • malesef 15 ve üzeri diyen yalan söylüyor. yanliz türkiyenin dogusu farkli oluyor. yani kürtlerin ki

0|0
    0|1
  • Sana küçüğü denk gelmiş burada ölçü yazacak değilim :)

0|0
    0|0
  • resmini çekip göndersem düşüncelerinin değişeceğinden eminim :) genelleme yapmasan iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • Sen bamyalara denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • Benimki 18 cm sence yeter mi

0|0
    0|1
  • Yabi penis gurmesi misin :-) herzaman secilmis kisiler gizli zenginler vardir diyim :-)

0|0
    0|0
  • Sen buyugunu gormemissin

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Aklımız pek o bolgeye calismiyor :)

0|0
    0|0
  • Tek meselen erkegin boyu ise tabi senin icin sikintli bir durum 👎

0|0
    0|0
  • kim demiş yok diyee

0|0
    0|0
  • benimki 18 cm ve gayet de kalın..
    kanıtlarım ! genelleme yapma :)

0|0
    0|1
  • Seni bu tespitini her turlu curuturum

0|0
    0|0
  • :D:D ararsan var kardeş :D:Ddd

0|0
    0|0
  • 24 cm :D

0|0
    0|2
  • 4 gunkuk soruyu hortlatanin allah belasini versin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• hahahahahahahahha gördüğüm en Dogru ve yerinde bir soru adamsın ya hahahahhahaha :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Belki de senin beynindedir küçüklük?

1|6
    0|1
  • evet gerçekten küçükler, hatta biri vardı ben hiçbi şey anlamadım yani zevkte almadım

1|1
    0|3
    • . istisnalar var tabiki seninki kendini bile sikebilecek kadar büyüktür eminim

• sen öbür tarafta ne yapacan bide onu düşün orda sana erkeklerin cinsel organın boyutunu sormayacaklar burdan da yalnız gideceksin.

Yükleniyor...