Birlikte olmak istiyor ne yapicağimi bilmiyorum?

bir buçuk ay önce ilk okul arkadasım ile bir fotografcılık kursuna kayıt olduk. o güne kadar ilk okuldan beri hiç görüşmemiştik. sonraki zamanlarda sürekli beraber takılmaya başladık. öyle ki haftanın 4-5 günü beraberdik en az. kafalarımız gerçekten çok uyuyordu eğleniyorduk. sürekli sevgilisinden dert yaniyordu. sadece fzigi düzgün diye çıktığını söyledi. birlikte geçen 1 ay sonunda yakınlaştık. sarılmalar birbirinin üstüne titremeler vs. sevgilisi oldugundan çektim kendimi öpmeye kalktı sevgilisi varken izin vermedim. şimdi kızdan ayrıldı ve bana açıldı. bu gun onlara gittim yine. film izledik. tabi ona izledik denirse. öpmeye calıstı sürekli biraz direndim sonra bende kaptırdım kendimi. kendimi frenledim ondan da durmasını istedim. yapmamalıyız dedim. nedenini sordu beni istedigini söyledi vs. bende bu gun degil dedim çünkü hayatımda kimse ile bu kadar bile ileri gitmedim. aksam konustugumuzda ilk günden abartmayalm diye mi durdurdun bizi dedi. kem küm ettim resmen. arkadaş olarak inanılmaz iyi anlaşıyoruz beraberken cok mutluyuz ortak paylaşımlarımız var ama işin içine cinsellik girdiginde kafam çok karışık. Bu konuda pek tecrübem yok ne yapmalıyım ?

0|0
1327

En İyi Kız Görüşü

• Zaten gidişat belliii...

Yorumlarını da okudum milletin sana tamam ver demesini bekliyorsunn..

Oysa yaşadıkların yada yaşayacakların bunların altından kalkabilecek kadar kapasiteni ve bedenini zorlayacak şeyler ki...

Git yat tamam mı ileri gidin her boku yiyin, peki sonuç ?

Onun için en fazla 10 dakikalık zevkk..

Ya senin için ?

Ailen umursamıyorsa bakireliğini en önemlisi sen gerçekten takmıyorsa istediğinle seviş engel olamaz kimse...

Ama eğer birazcık aklın varsa, kafa uymasını bir kenara itip bırakmalısın onu.sonuçta sana evlenme teklifi etmedi yüzükleri takmadı , taksaydıda düğünü beklemen gerekli ne biliyim..

Harcama kendini yazık..Yarın birgün o kızı bıraktığı gibi senide bırakır.O ayrıldığı kızlada aynısını yaptı belki yada sen olmasaydı başka birisi olsaydı yine aynısını yapıcaktı..Hiç mi düşünmüyorsun o çocuğun kişiliğini yaptıklarına baksanaa..

Ya kendini de mi düşünmüyorsun , arkadaşım dediğin kişinin , sevgilisiyle sorunlarnı anlattığı kişinin sorunlarını dinleyip ona fikirler sunduğun kişinin dost olarak samimi olduğun kişinin ,yanında soyunacak kadar düştün mü ?

bunları hi düşünmüyor musun ? Gelip soruyosun, Allah tan hiç mi korkmuyosun..Öbür dünyadan, bunların hesabını ailene kendine ve Allah a vermekten hiç mi korkmyorsun...

Eğer içinde en ufak bir korku yoksa buyur, istediğinle yat..İzin vermek bize düşmez, ama sen yakında yerlere düşersin gidişatını topla ayakta kal dimdik..Hayat 10 dakikalık zevk kadar kısa değil..Ve cehennem ateşi de öyle..

1|1
    0|0
    • Bu konuyu direk din ile bagdaştırıp beni aşağılamana anlam veremedim açıkcası. yorumun için teşekkürer ama ben soyundum demedim ayrıca bekaretimi kaybetmeyi de düsünmüyorum demiştim. bu konu ailem dahil kimseyi degil beni ve beni ilgilendiriyor ve kararsızım fikir almaya calisiyorum sadece tecrübeli insanlardan. bir ilişki yaşıyorsam herşeyi paylaşabilmeliyim gözüyle bakarım ve bakılmasını da isterim açıkcası. ayrıldıgı kız ile kendimi kıyaslamiyorum ayrica buna gerek bile yok

• madem kıyaslamıyorsun tamam bende fikrimi söyled,m yaşa ve gör bakalım mutlu olacak mısın, onu bu şekilde elinde tutmayla mutlu edebillcek misin? dinle bağdaştırma denmez buna gerçekler deniz ama sen bunları anlamıcak kadar saf olmalısın.Konu seni ilgilendiriyor ama sen kendini yaratmadın.Seni yaratan bir Allah ve seni yapan bir ana baba var..Sen bunları düşünme tamam mı yap istedğini kimseyi ilgilendirmez.Evet bir ilişki bu tabi herzamn gittiğin bir ev iyi bir ortam senden seks isteyen bir ekrk

