Sizce bozulmuş olabilir mi?

Arkadaşlar lütfen düzgün cevaplar bekliyorum. Benim için çok mühim bu. Nişanlımla biraz ileri gittik sanırım. Vajinama girmeye çalıştı ama onunkisi biraz küçük. Yani tam olarak içeri giremedi gibi. Yine de çok canım yandı. Çok sürmeden bitti. Kan yoktu ama yarım saat kadar sonra lavaboya gittiğimde temizlerken peçeteye çok fazla miktarda kan geldi. Adet gibi uzunca bir süre devam etti. Sizce bozulmuş olabilir mi?

Güncellemeler:
Soruyu bu şekilde sormamın nedeni o anda sadece bana tam olarak ne olduğunu merak etmemdi. Gerçek olayı anlatsaydım biliyorum ki olay bambaşka yerlere çekilecekti. Benim abim diye seslendiğim bir insan vardı ki güvenim sonsuzdu. Hiç istemediğim ve hiç beklemediğim bir anda olmaması gereken şeyler oldu. Ama bundan kaçmam mümkün değil. Bunu polise ya da bir başkasına anlatmam mümkün değil. şu an bütün bunları okuyunca kendimi çok aşağılanmış hissettim ve söylemek istedim. Bunu ben istemedim.
Ve şimdi lütfen daha az kırıcı olmaya çalışmanızı rica ediyorum. çünkü zaten pek çok şekilde yetirince kırgınım...

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• Diyelim ki bozulmadı..

Bu durumda gönül rahatlığıyla kendini "bakire" hissediceksen, asıl bozuk olan organın beynin bence...

Hadi o bozuk olan zarı dikip düzeltiyorlar da, beyni düzeltemiyorlar malesef.

Sen buna yan bence..

Bi' kere de "yapayım ama bakire olarak bilineyim" kaygısıyla yapmayın be..

Ya yapın ve arkasında durun, ya da hiç yapmayın ve sözlerinizin arkasında tam anlamıyla durun..

0|1
    0|1
    • O kadar haklısın ki diyebileceğim hiçbirşey yok. Ama olayın çerçevesi çok farklı ben şuanda konu sapmasın diye farklı bir açıdan anlattım. Asıl merak ettiğim noktaya dikkat çekmek istedim. Şimdi kalkıp da istemediğim halde bir ilişki yaşadım desem, zorla sahip oldu hayvan desem herkesin dikkati başka yere kayacak. Oysa tek merak ettiğim hayatımın altüst olup olmadığı. O bir damlacık kanın simgelediği masumiyetimi kaybedip kaybetmediğim. Keşke olmasaydı bütün bunlar. Keşke yapma dediğmde yapmasaydı. Keşke çığlıklarımı birisi duysaydı ve daha bir sürü keşke ile her gün biraz daha ölüyorum. Hayatıma çıkacak insana (ki böylesine kırgın bir kalp birini sever mi güvenir mi emin değilim) nasıl açıklarım diye düşünmekten helak oldum. Bir umut ya belki olmamıştır demek istiyorum. Ah keşke olmamış olsa...

• Ben de en samimi olduğunu düşündüğüm kişi olduğunuz için seçtim.. Desteğiniz için tekrar teşekkür etmek isterim...

• Ne demek ne demek.

Erkekler Ne Diyor 28

• Mağaraya karınca girse mağara deforme olur mu?
    Olmaz tabi ki. Rahat ol. Hala kızsın. Zarın soğanın ki kadar sağlam.
    http://i.hizliresim.com/Rboozn.jpg

0|1
    0|1
  • Buyur bir tane daha yaşadığı travma yüzünden biseksüel ya da lezbiyen olma yolunda bir aday.
    Ben Troll olduğnu düşünüyorum yani anladiğmi kadariyla tecavüze uğradin ve bunu gidip doktora hastaneye ya da savcıya suç duyrusunda bulunup adli tıptan rapor alip derhal hal ve çaresine bakmak yerine KS girip soru sormak ya da benzer bir ton soru görüp kumuş olmana rağmen hala burada olmandan ötürü pek ciddiye almiyorum açıkçası,
    Nişanlim diye sormuşsun abim sayilcak biri diye güncellemişsin
    ve sonra az kırıcı olursanız diye rica ediyorsun?
    bu kadarmı canın sıkkın yahu daha ne soracağını ne dediğni naptiğini bilmiyorsun soru ve güncelemelr canı çok sıkılan eğlenmye çalışan biriymiş gibi geldi bana:P
    en başta dediğim gibi biseksüel ve lezbiyen adayisin erkeklerden nefret başladi anlatıkalrın doğruysa yani tecavüze uğradiysan?

