Askerligin son döneminde ereksiyon olamamak normal degil midir?

Öncesinde ve askerlikte de zaman zaman oluyordu ama son bir ayda olmuyor diye kendinide benide strese sokuyor bidaha olmazsa diye. Tamamen piskolojiktir ve gecer degil mi terapi görmedende?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hem psikolojik hem de yemeklerine katılan şapın etkisiyle çok normal ;-) Askerden sonra yavaş yavaş düzelir ama kafasından ya bir daha olmazsa endişesini atmalı ;-) İçi rahat olsun ;-) Eğer bir kaç ay geçtikten sonra hala düzelmemişse bir doktora görünmekte fayda görüyorum. Eğer fiziksel bir sorun yoksa bir psikologa danışmak iyi gelecektir ;-)

0|0
    0|0
    • Not: Şap herkesi aynı etkileyecek ya da herkeste kesin işe yarayacak diye bir şey yok. ;-)

• Atilmasa karakolu alev alir yani

• Her şey mümkün ;-)

Erkekler Ne Diyor 4

• Yemekleri hazırlayanlar arkadaşlarımdı :) Askerde öyle bir sorun yaşamadım şahsen. Ama sadece yemeğe şap katıldığını sanmam. Stres yapmıştır. Geçer bunlar basit şeyler kafana takma.

0|0
    0|0
    • Yemek yemiyo bile bazen günde 2 bazen bir ögün bazen disardan söylüyolarmis nasil oluyosa
      Piskolojik o zaman aslerlik bitiyor diye bissürü sey var tabi kafada kuş ötmez. Banada yariyo ama onda olmayinca bendede olmuyo istek

• Yani öyle olacaktir

• Bu sadece askerlik için geçerli değil normal hayatta da iş stresi, okul stresi vs. hayatımızı etkileyebilir. İşte böyle durumlarda bazen hiçbişey yapmak istemeyiz. Herzaman olacak diye bişey yok yani.

• Doğruyu söyleyin doktor yaşayacakmı :D şaka bir yana ahçı şabı kime vereceğini çok iyi biliyor :D

0|0
    0|0
    • O yemek yemiyoki dogru düzgün

• O konuda 2-3yıl bekleyecek kadar vakti var

• E ne yapayım yani randevumu tutayım :D

• Yemeklere birşeyler katıyor olabilirler alayda.

0|0
    0|0
    • Yok digerlerinde oluyomus

• Askerdeki adama napicam ben. Hayallede olmuyo falan dedi durduk yere kendiliginden de cok bekler ben bisey yapmam

• Ben bilemicem adam senin, ne yaparsın ne yapmazsın oda sana kalmış sadece fikir belirttim.

• psikolojik durum o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...