• yaşa tabi sen bunları yaşamak seninde hakkın k.bkma yorum attığım içinde.Hadi eyvallah bana ne yaparsan kendinee

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu çocuktan sende hoşlanmışsın kendini ondan kat kat aşağıda görüyosun vede çok değer verip abartıyosun onu gözünde yani kapıyı sen açmışsın ben hazırım gel diye çocukta bunu hissetmiş anlamışki sana bu denli samimi yaklaşıyo sende mesafe koymayınca koymak istemeyince eve attı gibi bi durum söz konusu annesinide tanısan fark etmiyo sevgilisini nasıl postalıyosa senide öyle postalıyacak bu kadar kısa sürede cinsellik oluşmaz veya öpüşme 2 side aynı benim gözümde seninde canın istiyoki bi daha istiyosun çünkü bi kere yakınlık olmuş...

KARAR SENİN UCUZLUK BEDAVA...

0|0
    0|0
  • uzak dur tum samımıyetımle soyluyorum sonra sen kolay bır yem olarak hissedersin onun ise gençilk maceralarından biri olursun

1|0
    0|0
  • Çok erken. Birbirinizi ne kadar tanıyorsunuz ki? İyi bir arkadaş, sosyal aktivite partneri olabilir ama oldukça kötü bir sevgili olduğunu söyleyebilirim. Görmeden tanımadan yapacağım yorum belki önyargılı ve sert olabilir belki ama eğer onunla devam edersen bu iş çok fazla uzamayacak. Eğer şu anki halinizle arkadaş modunda devam etmek istersen de o her fırsatta isteklerini sana sunacaktır. Bu da seni rahatsız eder, üstelik kafanı da kalbini de meşgul eder. Tez zamandan hayatından tamamen çıkarman dileğiyle...

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar yaşamadıysan, sakın yaşama çünkü seni yarı yolda bırakacak,

0|0
    0|0
  • seviyorsa seviş. kendini frenlemene gerek yok ki

1|0
    0|0
  • Sana bir dost tavsiyesi, pişman olacağın şeyleri yapma herşeyin zamanı var 10 aydır çıktığım sevgilime yapmadım o adamın sana 1 günde yaptıklarını. Kararlı olabilirsin, asla böyle birşey yapmam diyebilirsin ama aklına giriverdimi şeytan bi bakmışsın altındasın. herşey dilde dikkat et kendine .

0|0
    0|0
  • '' arkadaş olarak inanılmaz iyi anlaşıyoruz beraberken cok mutluyuz ortak paylaşımlarımız var ama işin içine cinsellik girdiginde kafam çok karışık. Bu konuda pek tecrübem yok ne yapmalıyım ? ''

Demişsin; '' ama '' ya kadar süperdi ancak sonrasında sende istekli olduğunu gösteriyorsun o yüzden hiç kendini kandırma hanımkızım :)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen aynısını o kıza da yaptı.O da senin gibi istemedi sonra sende denemeye kalktı bu yöntemi. Bir kaşık suda boğabilirsin.S*ktir çekebilirsin.Menfaatçi ib*e ye yada kafana göre takıl gör neler olacak. Hörmetler.

0|0
    0|0
  • ortak noktalar paylaşımlar adına kurslar bir firsatdır erkeğe .. böyle gbir ortamda eskinin verdiği rahatlık ile planını çok güzel uygulamış son ana kadarda getirmiş buna kanmış olman ise apayrı bir durum ilk anda senden cinsellik bekleyen bir adamın sana olan arkadaşlığıda ayrı bir tartışma konusu alacağını alır yoluna bakar ...

0|0
    0|0
    • ilk anda degil ama hızlı yasadık biraz bilmiyorum haklısın sanırım herkes bişiyler söyledi gerçekten kafam cok karısık :/

• çok safsın diyorum sadece. seviyor öyle mi? ne çabuk eski sevgilisini terk etti, ne çabuk sevgili oldunuz da sarılmaya öpmeye kalktı.. seviş bakalım, onun ol bakalım. Sonra senin yüzüne bakacak mı? Bu oyuna gelme diyorum ben sana... Seven insan sevgilisine dokunmaya kalkar, o ise ne yapıyor?

0|0
    0|0
  • yarın birgün sen varkende bir başkasını öpmeye kalkacağı ihtimalini göz önünde bulundur ona göre davran!

0|0
    0|0
  • Çocuk sevgilisi varken seni öpmeye çalışmış. Sonra senden hoşlanmış diğerini postalamış. Seni eve atmış film milm ayağına öpüşmüş.. daha bu saatten sonra neyi soruyon bacım? eleman işi biliyor=)

1|0
    0|0
  • Sakin bir delilik yapma. Malesef erkekler once romantik olur ki kadinlarin ihtiyaci dir.sonra malum iihtiyaclarini giderir.aranizda kirmizi cizgi olmali evlenmeden kendini verme.