0|0
    0|0
    • Nasıl da basit birşeyden bahseder gibi konuşuyorsun. Ya gerçekse? Bunun karşındakini ne kadar altüst edebileceğini düşündün mü? Evet hiçbir şey yapmadım, yapamam çünkü. Bunları yapmaya ne gücüm var ne cesaretim.

• O şekilde sormamamın nedenini de anlattım ama anlamamış olmalısın. Benim buradan öğrenmek istediğim daha önce deneyimi olmuş kızların bana bir fikir verebileceğini düşünmemdi. yani bundan dolayı esas olay döngüsünğ hiç karıştırmadan kabul görebilecek bir şekilde istediğimi öğrenmekti. Ama baktım işler çığırından çıktı, hakaretler uçuşuyor, belki dedim gerçekleri anlatırsam bu öfke yatışır. Ama bak olmadı. Daha beter oldu. Aynı gerçek hayatım gibi. Bocaladıkça batıyorum.

• sana yapabileckelrini de yazdim troll olduğnu düşünmeme rağmen

• adet olmus olabılırsın bakırelıgın bozuldugunda genelde temız kan gelır yanı daha kırmızıdır adet kanı daha pıs gorunur

0|0
    0|0
  • bozulmus

0|0
    0|0
  • Üzüldüm senin için keşke o kişiyle okadar yakınlaşmasaydın ama bundan kaçınamışta olabilirsin, bazı erkeklerin nefsi işte bir zevk için ne yaptıklarının farkına boyutunun büyüklüğünü düşünemeden bir anlık zevk için yaptıkları felakete bak

0|1
    0|0
  • Normalde yorum yapmıcaktım
    @rusasigi na kaptırıyorsun silah zoruyla mı yaptırdı nişanlın sana bunu evlenmeden olmaz deseydin! Ohh ne ala memleket sen karşı çıkma nefsine yenik düş sonra 'erkeklerden tiksiniyorum' asıl ben sen ve senin gibilerden tiksiniyorum. Aciz insan

0|0
    0|0
    • Gelmiş birde sinirini benden cıkartıyor

• Gerçek haliyle anlatmak istememin pek çok nedeni vardı. Şimdi durup bunları anlatmayacağım. Ama şunu bilmenizi isterim ki bazen gerçekten hiçbir şey göründüğü kadar basit olmuyor. Umursamadığınız o küçük şeyler bir insanın bütün hayatına eşit olabiliyor. Sizden sadece düşüncesizce ve kırıcı konuşmamanızı rica ediyorum zira zaten yeterince kırgın ve yorgunum. Anlamak zorunda da değilsiniz zaten, sizin için bir önemi yok nasılsa.

• Zaten gizlisin gerçek haliyle anlatsaydın ne kaybedicektin hiç olmazsa 1. yalan konuşmuş olmazdın 2. eğer yazdığın da cidden bana samimi gelseydin elimden geleni yapardım. Ama sen baştan kaybettin

• Bozulduysa ne önemi var. Evleneceksiniz nasıl ols. Günaha girdiniz ayrı mesele.

0|0
    0|0
    • Belki evlenmeyeceğiz? Hem evleneceksek bile evlendikten sonra ilk olması gerekirdi

• Nişanlım değil aslında. Ve ben suçlu ya da hatalı değilim. Sadece bütün yaşadıklarımdan ötürü allaha sığınabilirim. Onun da allah cezasını versin. Eline ayağına dolaşsın inşallah.

• Yani nişanlıda değilsiniz. Umarım evleneceğiniz adama bunu söylersiniz ve oda tamam der.

• çok üzüldüm muhtemelen tecavüze uğramışsınız lütfen bir uzmana gidin ayrıca psikoloğada gidin ki bir depresyona girmeyin. uzmana gitmedende emin olmanın yolları var tabiki.(Jin. Dr. E. Ü. Tıp. Fak.)

0|0
    0|0
  • canım benim burdan ne söylersek söyleyelim boş. En güzel git bir doktora ve baktır test mi yapılıyor ne yapılıyorsa yaptır için ancak öyle rahat olabilir.

