Vajinit nedir? Tehlikeli midir? Ne kadar zamanda geçer?

Bu sorunumu daha önce de anlatmıştım. Yaklaşık 8 ay önce ilişkiye girdiğimde şiddetli kanamalarım oluyordu. Doktora gittiğimde hiçbir şey bulamamıştı. Bir süre cinsel ilişkiye ara vermiştim. Bu arada tekrar ilişkiye girmeye başladığımda kanamalarım durmuştu ama bir süredir vajinamda batma hissi vardı. Bu his o zamandan bu yana devam ediyordu. Başka bir doktora gittiğimde vajinamda doku farklılaşması olduğunu söylemiş, bana fitil vermişti. Onu kullandığım halde geçmedi. Birkaç gün önce gittiğim doktor rahim ağzında yara olduğunu ve vajinitimin olduğunu söyledi. Fitil ve doğum kontrol hapı yazdı. Bir de enfeksiyon için antibiyotik verdi. Bu arada da cinsel hayatıma devam etmemi söyledi. Vajinit olanlar varsa, ve rahim ağzında yarası olanlar, bana bu hastalığın ne olduğunu ve ne kadar sürede geçtiğini söyleyebilirler mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Vajinit; vajina icinde iltihaplanmadir. Erkek olarak kendi acimdan soyliim. Iliski esnasinda vajinadan gelen peynirimsi beyaz katilasmaya baslamis sivilar hem vajina da hem de penis uzerinde igrenc oluyor. Ayrica ilerlemisse vajinadan cok pis bir koku geliyor. Partnerinin ileri ki donemlerde sogumamasi icin tedavi olmalisin.

0|0
    0|0
    • oyle bir sivi gelmiyor benden. koku da yayilmiyor. sadece iliski esnasinda acima hissi oluyor. bir tek bunu cozemedik.. ilaclarimi kullaniyorum ama gecmiyor ki lanet sey :/

• kan tahlili ve simir istedi. kan tahlilim normalmis az once konustum. simir sonucu da iki hafta sonra cikacakmis. ic camasirimi guneste kurutamam ki. balkonum yok evimde :( ama utuleyebilirim. klozet silme ve temizlik konusunda haklisin aslinda. cok yardimin dokundu. cok tesekkurer.

• Gunes Alan bir oda da Gunes gorecek sekilde bir yere asabilirsin. Haa ayrica partnerin prezervatif kullansin. En azindan tedavi bitene kadar.

Rica ederim. Gecmis olsun.

• "Bu arada da cinsel hayatıma devam etmemi söyledi" yok canım söyle söylememiştir..

0|0
    0|0
    • aynen boyle soyledi. ayrica ben burda canimin derdindeyim sen ne diyorsun

• ıyy tamam sus ya iğrenç insan.. midemi bulandırıyorsun

• hoslanmiyorsan gidebilirsin. zorla tutmuyoruz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...