Aşk metre veya burçların uyumuna inanır mısınız?

internette bir sürü aşk ölçer var hani sizin isminiz partnerinizin ismi ve yüzdelik uyum çıkıyor. Bunların doğruluğuna inanır mısınız? Bir de burç uyumu var hani koç-boğa şöyledir, akrep-ikizler böyledir falan filan onlara inanır mısınız peki? Şahsen benim aşık olduğum çocukla isim uyumu kötü çıktığında yada burç uyumu kötü çıkıyorsa fakat eski sevgilisiyle güzel çıkıyorsa üzülüyorum.

• İsim uyumuna inanırım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Burç uyumuna inanırım
    41% (7)12% (1)32% (8)Oy Ver
  • İkisine de inanıyorum
    18% (3)12% (1)16% (4)Oy Ver
  • Hayır, saçma şeyler bunlar
    41% (7)76% (6)52% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar burç uyumunu da dahil edelim cevabımıza soru başlığında sadece isim uyumundan söz ettim ama siz hem isim hem burç uyumunu göz önünde bulundurun

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle yalan dolan birileri gene para kazanıyor bu işten :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aşkmetreye değil ama burçlara inanırım. Mesela ben yengeçim en tipiğinden hem de. Akrep ve balıkla iyi anlaştığım söylenir. Harbiden de doğru çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Burç uyumu isim uyumu fal büyü ve benzeri safsatalar sayesinde bu ülkede ve dünyada çok para kazananlar var arkadaşım sizin sevdiğinizle uyumunuzun ekonomik sosyal kültürel psikolojik bir çok faktörle bağlantısı vardır ama burçlarla yada isim uyumlarıyla kesinlikle bir bağı yoktur sizin ve onun cabaları gösterdiğiniz fedakarlık özveri çok önemlidir...

0|0
    0|0
  • tamamıyla saçmalık... dene ve gör...

0|0
    0|0
  • haha hepsi sacmalik yahu :D onlara bakip da sevgiliisne trip atanlar bile var ama, bakip guluyoruz anca

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sacma seyler..."Ayrica ikisinede inanirima oy verdim yanlislikla :) "

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Saçmalıktan başka bir şey değil o metreler ..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uydurma olduğuna inanıyorum açıkçası. Mantığa uymayan bir sürü çift çıkıyor zira...

0|0
    0|0
  • inanırım, çünkü yaşadım, cinsellik ve gerçek hayatta uyumlu haerket ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bunlara inananlarin beyninden suphe ederim

0|0
    0|0
  • Etrafta bu kadar salak varken inanırım tabi. Çok güzel parası var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok komik şeyler onlar ya sende takma kafana eski sevgilisiyle iyi olsaydı fala göre seninle değil onunla beraber olurdu :)) üzme kendini

0|0
    0|0
    • benimle beraber değil de zaten. ben ona sadece aşığı aramızda bişey yok faka tonlar bir yıl içerisinde birkaç kez ayrılıp birkaç kez barışırlardı

• normal bişeymi sanki sürekli ayrılıp barışmak burdan testin doğru olmadığı sonucu çıkıyor yine :) zaten o isim testine alakasız bişeyler yaz anlıycaksın ne kadar saçma olduğunu :))

• ayrıldığınız insanla ve hiç tanımadığınız bir insanla aşkmetrede ölçüm yapın sonuca bakın:)tanımadığım insanla yüzde 90 çıktığı oldu:)

0|0
    0|0
  • Hayır, saçma şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • burclara inanirim hep benim burcumda terazide denilenler dogru cikiyor yAAAA

0|0
    0|0
  • sadece burç uyumuna ınanıyorum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sana göre burçlara inanmayan biri aşkmetreye inanırmı

bu arada %95 çıktı canım inanmak istiyor :))

0|0
    0|0
  • Burç uyumuna inanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...