Sizce bozulmuş olabilir mi?

Arkadaşlar lütfen düzgün cevaplar bekliyorum. Benim için çok mühim bu. Nişanlımla biraz ileri gittik sanırım. Vajinama girmeye çalıştı ama onunkisi biraz küçük. Yani tam olarak içeri giremedi gibi. Yine de çok canım yandı. Çok sürmeden bitti. Kan yoktu ama yarım saat kadar sonra lavaboya gittiğimde temizlerken peçeteye çok fazla miktarda kan geldi. Adet gibi uzunca bir süre devam etti. Sizce bozulmuş olabilir mi?

Güncellemeler:
Soruyu bu şekilde sormamın nedeni o anda sadece bana tam olarak ne olduğunu merak etmemdi. Gerçek olayı anlatsaydım biliyorum ki olay bambaşka yerlere çekilecekti. Benim abim diye seslendiğim bir insan vardı ki güvenim sonsuzdu. Hiç istemediğim ve hiç beklemediğim bir anda olmaması gereken şeyler oldu. Ama bundan kaçmam mümkün değil. Bunu polise ya da bir başkasına anlatmam mümkün değil. şu an bütün bunları okuyunca kendimi çok aşağılanmış hissettim ve söylemek istedim. Bunu ben istemedim.
Ve şimdi lütfen daha az kırıcı olmaya çalışmanızı rica ediyorum. çünkü zaten pek çok şekilde yetirince kırgınım...

0|0
828

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...