Çizgi vajinası olanların iç dudakları hiç gözükmüyor mu?

Bacaklarını açtıklarında falan iç dudaklar gözükmüyor mu yani merak ettim

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Şu lutino diye bir abaza var bütün kafın yorumlarına yorum yapmış. Oğlum annen bacın yok mu l*n senin sapıklık içermeyen bir konuda bile garip garip konuşuyorsun. Yoksul herif. Beyin fakiri zavallı. Tez zamanda sen ve senin gibilerin sayısı azalarak soyunuz tükenir inş.

2|0
    0|0
    • Gerçekten ya sorduğuma pişman oldum çok merak etmiştim ama pişman etti

• Vay yoksa sen nezarethanede hayat kadınlarına tecavüz edenlerdenmisin. burada namus bekçisi oldun. götten dogmş

• :))) senin gibileri gördükçe allah a şükrediyorum. sen ve senin gibi namus düşmanı haysiyetsiz kendiliksiz yaratmadığı için. Allah senin anneni bacını karını kızını senin gibi senin zihniyetindekilerle karşılaştırsın her zaman.

Erkekler Ne Diyor 26

• İç dudak, dış dudak, dal budak, bal dudak.

1|1
    0|0
  • Yapisiyla alakali bir durum.
    Çizgiyse hep oyle gorunuyor,
    İsterse iliski yasasin, bozulmuyor o yapi.
    Online sitelerde takip ettigim yani denk gelen biri var cizgi gibi ve neler sokuyor neler ona ragmen hala cizgi gibi duruyor.
    Kas yapisiyla alakali kolay kolay sarkmiyor o tipte olan vajina

0|0
    0|0
  • Eğer görünmüyor, dış dudaklar kapatıyorsa, çok şanslı hatunlar. Yaz-kış vajina içi sıcak kalır, hava almaz , toz pislik girmez.

0|2
    0|0
  • benim filmlerde izlediklerimde pek görünmüyordu.

0|0
    0|0
  • o nasıl bişeymiş yaw ):

0|0
    0|0
    • Varmış ama çok az kişide sanırım :)

• ben normalini isterim özel bişey olmasına gerek yok :D

• sana resim atardım da burası kaldırmaz resmi :D

• Gözükmüyor onlarda 😂

0|0
    0|0
  • Çokmu önemli gözükmesin ben açarım alt dudaklarını dilim ile onun alt dilini emerim.

0|0
    1|0
  • Gorunuyordur ya :)

0|1
    0|0
  • evet gözükmez dış dudakları aralaman lazım

0|0
    0|0
  • Görünmüyor evet sende durum nasıl

0|0
    0|0
  • bende merak ettim ıolan varsa resişm atsın bu ne demek :D :D

1|0
    0|0
    • Bende çok merak ettim :D

• hmmm resim atsana :D :D :D

• özelden yazsana bir

• ne guzel iste niye dert ediyon ki

0|0
    0|0
  • sana ne sen kendi kuşuna bak

0|0
    0|0
  • O bahsettigin vajina en efsane vajina. Muazzam.

0|0
    0|0
  • var mı ondan bende yerim 😳😳

0|0
    0|0
  • birlikte oldugum kısılerden en az 4-5 inin vajinası oyleydı ve harika bir görsel :)

0|0
    2|0
  • gözüküyo bizzat eğilip baktım asdfhagsdf

0|0
    0|0
  • Altından iki tane bakire kız geçmiş bir erkek olarak soruna cevap verebilirim, kızlardan biri 18 yaşındaydı vajinası sanki jiletle çizilmiş gibiydi incecik dudakları vardı. İç dudakları yok gibiydi.
    Diğer bakire kız 28 yaşındaydı onunkinde de ince dudakları vardı ama belliydi üstteki dili dışarı çıkmıştı.. Ama bacaklarını açtıklarında dudaklarını aralamadan içi gözükmüyordu

0|0
    0|0
  • görünmez

0|0
    0|0
    • açarsan arasını anca

• o kadar p*rno izledim bende pek fazla göremedim çok az insanda var sanırım ve evet gözükmüyor gerçekten estetik duruyor

0|0
    0|0
  • Ben vajinaya vajina demem benim olmadıkça sen daha neyin derdindesin banane ya :))

0|0
    0|0
  • eski sevgiliminki öyleydi mini ve çiz gi gibiydi iç dudakları vajinası hiç belli olmuyodu sadece bızırı belli oluyodu

0|0
    1|0
    • Bızır ne?

• Klitoris :)) vajina girşinin üstünde minik bişey var ya tatlı ve mnini o şey işte :)) ben emerim genelde orayı :))

• Sevgiliminki hic gözükmüyor

0|0
    0|0
    • Ne güzel

• :D çok komikmiş gercekten ben sana yer sormadım fiyat sordum nasıl reklama girecek ki

• Nesi komik. Seyinin durumuna gore fiyat değişiyormsu

• Yok tatlım ama bayılıyorum ben :)

0|0
    0|0
  • ayna kullan egilme

0|0
    0|0
    • Benim zaten gözüküyor çizgi değil Olanları soruyorum

• Cidden mi

• neden olmasın

• Sende yok mu neyini merak ettin aç bacaklarını bak

0|1
    0|0
    • Vajina Çeşitleri var ya çizgi vajina varmış benim ki çizgi değil görünüyor yani olanlarınkini merak ettim

• Zevk meselesi tabi :)

• Aynen öyle ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Gözüküyor. Heyecanlanınca tahrik olunca dudaklarım kabarıyor ayrılıyor zaten. Birazcıkta bacaklarımı açınca iç dudaklar görünüyor. Ama normal zamanda dümdüz bir çizgi. Bebek kukusu gibi.

0|1
    0|0
  • Gozukuyor acinca

0|0
    0|0
  • Gözukmuyo canim

0|1
    0|0
    • Yaş aralığına göre gözükmüyosa helalin var senin

• Bunun yasla alakasi yok. bazi kadinlarin ic dudaklarinitamamiyla dis dudaklar kaplar ve gozukmez. bazil vajina ic dudaklari da uzunca olur ve gozuke bilir. bu vajina yapisiyla alakali birseydir. her insanda farklidir.
      ic dudaklar uzunca olan kisilerin oral ya da dolayli yolda seksde daha kolay haz ala biliyor

• Çok iyi açılamışsın tebriker

• Benim oyle bacaklarimi acsam bile ici gorunmuyo. klitorisin kucuk olmasindan dolayi bence

0|2
    0|0
  • Benimde gözükmüyo l*n yeni farkettim.

0|2
    0|1
  • Benim öyle bacaklarımı ayırdığımda sadece hafif açılıyor. Azcık gözüküyor içi

0|1
    0|0
  • Ya ben ona inanmiyorum. Ben 20 yasindayim benimki bile az biraz sarkmis durumda

0|1
    0|1
    • Benimki de öyle sarktı azcık bende 21 yaşındayım nasıl gözükmüyor öyleyse eğer çok şanslılar

• Aç koy önüne yeterki nasıl gözüktğü kimsenin umrunda olmaz ben nelere oral yaptm.

• ahahahaha nie kızıyon ki takılıyoz şurdaa :)

Yükleniyor...