1|0
    1|0
  • Sakın aptal aptal yorumlara bakma kendini babanın ve annenin yerine koy ordan bak. 5 dakkalık zevk için hayatını kaydırma. Merak etme işi bitince seni atacaktır. Ben sana sakın diyorum sen anla..

0|0
    0|0
    • İşi bitince atacaktır? neye dayanarak bu kadar emin konuştun ? ben mi fazla safım :) hani sevgi ihtimali hiç mi yok ?

• :D erkeğiz. hepimizde aynı düşüncee. biliyorumki emin konuşuyorum

• iki günde öpmeye çalışan erkeğin sevgiyle ne işi var amaçı başka kafalarımız uyuyo demişsinya kafarınızı uymasının sebebebı sadece rol :) amaç farklı bı erkek olarak söylüyom yabana atma :) ha bız erkekler ha :)

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek şey bir erkek sevgilisi ile birlikte olduktan sonra ondan soğuyor genelleme bu çünkü özel olan hiç birşey kalmıyor.

0|0
    0|0
  • o amacına ulaşmak için senin her söyledğine heeee demiş o nedenle kafalarınız uyuşmuş bence ama karar senin benden söylemesi fazla yanaşma hemen verme kendini tatlımmmm :)

0|0
    0|0
    • yahu amacı sadece biriyle yatmak olsa eski sevgilisi benden daha güzeldi. fizigi daha düzgündü. Ayrılmaz onla birlikte olurdu ? ayrıca her söyledigime he demedi hani bunu burda örneklemem gereksiz olur ama cidden uyan kafalarımız var :)

• iyide kaç kere buluştunda hemen evine gittin ben onu anlamadım canım benim sen en iyisi ver ver tamam :)

• Ateşle barut bir arada olmaz. Sen zaten film izlemeye giderek fazla taviz vermişsin bile.

0|1
    0|0
  • ol sende :D

1|0
    0|0
  • iyi cesaret varmış çocukta azgınlığın bukadarı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgilisin arkasından bunları diyen yarın birgün senin arkandan neler neler derr..Sana deger verseydi hemen cinsel yaklasımda bulunmazdı.Demekki seninde gözün varmıskii seni öpmesine izin vermissin.İkinizin yaptıgıda yanlıs kanaatimce..O birsey kaybetmez kaybeden sen olursun bunuda unutma ;)

0|0
    0|0
  • işin içine cinsellik girdiği an, her şey biter kardeşim. Öyle duygu falan kalmıyor, cinsellik için bağlanır sana. Hem çok erken, kendine de yazık etmiş olursun. İyi yapmışsın, zamana bırak

0|0
    0|0
  • yoklamış seni, niye durdurdun diy sormuş korkmuş acaba kendisiyle ileriye gitmeyecek mi diye, ayrıca bir kızla sırf fiziği içn çıkan erkekten ne beklersin, direkt uçkuru için yaşıyormuş işte, sırada ki yemsin ve bu çocuk hiç samimi değil

0|0
    0|0
  • Çocuk hiç güvenilir gözükmüyo.Bence tedbiri elden bırakma ve mümkünse evlerine falan da gitme.Pişman olacağın şeyler yapma.

0|0
    0|0
  • Saftrik

1|0
    0|0
  • uzak dur yoksa sonra çok pişman olursun

1|0
    0|0
  • Hayat senın ileride pişmanlık duymayacağın işlere kalkış.

0|0
    0|0
  • Yapma o zaman daha yolun başı biraz iyi tanı hemen cinselliğe izin verme

0|0
    0|0
    • Tanıyorum aslında ama sevgili bazında tanımıyorum hani arkadaşken kolaydı şimdi beklentiler arttı işin rengi degişti. Biraz da bu yeni insanı tanımalıyım haklısın

• Uzak dur canım. Pek sağlam pabuc olduğunu düşünmüyorum. Herkesin evine de gitme öyle.

0|0
    0|0
    • Evine daha önce de gitmistim hani annesini vs. de taniyorum güvenmesem gitmem zaten zorla bişi yapicak biri degil bana

• bence biraz önce mesafeyi koymalısın bu kişiyle bugün o kıza yaptığını yarın sana yapmıycagı ne malum kı o kızlada sadece fiziği düzgün diye çıktığını kendin söyledin senin neyin için yanında sakın istediğini verme cocuğun tek derdi seninle birlikte olmak.Kendini düşün.

0|0
    0|0
  • bence senin için diğer kızdan vazgeçtiyse çok güvenme. aklı baska yerlerde. mesafeni koy.

0|0
    0|0
  • biraz acık konusucam kusura bakma bakireysen bu cocuktan ayrıl

0|0
    0|0
    • Bakireyim ve öyle kalmayi da planliyorum ama onunla mutluyuz yan yanayken ayrılmak zor geliyor acikcasi. :/

• konuş madem umarım üzülmezsn

• teşekkürler yorumların için

Yükleniyor...