Evli ve bilgi sahibi olanlar yardım?

Kızlık bozulunca hangi renkte kan gelir
kac gün sürere
kızlık zarın yırtılması kızlık gitmesi anlanınamı gelir
lütfen dalga gecicek konudan alakasız bilgisi olmayan yazmasın.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• çok beklediğinden patlıcan moru ile lila arasında bir renk oluyor. 3 gün aynı saatlerde belli periyotlarda akması lazım...

1|0
    0|0
    • Slak bilgin yoksa yazma malmısn hangi renk die soruyorum pembemsimi yogun kırmızımı yoksa kahve rengimi konu hakknda bilgin yok mal mal sebeklik yapma

• yıllarca sizin gibi soru soranlarla zaman geçiriyoruz. sen mal bile değilsin, anca dalga geçilecek böyle bişeysin...

• mavi renkte gelir.

Yahu kan ne renk sanıyosun? tabi kırmızı gelcek

0|0
    0|0
  • Kızlık kanı muhtemelen sarıdır.. 😄

0|0
    0|0
  • çok fazla aşırı gelmez öyle kan akışı olmaz bir deri kanı kadar kan verir biraz rengi kapalıdır

0|0
    0|0
  • nasıl yırttın on u söle bari

0|0
    0|0
    • Sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik ama ve 4 gündür kahve rengimsi kan geliyo bu kızlıgın bozuldugu anlamamı gelir

• zedelenmesi zaman yara gibi kapanır. ama genede doktora bir göster. biraz ara ver sürtünmeye

• Ya ilkdefa yaptım korktum sevgilim zorladı neyse tesekkrler

• hafif pembemsi kan olur o senin kan gurubunuda baglı koyulugu rengi. kimine 1 gün olur kiminde 3 gün bazen fazla zorlarsa 1 hafta olur. evet zarın yırtılması kızlık bozulması anlamına gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canın yandımı? Sürtündükten sonra pembemsi bir kan geldimi? Önemli olan bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...