Kizlar bir bakin?

Birlesme yerinde yani vajina da asiri bir batma hissi oluyor ara ara ama bir batiyir 1 hafta iyi sonra yine ayni his bu neidr?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen polipler veya miyomlar için bir uzmana gidin, kilolumusunuz?(Jin. Dr. E. Ü. Tıp. Fak.)

0|0
    0|0
    • Coook zayifm 44 kiloyum

• Peki enfeksiyon degilse ne olabilir? Devamlilik derken 1 hafta oluyir 1 ay olmuyor gibi

• tekrar eden duruma devamlılık arzetme deniyor onun için miyom demiştim zaten, başka sorular sormam gerek hususi

Erkekler Ne Diyor 4

• cok zorlamis olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olmasın sakın?

0|0
    0|0
  • bence yine istiyordur

0|0
    0|0
  • idrar yollarında sorun var ileri ğitmeden doktora görün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iltahap gibi bişey olabilir.. o bölgeyi temiz tutmaya çalış... benimde dediğine benzer batma değilde dolgunluk ve sancı vardı.. doktora gittim tahlilde iltahap olduğu ortaya çıktı... 2 hap verdi 3 gün içinde geçti..

0|0
    0|0
    • Bende de var o laner doluluk iste arada da batma oluyor bakmiyor degil mi alttan?

• Cok sagol bir bakalim ablam gelsin de ona soyletirim artk

• sende sağol tamam canım.. :)

• Bol su içmen lazım iyi gelir

0|0
    0|0
  • İdrar yollarından usuttugunde oluyor o canım. Ayaklarını sürekli sıcak tut o zaman skntı olmaz.

0|0
    0|0
    • Sanki bu enfeksiyon gibi ya akintim da cok olmaya basladi ama dedigini de yaparim tabu

• Cok sagol o zaman ilk senin dedigini yaparim gecmezse doktor

• Bence sen yinede bir doktora görün tabi ki ama öncelikle usutmeyerek dikkat ederek kendi tedbirini almalisin.

Yükleniyor...