Ben hoşlanıyorum ama onun derdi başka..

Bir çocuk bana çıkma teklif ediyor, ondan çok hoşlanıyorum ama cinselliği kabul etmek istemiyorum.

En sonunda gideri koydum. Sonra da affedeyim diye köpek oldu. Bu sefer de ben istemedim.

İyi yapmış mıyım? Kabul mu etseydim yoksa, çünkü çok hoşlanıyorum? :(

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Bakma af dilediğine. Bu sebepten ayrılan adamın niyeti bellidir. Bir süre bir şey demez. Ağırdan alır. O arada seni bağlamaya çalışır. Sende ilgi gördükçe daha çok seversin bağlanırsın. Yavaştan güven kazanır. Senin direncini kırar . Gene istediğini yapar. Bunu yapmak istemiyorsan uzak dur. Yapacaksan da o istediği için değil sen istediğin için yap.

1|0
    0|0
    • +1

• çözmüşsün sen olayı cidden işleyiş bu şekilde bir süre sonra ayrılması zor geldiği için teslim olmayı tercih edebilirsin daha sonrası artık erkeğin insafında...

Erkekler Ne Diyor 22

• cinselliği kabul etmek istemiyorum derken ne demek istediğin önemli. Zira cinsellik yoksa ilişki yoktur. Onun adı arkadaşlıktır :)

eğer cinsellikten kastınız tam birlşeşme ise normal bir şe diyemem.

ama ben seninle sevgilili olurum ama elime elin değmez diyorsan o zaman onun adı ilişki değil zaten arkadaşlıktır.

aşkın gıdası cinselliktir ve bu bilimsel bir tespittir.

0|0
    1|0
  • bence kabul etme her şey cinsellik degil cinsellik için köpegin olucaksa gitsin gece kluplerindeki karılara olsun

0|0
    0|0
  • yavrucum konum itibari ile evlilik direk bir seçenek değilse ilişkilerin genel amacıdır cinsellik.şimdi affetsen de 5 gün sonra o sana yine cinsellikle gelecek.

0|0
    0|0
  • güzel taktik...

hala seni seviyorsa,pervane oluyorsa başında...

demek cinsel açıdan seni düşünmemiş.

bu denemeler işe yarayabilir.

0|0
    0|0
    • o yaptığının sadece bi taktik olduğunu düşünüyorum

• cinsellik biz erkeklerin karşı cinsten en büyük beklentisi eğer oda senden hoşlanıyorsa seni bu konu ile meşgul etmemeli eğer çok ısrar ediyorsa seninle sadece ciinsel amaçlı çıkmayı düşünüyor derim bu senin kararın..

1|0
    0|0
    • kesinlikle doğru.

• evet

• ilişkilerin devam etmesi karşılıklı beklentilerin çakışması ile olur eğer o cinsellik sen ciddi bir ilişki istiyosan bitmesi kaçınılmazdır... umarım beklentilerinin karşılığı diğer tarafta vardır..

• kabul et... nasıl olsa bigün olacak bari hoşlandığın birisiyle olsun ;)

0|0
    0|0
  • hoşlanmışsan neden terkettin yani

cinsellik konusunda olmaz dersin olur biter yaniii

0|0
    1|0
  • halbuki insan sevdigiyle birlikte zaman gecirmeye basladimi hersey oluyor cogu zaman kizlar istekli olabiliyorlar . neyse sen bu salagi salla gitsin biraz garantici gibide geldi bana

0|0
    0|0
  • ya çocuk hormonları fazla çalışmış biraz demekki sende alımlı bir hatunsun sanırım çocuk seni görünce ...

0|0
    0|0
  • bu ne kadar buyuk bir sucmus meger insan sevdigi kizi arzuluyamazmi baska biriyle yatmasi daha mi iyi

0|0
    0|0
    • evet ama tanışır tanışmaz bunu dile getiriyosa amaçları farklıdır heralde. alacağını alıp tekmeyi basar diye düşünüyorum

• o cocuk ya cok acik sozlu ya sabirsiz ya garantici yada isi bilmiyor

• bir an önce olduya bittiye getirmek istiyo bence sabırsız

• uzak dur derim.

böyle şartmı konur sevenine ?

0|0
    0|0
  • bunun en doğru cevabını yine sen verırısın ama bence bir erkek olarak iyi yapmışsın derim.çünkü cinsellik zamanla gelmeli bence ...tebrikler yol ver gitsin:)

0|0
    0|0
  • cokta yanlıs olabiliyor. ben hoşlandığım kızı öptüm diye beni coşkun belledi resmen. aşırı tepki veriyor olabilirsin. o yaptıklarından pişman olduysa 2. şans ver yine devam etcek mi bak. belki de niyeti o değildir .