0|0
    0|0
    • Gidemem doktora... Yani doğru söylüyorsunuz en doğrusu bu ama gidemem. Bu çok küçük düşürücü

• küçük düşürücü değil. Sağlık bu hiç şakaya gelmez ve tıpta utanma yoktur. Bende aids oldum mu olmadım mı diye doktora test yaptırmaya gittim bu da bir erkek için kötü birşey ama sonuç şükür negatif çıktı yani sağlıklıyım ve bir daha yapmadım. evleninceye kadar da yapmam. Herkesin kötü bir yaşantısı oluyor tatlım.

• Bozulmuş veya bozulmamış. Nişanlınla o raddeye geldiyseniz bunun bir önemi mi var. Ne yapacaksın nişanlın diye terk mi edeceksin adamı yani bozulmasaydı ya da bozuldu diye o mu seni terk edecek.

0|0
    0|0
    • Aslında artık anlattım gerçek yüzünü.

• Cok uzuldum senin icin. keske elimden bisey gelse. arkadasim aklima geldi onunla benzer bir durumdasin...

0|0
    0|0
  • Tecavüz vakası? Git polise.

0|0
    0|0
    • Gidemem. Bu benim için çok zor birşey. Ayrıca polisler ne yapacak? Ailem perişan olacak. Rezil olduğumla kalacağıma eminim.

• Pek çok kez anlattım tekrar tekrar anlatmak çok daha fazla acıtıyor canımı..

• Detaylı anlat demiyorum sana neyse. Geçmiş olsun. Bu duruma gelmesinin ana nedeni alkol ise yazık derim..

• Evet evlenmeden yaptığın için namussuzsun hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • Ah keşke güncellemeyi okusan da daha fazla üzülmesem..

• Öyle iprençsin ki keşke ölsen. Ama yine de kendinden utanırsın belki diye anlatacağım. Onun yanında haftasonları için çalışıyordum. Market tattırımı. Bir pazar iş için henüz haber çıkmadığını ama her an arayabileceklerini ve benim yanında olmam gerektiğini söyledi. Depoya gitmemiz gerekiyor dedi. Bahsettiğim kişi abi dediğim kişi ve güvenmiştim. Aslında hiç düşünmezdim bile...

• Tecavüzemi uğradın şimdi sen?

• Artık bir karısın xd

0|0
    1|0
    • Söylemesi çok hoş değil mi? Ya nasıl böylesine basit olabiliyor bir yaratığın nefsine hakim olamamasından dolayı bir kıza bu etiketi yapıştırmak! Bütün ama bütün erkeklerden sonsuza dek nefret etme kararı almış bulunuyorum. Ayrıca olayı da böyle tozpembe anlattığıma pişman oldum.

• Ben ilişkiye girmedim. Soruda bahsettiğim şekliyle gelişmedi hiçbirşey. O adam benim nişanlım değildi. Ve bunun yaşanmasını ben istemedim. Sadece yapma dedim. Çok söyledim. İstemiyorum dedim ama o beni dinlemedi. Çok savunmasız bir andı gerçekten ben istemedim. Ah kahretsin ben istemedim.

• @Rusasigi yoksa senin gerçek adın burak mı?

• Neden ileri gittin ki? Doktora git.

0|0
    0|0
    • Ben değil. Ben gitmedim. Doktora gidemem ki...

• Büyük olasılık yırtıldı. Boşver olan olmuş.

• ne bilelim biz kızlıkmı görduk

0|0
    0|0
  • şimdi orası rüzgarlı havalarda nasıl eser biliyonmu kapısıda yok :D:D

0|1
    1|0
  • Evet bozulmuştur.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal bozulmuş kanka

0|0
    0|0
  • evleneceksin nasıl olsa. dert etme

0|0
    0|0
  • Muhtemelen bozulmustur kac santım gırdı tahmınen

0|0
    0|0
  • Aileler biliyor dimi nisanli olduğunuzu?

0|0
    0|0
    • Biz aslında nişanlı değiliz. Sadece olayın farklı bir noktasına odaklanılmasını istediğim için yalan söyledim.

