19 yaşında gencim penisim 9; 5 cm boyum 1,94 kilo 100 yakışıklı biriyim ama penisim ufacık bu duruma canım çok sıkkın evlenince napıcam:(?

19 yaşında gencim penisim 9; 5 cm boyum 1,94 kilo 100 yakışıklı biriyim ama penisim ufacık bu duruma canım çok sıkkın evlenince napıcam:(?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• masturbasyon ile ilişki aynı değil. mast da 2 3 dk da biter işim. ilişki de 30 dk yı bulurum. hisler aynı değil. bazı şeylerin boyu değil işlevi önemli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Buyuyunce alisirsin

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz daha yüksek performans biraz daha çaba biraz da başka destekler kullanarak üstesinden gelebilirsin dert etme

0|0
    0|0
  • boyutu yeterli endişe etmeyin uzun süreli erektelik oluyorsa her kadını tatmin etme boyutunda.(Jin. Dr. E. Ü. Tıp. Fak.)

0|1
    0|0
    • Daha önce cinsel ilişkide bulunmadım ama mastürbasyon yaptığımda bir dakika içinde boşalıyorum her mastürbasyon yapışımda 3 kere yapıyorum arka arkaya cinsel ilişkide aynımı olur bilmem

• İşlevi iyiyse sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • önemli olan işlevidir sıkma canını

1|0
    0|0
    • Mastürbasyon yaparken 1 dk içinde boşalıyorum hocam

• masturbasyon ile ilişki aynı değil. mast da 2 3 dk da biter işim. ilişki de 30 dk yı bulurum. hisler aynı değil.

• @boob-marley eyvallah abi moral verdin şuraya herhangi bir yorum yapta seni eic seçeyim

• İşlevi ve kalınlığı önemli

0|0
    0|0
  • Erekte haldeyken ne kadar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...