0|0
    0|0
  • Kabul edersen tahminimce cinselliği bulsada bulamasada senden ayrılacak ciddi bir ilişki olacagını sanmıyorum seven insan sevdigine kıyamaz

0|0
    0|0
  • hoşlandığın biriylse cinselliği neden istemeyesin , illa parmağına yüzük mü takmalı...?

0|0
    0|0
    • hayır ama en azından bi süre beraber olmalıydık

• bir kız olsaydın ne demek istediğimi anlardın. hiç bi kız hoşlandığı erkeğin onu kullanıp atmasını istemez.

• şunu bil ki, korktuğun başına gelir, siz öyle düşündükçe gelir başınıza, bundan yüzde yüz eminim.

• şimdi çıkar çıkmaz badozlama cinsellik olmaz

0|0
    0|0
    • badozlamayla ilgisi yok. sonrasındada istemiyorum. ben aşık oldum ve onla bişey paylaşmak istedim. ama onun paylaşım mantığı daha farklı çalışıyo

• Kabul etme sakın. Doğru yoldasın tebrikler

0|0
    0|0
  • kabul etme tabiki anlasin

0|0
    0|0
  • en güzeli aşkın gururu olmaz derler ya yalan kişiliğinde önemli

0|0
    0|0
  • tabi ki hayır...ne biçim bi koşul o öyle...derdinin ne olduğu apacaık ortada...uzak dur...

0|0
    0|0
  • sakın kabul etme niyeti belli hoşlanırsın geçer adamı tatmin etmen gerekmez.

0|0
    0|0
  • gider mi yaptın helal sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cezaevindeki suçlular bile iyi halden beraat ediyorlar )))))

Durama göre, nabza göre şerbet ver. İnsanların doğasında vardır cinsellik. Bir erkeğin karşısına çırılçıplak bir kız çıksa kaç erkek sadece karşısındaki bayanın gözlerine bakabilir? Ya da tam tersi...

Uyarmadan edemeyecegim Sakın onun cazibesine teslim olma. Hoşlanıyorum diye affedersin, sonra en duygusal anınızda karşı koyamassın hislerine. Cinselliği istemediğin halde cinselliğe teslim olursun. O sebeple akıllı ol dikkatli ol. kendini frenle!

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın böyle devam et .Seninde ilişkinin devam etmesi için kuralların olmalı tabiki .

0|0
    0|0
  • Bence cinsellik dediğiniz o şey ; evlendikten sonra olmalı. Şu an daha yeni tanışmışsınız ve senden böyle bir beklentsi varsa hiç baslama derim. Bir kızın namusu herseyi sonucta. Bu kadar kolay harcanmaz. Eger seni gercekten sevseydi böyle bir kosulu olmazdı zaten , yani en azından bence.

0|0
    0|0
  • sana saygı duymalı. seni istemediğini bişey için zorluyorsa ve hala ısrar ediyorsa, bil ki amacı başkadır. hiç uğraşma direk kaç :))

0|0
    0|0
  • Bnce Etmemelisin Bu Yanlış olur Hayatınıda Etkileye bilir...

0|0
    0|0
  • iyi ettin aklında amacı belli olan erkeği ne yapacaktın ki?

0|0
    0|0
  • hemcnslerim niye bu kadar akılsız ya yakışıklıyı görünce hemen aşık oluyorsunuz. akıl yok mu kullanacak seni belli.

0|0
    0|0
    • yakışıklılıkla ilgisi yok zaten yakışıklı diyemeyiz. aşık oluverdim. akılsızlıklada alakası yok akılsız olsaydım hoşlanır hoşlanmaz girerdim altına. sen hiç aşık olmamışsın bence. olsaydın anlardın ne demek istediğimi. sana acı çektirmesine rağmen hep aklının bi köşesindeyse aşıksın demektir.

• bunlar istemekle oluyor dimi? saf mısın çocuk başta belli etmiş kendini niyeti cinsellik. sen hala aşktan sevgiden bahsediyorsun. bu çocukla ilişkiye başlasan ne olacak senin sevgini kullanıp istediğini elde edecek. ben onun tarafında değilim senin tarafındayım çünkü bende bir kızım. sen benim yorumlarımı yanlış anlıyorsun senin lehine konuşuyorum. o çocuk istediğini almadan bırakmaz seni aldığında da tekmeyi basar.

• yanlış anlamıyorum yorumlarını belliki iyiliğim için söylüyosun ama sözlerin hakaret boyutuna ulaştı o yüzden tepki verdim. bende zaten bunları bildiğim için gideri koydum ama çoğu kız öyle işte duygularını frenleyemiyolar.

Yükleniyor...