• Bu iyi yapmadık, yaptı. Daha fazla anlattırma işte, olaylar soruda bahsettiğim gibi değil aslında ve sevmiyorum. Hem de nefret ediyorım

• Yapmadk DIE birşey yk ya tecavz olur zorla olur ya da karslkli yaptk olur istesende istemesnde sevmiosanda yapck bise yk önce Dr git baktr esnek flnsa yrtrsn belki

• Malesef bakire deilsin :(

0|0
    0|0
  • hissetmedin mi o an girip girmediğini , şayet girdiyse zaten iş bitmiş geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Ya girdi aslında ama ben biraz fazla kiloluyum. Onun penisi ise çok küçük. Yani girdi ama sanki oraya ulaşamadı. Kanama da o anda olmadı ama bozuldu işte yaa. Biliyorum bozuldu allah kahretsin

• girdiyse ulaşamaması gibi bişi soz konusu olmaz :)
      geçmiş olsun biraz önce düğünü yapın artık :D

• Hayır ya, bundan dolayı hemen evlenecek değiliz de ben yani emin de değilm ki. Hiç mi ihtimal yok yaa

• Tam girmemisse bozulmamistir. Yoksa iliski esnasinda gelirdi sonradan gelmezdi.

0|0
    0|0
  • gitti kızlıkkk

0|0
    0|0
  • ulan erkeler merak ediyorumda sizlerdemi ilşkiye giriyorsunuz bunu en iyi kızlar bilir size ne oluyor anlamıyorum kaç santim bilmem ne napıyosunuz bilgisayar başında kendinizimi tatmin ediyırsunuz

0|0
    0|0
    • Ben de belki bilen birileridir diye cevap veriyorum, biliyor olma ihtimali var sonuçta..

• Soruyu güncelledim. Nişanlım değil.

• o zaman geçmiş olsun.

• Olabilir

0|0
    0|0
    • Yani adet kanaması gibiydi ama bilmiyorum yaa çok üzülüyorum

• Nişanlısın zaten evlenceksin az zaman sonra. Kudurmasaymışsınız

• Ne bilim ya haklısın da

Kızlar Ne Diyor 7

• Yuksek ihtimal bozuldu

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun artik bizimle degilsin..

Nefsine bekaretini kurban ettin..

0|1
    0|2
    • Ah keşke benim nefsim olsaydı o işte. Keşke kendi tercihimin bedelini ödüyor olsaydım

• adet kanı gıbı demışsın. adet gıbı 5-6gun mu surdu kanaman.

0|0
    0|0
    • Evet

• Umarım bozulmamıştır. Doktora gitmeye çekiniyorum

• çekınme boyle kuruntu yapmaktansa öğren ne olduğunu. başka türlü emın olamazsın

• canım sen tam olarak ne öğrenmek istiyosun söylersen nacizane fikir verebilirim

0|0
    0|0
  • Benimki bozulduģunda zar peçeteye gelmişti sildigimde... saatlerce baktım ağladım...

0|0
    0|0
    • Ben de öylece bakakaldım. Saatlerce ağlamak isterdim ama bir an önce saklanmak istedim herşeyden. Çok uzaklaşmak istedim. Çok çok uzaklaşmak.

• Ben kendim bozdum... 13 yaşındaydım.. o ani hiç unutmuyorum. Şok oldum resmen. Sonra peçeteye sarıp attim tuvallete çektim suyu.. Ve gitti. Düşünmüyorum artık.. Hatasız kul olmaz, kimler neler yapıyorda bunun için üzülecem.. Geçer takma bence.

• Ah be kuzum, en azından kirlenmemişsin. Tertemizsin. Ne mutlu sana

• Bozulmuş olabilir bazı kadınların öyle durumlarda oturup beklemesi gerekiyor nişanlın keşke beline vursaymış hafifçe

0|0
    0|0
    • Belime mi? Neden ki?

• Ama kadınlık henüz bana çok fazla.. Ben daha küçüğüm bir de.. Hiçbirşeyin böyle olmasını istemezdim ben..

• Ah be güzelim yaa :(

• Bozulmuş fazlaca kan geldi diyosun

0|0
    0|0
    • Ya canımı çok sıkıyor bu durum. Keşke olmasaydı yaa. Of ne yapacağımı bilmiyorum. Yani adet kanaması gibiydi ama...

• Bakireyim canım ama zar kanının açık renkte geldiğini biliyorum belki de adet gördün

• Teşekkür ederim çok ama çok, bir nebze su serptin yine de...

Yükleniyor...