Çok canım acıyor? :( neden oldu bu?

Dün eşimle cinsel ilişkiye girdik. Uzun zamandır olmuyordu işler yoğundu anca öpüşüp yatıyorduk. İşte dün ilşki sırasında sadece penisinin başı girdi vajinam çok daralmış. Çıkardı iyice yumuşattık. Bir daha denedik anca yarısı girdi zar zor acıya acıya ( penisi normal kalınlıkta ve normal uzunlukta) sanki bakireymişim gibi kanadı yırtıldı kızlık bölgesi bu normal mi? Oyda 70-80 kez oldu ilişkimiz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• en doğru şey sağlık için uzmana görünmek. buradan sağlıklı bilgiler alamazsın. doktora git

0|0
    0|0
    • vajina ne uzar ne daralır. öyle bir şey olmaz. belki içeride kist falan olabilir mutlak doktora görün

Erkekler Ne Diyor 11

• Zorlamadan dolayı biraz zedelenmiş o kadar. Korkulacak bir durum yok. 1-2 gün daha deneyin normal haline dönecek. endişelenmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • bak sen diyon zaten ara verdik. diye demekki acele etti eşin tam ıslanmadan yaptı zedeleme yaptı ve kanadı. iyleşene kadar ara ver ıslanmadan yapmayın. daralması normal tabiki.

0|0
    0|0
  • Doktora görün derim. Hasar meydana gelmiş olabilir. İstersen 500 kere yap ilişkiyi farketmez

0|0
    0|0
  • Uzun zaman sonra darlaşması normal de kanama ne anlamadım

0|0
    0|0
  • Normaldır bence uzun zaman nasıl dayandınız

0|0
    0|0
  • pek normal görünmüyor durum. hızlı gelişmiş olabilirmi yeteri kadar ıslanmadan.

0|0
    0|0
  • Aenin zar onarılmış demekki :P şaka bir yana aşırı zorlamadan yara olmuş fazla sra vermeyin veriyorsanızda su bazlı kayganlaştırıcı kullanın yazık sana

0|0
    0|0
  • ek kaç gündür yapmamısınız azmısınızdır sen ıslnmadın mı

0|0
    0|0
  • https://vine.co/v/OZPxprtjnpd yüklen yüklen :D

0|0
    0|1
  • aceleci davranmışsınız ön sevişme olmadan sen tam istekli hale gelmeden sokmaya çalışmış acıdığı içinde sen kastık kendini iyice kapanmış zorlamış yani

0|0
    0|0
  • Normal tabi tekrar kaynamış işte. Ben genedr arkadasın penis boyunu m. ettim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...