Lezbiyen olup olmadığımı nasıl anlarım?

Video seyrederken lezbiyen videolarından çok haz alıyorum. Diğerlerinden neredeyse iğreniyorum. Daha önce kızlarla ilişkiye girmek istediğim de oldu, tabii ki sadece istekle kaldı. Ama hani bir kıza aşık olmak gibi bir durumum yok. Nedir bu?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• kadın bedenine ilgi okuduğum bilimsel bi araştırmaya göre kadınlarda yaygın bi durummuş.yani çıplak güzel kadınlara bakmak kadınlarada haz veriyormuş.aynı şekilde ayna karşısına geçip vücudunu izlemek kadınları tahrik ediyormuş.bi çok kadında olabilen normal bişey kadın bedenini seksi bulmak.

ama sen biraz ileriye götürmüşsün kızlarla ilşkiye girmek isteği olmuş.o zaman biseksüellik var biraz diyebiliriz.

şu soruyu kendine sorduğunda vereceğin cevap durumunu gösterir.

dünyanın en güzel kadınlarından biriyle en yakısıklı erkeği karşında çırılçıplaklar.seninle seks yapmak için çıldırıyor ikiside ama senin tek bi seçeneğin var hangisini seçersin seks yapmak için?

cevabın ne?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• öncelikle lezbiyen p*rnoları estetik oldugundan ilgini cekmiştir. illa lezbiyen olacam diye bir sey yok gerci biseksuelde olabilirsin bilemezsin . eger bir bayandan tanıdıgın birinden asırı derece asık isen erkeklerdende tiksiniyorsan lezbiyen egilimlerin olabilir.

0|0
    0|0
  • leze yatkınsın bi erkek arkadaş bul senide kaybetmeyelim..

2|0
    0|0
  • ewet kendinden emin değisin bide öyle güzel sekilde yaratılmış kadınla videodakiler zaten guzel oluyor sen bile dayanamassın tabiki hayattan nasıl tat almak istersen oyle yasa bence

0|0
    0|0
  • Sanırım lezliğe başlangıç aşamasındasın,

0|0
    0|0
  • deneyip sonra karar wer video belirleyici değil bence

0|0
    0|0
  • bence bi kadın başka bi kadınla birlikte olabilir hiç soru değil kadın dediğin güzel ve nazik bi canlıdır. her insanın bir kadınla birlikte olmaya hakkı vardır erkek veya kadın farketmez... yani bisexuel bie olsan olur...

0|0
    0|0
  • Önce lezbiyen kelimesinin anlamını öğren.Çünkü erkeklere ilgi duyabiliyorsan lezbiyen olman imkansız.

0|0
    0|0
  • biseksüellikseninki bir çok kadında var

0|0
    0|0
  • Sen en iiyisi doğru yolu bul erkek kıza bak leze bakma...

0|0
    0|0
  • vajina yalamak hoşuna giderse lezbosun dene br bakalım

0|0
    1|0
  • kankanı çağır eve, yapış

0|1
    2|0
  • Bende kızlardan hoşlanıyorum sorun değil yani devam et böyle.

0|0
    0|0
  • sadece cinsel yön

0|0
    0|0
  • Harikasın tatlım

0|0
    1|0
  • bir erkekle ve başka bir zaman bir kadınla yatağa girmeden anlayamazsın

0|0
    0|0
  • ERgenlik döneminin vazgecilmez belirsizligi.

0|0
    0|0
  • Ben de gay chat sitelerine girer oldum pişman oluyorum yalnızliktan mi yapiyorum bilmiyorum keşke bir kız arkadaşim olsa:(

0|0
    0|0
  • bende çok haz alıorum bende mi lezbiyen oldum neyse sorun değil bi kız bulmam lazım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kiza asik olma gibi bir durumun yoksa. Senin sadece istedigin hemcinsinle cinsel anlamda birlikte olmak, cunku onlari arzuluyor istiyorsun.. bircok lez boyle duygusallik olmadan cinsel birliktelik taraftari ztn.. lezbiyen duygularin var ama daha karakterinden emin degilsin

1|0
    0|0
  • :) hormonlarla alakalı bişi bu bi seksüel de olabilirsin.. video izlemekle sex arasında baya fark var kuzum.. bence olayı biraz daha öteye taşı :))))

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olmak da normal birşey ki...üzülmeyin. Bence zaten lezbiyen olmak daha güzel.

5|0
    0|0
  • bende öyleyim lezbiyen videolarından daha fazla haz alıyorum. diğerlerinde erkeklerin çüküleri fazla ortada erkek arkadaşım dışınla kileri izlemek bana itici geliyor bilmiyorum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...