KARIMA KARŞI İLGİM YOK ÇOK SIKILDIM SİZCE NE YAPMALIYIM ?

yaaa bu evlilik denen şey ne kadar sıkıcıymış inanın çok sıkıldım aslında karımla bir problemim de yok çok şükür anlaşıyoruz ama onu artık cinsel olarak hiç ama hiç arzulamıyorum. sadece onun zoruyla birlikte oluyoruz o zaman da başka kadınları hayal etmezsem ereksiyon bile olamıyorum. ne yapacağımı hiç bilmiyorum böyle ömür geçer mi sizce 1 de 1,5 yaşında bir oğlum var :/

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Kadını cinsel obje olarak gören bir yaratık daha! Ulan kadın sana gelirken brazzerstan kaçıp mı geldi? Ne bekliyorsun? sana ait olduğu için sevinmen lazım! Oğlun var hala, yok efenim ''beni tatmin etmiyor''. Kadını yatağa atmak için görüyorsan git keraneye, niye evleniyorsun!

5|12
    1|2
    • Arkadaşım bu ne salakça bir yorum ne alakası var kadını cinsel obje olarak görmekle falan doğanın kanunu budur erkek için kadın , kadın için de erkek bir cinsel objedir hadi onu geçtim benim karımla bir problemim yok ki zaten seviyorum onu ama artı bir arkadaş gibi bir kız kardeş gibi keşke dediğin gibi olsa da birazcık cinsel obje gibi görebilsem onu zaten esas sorun da burada göremiyorum işte !!! ve karım da bundan şikayetçi.

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocuktan sonra mı böyle oldu, onu artık bir anne olarak görmeye başlamışsındır belki. Anlam veremedim

0|0
    0|0
    • yıl ve çocuk ikisi de etkiledi.

• mide bulandırıcı bir kişiliksin. Peki

• türkiyedeki diğer evli erkeklerden ne bir eksik ne de bir fazla mide bulandırıcıyım iyi günler.

• ne kadar kötü bir durum. ama evlilikten birazcık soğudum sorunu okuyunca. umarım düzelir... eşin için kötü olur duyarsa. allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
    • Tamam da bu bana has bir durum değil ki belli bir yıldan sonra erkeklerin çoğu kadınların da bir kısmı yaşıyor bu durumu.

• Evlenmeseydin ozaman yazik degilmi kadina

1|0
    0|0
    • tamam da ilk başta böyle olmuyor ki 6 seneden sonra özellikle sonra sıkılıyor insan özellikle son iki yıldır onunla seks yapmak tam bir işkence benim için sırf onun zoruyla yapıyorum çoğu zaman bahane yaratıp kaçıyorum. onun haricinde de sıkıldım ama çok da iyi anlaşıyoruz ?

• Fantazi yaratin gecelik al :)

• sonuçta kadın aynı kadın bir şey değişmiyor

• Iste ben bu yuzden evlenmekten korkuyorum korkumu ikiye katladin sorunla..

0|1
    0|0
    • tamam ama ben ne yapayım isteyerek yapmıyorum ki :(

• Saclama ya biraz empati yapsana. Misal karin senin gibi ve kacamak yapiyor. Hemen damgayi vururdun degil mi?

• bilmiyorum inan bilmiyorum aklım çok karışık.

• erkeklerin yüz karası. allah iflah etsn.

2|2
    0|1
    • ne alaka neden böyle bir şey söyledin ?

Erkekler Ne Diyor 8

• İlişkiyi monotonlaştırmışsınız sonra suçu yengeye atıyorsunuz. Eşinize âhiretliğiniz gözüyle bakmanız lazım. Evliliği cinsellik olarak algılamamak gerekiyor. 40-50 senelik dünya hayatındaki imtihanlara göğüs gererken arkanızı çevirip toparlayan biri olmalı eş. İşte bu yüzden İslam diyorum. Her türlü sorun için cevap var.

1|0
    0|0
    • benim kimseye suç attığım falan yok. olayı başka yerlere çekmeyin ilgim bitti diyorum kadın değilim ki bacaklarımı açıp yatayım kocam işi görsün çekilsin. ereksiyon bile olamıyorum artık onunla birlikte olurken başka kadınları düşünmezsem. bunun islamla ne lakası var ona suç atmakla ne alakası var ?

• @Merakliduygusal 2. eş falan alamam bir insanın 1 tane eşi olur.

• Valalh cok ilgincsin, sizofren hastamisin anlamadim. Inan dediklerinle diger dediklerin tezat. Madem böyle dusuncedesin bu yukardaki sIkilmalar, bilmem neler nedir? Allah yardimcin olsun, karsimda saglikli muhatap olmadigi icin bosuna yazmisim birde salak gibi dert edinmisim. Senin hayatin. Eyvallah

• alışkanlıklarını gözden geçir bence. imkanin varsa özel kıyafetler peruklar vs. ler al. nasıl görmek istiyorsan öyle şeyler işte. ne bilim. o da olmuyorsa eğer bir psikiyatr ile görüş. bence bu bir sorun değil. bir müddet ailesine gönder. gözün özler bari. bunun gibi şeyler işte.

0|0
    0|0
  • Karının saç kesimini, saç rengini, iç giyimini, en önemlisi ortak zevklerinizi geliştirirseniz faydası olabilir.

0|0
    0|0
  • Haline şükret onu bulamayan var.

1|0
    0|0
  • sen ne istediğini bilmiyorsun.

1|0
    0|0
    • Kisa ve öz dogru bir sey dedin. Bende yorumlarini okudukca ayni kaniya vardim. Celiskili yorumlari

• Kaç yildir evlisiniz bu arada yaz bana

0|0
    0|0
  • Gerekirse seks olmasın saçma sapan şeyler düşünme yine

0|0
    0|0
    • Aynen öyle de insan deliriyor bazen sanki kendimi zindan mahkumu gibi hissetmeye başladım şu an zamanı çevirip özgürlüğümü geri alma şansım olsa her şeyimi verirdim inan bana.

• Haklısın kardesim fakat çoğu insanların belli bir süre sonra bitiyordur seks hayatı bence

• özgürlüğünüzün kıymetini bilin arkadaşım özgürlüğünüzün kıymetini bilin.

• Fantazileri gerçekleştirin. Heyecan katacak şeyler yapın yoksa o evlilik fazla sürmez

0|0
    0|0
    • ne alakası var neen sürmesin karımla bir problemim yok ki seks olmasa da olur sorun değil.

• Cok celiskili konusuyorsun. Sorun ne o zaman? Bir diyorsun cinsellik bir diyorsun degil. Bir yerde diyorsun karimi seviyorum baska yerde diyorsun biktim. Nedir?

• Bu nasıl bir sacmaliktır yahu. seks olmasa da olurmus. Bu nasıl bir zihniyet. Sen iki ay eşine dokunma bak bakalım o evlilik ne hale gelecek. Gerçekten saçma konuşuyorsun.@ meraklıduygusal a katılıyorum her yazında çelişki var

Yükleniyor...